Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DrakeGames - Witamy w świecie fantazji!


zayebisty1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

101371415465787876181.png


130731415465787876181.png


DrakeGames to kolejny i nie ostatni serwer społeczności 4umGames.tk.


Serwer postawiony na zdecydowanie lepszych plikach niż poprzedni - FlowGames.


 


 


792041415465787876181.png


Strona serwera: DrakeGames


Forum serwera: 4umGames.tk (Forum jest ogólnie o grach online, nie tylko dla serwera)


 


 


679521415465787876181.png


568521415465787876181.jpg


Także gotówki wam nie zabraknie.


 


 


162531415465788876181.png


Versus - Założyciel i Administrator forum oraz serwerów.


Hooligan - Założyciel i Administrator forum, opiekun serwerów.


Veshhen - Moderator działów MMORPG na forum, opiekun serwerów.


 


 


426271415465788876181.png


Typ serwera: Mieszanka hard'a z 4fun/easy.


 


Level na start: 100.


 


Maxymalny level: 395, ale nie martwcie się - max level'a nie wyexpicie szybko.


 


Nagroda za misje: Złoto zależnie od levela, 10 grzybów co misje.


 


Wynagrodzenie za wartę: Zależnie od level'a.


 


Koszt przedmiotów u handlarza: Zależnie od level'a.


 


Koszt wierzchowców: 


- Krowa: 1 złoto,


- Koń: 5 złota,


- Tygrys: 10 złota, 1 grzyb,


- Gryfosmok: 25 grzybów.


 


- Możliwe pomijanie misji grzybami: Tak.


 


- Możliwa ilość wypicia piw w jednym dniu: 50.


 


- Dunegony: Jak narazie tylko lochy.


 


- Exp i wynagrodzenie za lochy: Exp, złoto i eq zależnie od level'a.


 


- Czat globalny: Na ta chwile nie ma.


 


- Epiki na serwerze: Jak najbardziej są.


 


- Możliwość wpłacania grzybów/złota do gildii komendą: Możliwe. Bug na złoto/grzyby zlikwidowany.


 


- Czas oczekiwania na arenę: 10 minut, możliwe pominięcie 1 grzybem.


 


- Czas oczekiwania na lochy: 30 minut, możliwe pominiecie 1 grzybem.


 


- Możliwa ilość wypicia piw w jednym dniu: 75.


 


 


698191415465788876181.png


08.11.2014r. Godzina: 19:10


 


Zanim serwer wystartuje zachęcam do odwiedzenia forum: http://4umgames.tk


 


 


 


188251415465788876181.png

11463326284001513286.jpg

Opublikowano

I dobrze, lecimy :)


Bug:Moja postać na profilu to kobieta, w dodatku całkiem inna niż ją zrobiłem. Nie pomaga zmiana w opcjach, w walkach postać wygląda normalnie.


+ nie ma grafik niektórych epików.


+ z tego co widze można wypić tylko 10 piwek.


+ dodaj staty po 5/10 za 1 kliknięcie a nie po 1. To jednak priv nie global.


+ exp za lochy. Serio 500? Za misje po 1000000 expa a za lochy 500 ^^


+ tyle bugów... usuń z nazwy tematu "jeden z najlepszych polskich serverów" bo to kłamstwo  ^^

Opublikowano

I dobrze, lecimy :)

Bug:Moja postać na profilu to kobieta, w dodatku całkiem inna niż ją zrobiłem. Nie pomaga zmiana w opcjach, w walkach postać wygląda normalnie.

+ nie ma grafik niektórych epików.

+ z tego co widze można wypić tylko 10 piwek.

+ dodaj staty po 5/10 za 1 kliknięcie a nie po 1. To jednak priv nie global.

+ exp za lochy. Serio 500? Za misje po 1000000 expa a za lochy 500 ^^

+ tyle bugów... usuń z nazwy tematu "jeden z najlepszych polskich serverów" bo to kłamstwo  ^^

Gdzie są te Twoje "bugi"? Fakt, nie ma kilku grafik, ale żeby pisać "tyle bugów"? Nie przesadzaj, na serwerze jest ledwie jeden błąd. Grafike dodam, ilośc piwa do wypicia zmieniałem, ale nie wiem dlaczego nadal można wypić 10, exp zostanie zmieniony. 

