Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Postacie z Lola - Kim byście chcieli być?


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat założony po to, aby zachęcić Was do wypowiedzenia się na temat tego, jaką postacią ze świata League of Legends chcielibyście być i dlaczego (w jednym zdaniu). Bez zbędnego spamu, czysta kultura :)

 

@Wypisujemy tylko jedną postać, tak dla jasności :P 

 

Wzór:

Jaka postać:

Dlaczego wybrałeś tę postać:

Temat monitorowany 24/7.

ezgif-com-effects.gif

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaka postać: Jinx
Dlaczego wybrałeś tę postać: Wybrałem Jinx, ponieważ ona łamie prawo. A ja właśnie złamałem prawo, ponieważ musiałem uzasadnić w jednym zdaniu, a zrobiłem to w dwóch.

 

A tak na serio:

 

 

Jaka postać: Katarina
Dlaczego: Bo mogę skakać po wszystkim xD

 

 

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Jaka postać: Xerath

 

Dlaczego wybrałeś tę postać: Zawsze chciałem być łancuhem <3

 

PS: Wy też macie takie małe napisy itd?

 

Napisy w temacie? Ja mam normalne :) 

 

Jaka postać: Jinx

Dlaczego wybrałeś tę postać: Wybrałem Jinx, ponieważ ona łamie prawo. A ja właśnie złamałem prawo, ponieważ muszę uzasadnić w jednym zdaniu, a uzasadniłem w dwóch.

 

A tak na serio:

 

 

 

 

Jaka postać: Katarina

Dlaczego: Bo mogę skakać po wszystkim xD

 

 

 

No ... wiesz, musiałbym Cię ukarać aczkolwiek tym razem puszczę Cię wolno :P

 

Jaka postać: Yasuo

 

Dlaczego wybrałeś tę postać: Zawsze chciałem być jak Yasuo - władcą wiatru xD 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Można kilka wypisać? Czy tylko jedną?

 

Jaka postać: Sona
Dlaczego ta postać: Bo jest ładna.

 

Poza nią, hm... Morgana, Zyra, Lux, Orianna, Jinx (szalona), Caitlyn, Miss Fortune (bo ładna w skinie Arcade ), Lulu (uroczy śmiech), Leona, LB (mroczna).

Opublikowano

Można kilka wypisać? Czy tylko jedną?

 

Jaka postać: Sona

Dlaczego ta postać: Bo jest ładna.

 

Poza nią, hm... Morgana, Zyra, Lux, Orianna, Jinx (szalona), Caitlyn, Miss Fortune (bo ładna w skinie Arcade ), Lulu (uroczy śmiech), Leona, LB (mroczna).

 

Tylko jedną, co by za dużo nie było :P 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Postać rengar

Dlaczego wybrałem tą postać bo chciałbym być niewidzialny i skakać z krzaków i mordować :D

Opublikowano

Jaka postać: Kayle/Morgana

Dlaczego wybrałeś tę postać: Kayle chciałabym być, ponieważ mogłabym latać/ Morganą to jest wredna, a jakby ktoś byłby niegrzeczny to uwięziłabym go. 

Opublikowano

Jaka postać: Syndra ♡ 

Dlaczego wybrałeś tę postać: „Tą mocą ja będę rozporządzać.” 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...