Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Postacie z Lola - Kim byście chcieli być?


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

JJaka postać: Jax, I pare innych :P


Dlaczego wybrałeś tę postać: Napierdalalbym latarka i skakal do wszystkich rzeczy jak pojebany, poza tym main z s3 i zawsze mowilem, ze chce nim byc :D

 

Jaka postać: Syndra ♡ 

Dlaczego wybrałeś tę postać: „Tą mocą ja będę rozporządzać.” 

'My potential is limitless'

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Nowicjusz
Opublikowano

Jaka postać: Katarina

Dlaczego wybrałeś tę postać: Jest śliczna, i morduje wszystkich  <3 ( i mój main forever )  B)  ^_^ 

Opublikowano

Jaka postać: Rengar

Dlaczego wybrałeś tę postać: Miałbym z*******e futro skakał bym z krzaków i napierdalał innych i to jest mój main wo gule lubię koty

 

Miałłłł 

Opublikowano

Jaka postać: Po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że Draven.

Dlaczego: Cholera jasna, tego nie da się opisać w jednym zdaniu. Jest to przystojny badass z świetnym poczuciem humoru. Ma nieskończone topory i jest charyzmatyczny, posiada świetny wąs. Ma brata który jest ważną personą w Noxusie.

Pierwszy ADC którym zrobiłem pentakilla

Opublikowano

Jaka postać: Urgot
 
Dlaczego wybrałeś tę postać: Bo jest pięęęgny.

 

A tak poza tematem mam pytanie. Nie wiem jak zrobić tego okienka "Spoiler" co się otwiera. PROSZĘ O POMOC!

 

A tak naprawde to: 

 

Jaka postać?:  Volibear

 

Dlaczego wybrałeś tę postać?: Bo bym każdego gryzł po pół hp, regenerował się po pół hp i wbijał się w srodek tfu i i tak by mnie nie mogli uje**ć ;3 .

Opublikowano

Jaka postać: Teemo

 

Dlaczego wybrałeś tę postać: Stawałbym się niewidzialny i podglądał gołe babki B)

Ale musiałbyś stać jak idiota cały czas w jednym miejscu ;C ,a jak by cię przyłapali to blind i w nogi by nie zobaczyli sprawcy xD

 

@top

Jaka postać:Lee Sin

Dlaczego:Bo go kocham ;D ślepy mnich ,a taki zajeb**** ;D

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Jaka postać: Ahri

Dlaczego wybrałeś tę postać: Cycuszki tylko dla mnie, i te ogonki do zabawy (już wiemy po czym) :)

Czerwone jest piękne! Kocham <3

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...