11463326284001513286.jpg

Opublikowano

Gdzie są te Twoje "bugi"? Fakt, nie ma kilku grafik, ale żeby pisać "tyle bugów"? Nie przesadzaj, na serwerze jest ledwie jeden błąd. Grafike dodam, ilośc piwa do wypicia zmieniałem, ale nie wiem dlaczego nadal można wypić 10, exp zostanie zmieniony. 

Jeden błąd?

 

Brak pomocników, pancerze, lochów gildii, zabugowany czat, mikstury nie pokazują efektu, stare grafiki i pliki, brak złotej ramki etc.

Opublikowano

Jeden błąd?

 

Brak pomocników, pancerze, lochów gildii, zabugowany czat, mikstury nie pokazują efektu, stare grafiki i pliki, brak złotej ramki etc.

 

Wypisywałem tylko te na które się natknąłem. To że nie ma pomocników to wie każdy bo nigdzie ich nie ma ;d

Opublikowano

Jeden błąd?

 

Brak pomocników, pancerze, lochów gildii, zabugowany czat, mikstury nie pokazują efektu, stare grafiki i pliki, brak złotej ramki etc.

- Efekt mikstur - http://scr.hu/2q3t/fums0

- Czat - http://scr.hu/2q3t/b5ldt

- Złota ramka nie jest potrzebna, ale ją dodam.

- Pliki sa nowe.

 

@Edit: 

 

Piszesz jeden a ja znalazłem 4 w 30min.

Nie można dodawać do gildi. To już 5 błąd.

 

http://scr.hu/2q3t/chdlx - dziwne, ze ja mogę.

11463326284001513286.jpg

Opublikowano

- Efekt mikstur - http://scr.hu/2q3t/fums0

- Czat - http://scr.hu/2q3t/b5ldt

- Złota ramka nie jest potrzebna, ale ją dodam.

- Pliki sa nowe.

Mikstury nie pokazuja efektu po ich wypiciu. Dopiero w trakcie walki.

Czat gildi jest? Super, ale nie można zapraszać graczy do gildi. Sam ze sb mam pisać?

Złota ramka mi nie potrzebna, bo z tyloma grzybami każdy będzie ją miał.

Opublikowano

Mikstury nie pokazuja efektu po ich wypiciu. Dopiero w trakcie walki.

Czat gildi jest? Super, ale nie można zapraszać graczy do gildi. Sam ze sb mam pisać?

Złota ramka mi nie potrzebna, bo z tyloma grzybami każdy będzie ją miał.

http://scr.hu/2q3t/chdlx

 

Wejdz w gildię > kliknij zaproś > wpisz nick osoby, którą chcesz zaprosić.

Wiem, że nie można zapraszać ludzi na ich profilu - błąd zostanie poprawiony.

11463326284001513286.jpg

Opublikowano

- Efekt mikstur - http://scr.hu/2q3t/fums0

- Czat - http://scr.hu/2q3t/b5ldt

- Złota ramka nie jest potrzebna, ale ją dodam.

- Pliki sa nowe.

 

@Edit: 

 
 

http://scr.hu/2q3t/chdlx - dziwne, ze ja mogę.

 

Pliki nowe? Macie .470 a jest .555

Czat nie jest skończony

Efekty mikstur nie pokazują się w zakładce bohater 

Ramkę możecie dać za np. 10kkk grzybów

Brak większości grafik

Brak grzybiarza

Opublikowano

Pliki nowe? Macie .470 a jest .555

Czat nie jest skończony

Efekty mikstur nie pokazują się w zakładce bohater 

Ramkę możecie dać za np. 10kkk grzybów

Brak większości grafik

Brak grzybiarza

http://scr.hu/2q3t/bc6gi - Nie wiem, z jakiej okazji Ci sie nie pokazują.

Ramka bedzie dla każdego.

Grafika będzie poprawiona.

Po co grzybiarz? Mało Ci grzybów?

11463326284001513286.jpg

Opublikowano

http://scr.hu/2q3t/bc6gi - Nie wiem, z jakiej okazji Ci sie nie pokazują.

Ramka bedzie dla każdego.

Grafika będzie poprawiona.

Po co grzybiarz? Mało Ci grzybów?

 

Chodzi  o to że jak masz np. 100k hp i wypijesz miksturke na 10% wytrzymałosci powinno pokazywać 110k hp a pokazuje dalej 100k. Dopiero podczas walki pokazuje 110.

Ok. Kufle fajnie zrobione i można pisać na gildi polskie znaki, ale czemu na moim profilu jest inna postać, której nie zrobiłem?

Opublikowano

 

Poprawka: Piwa mozna pić do nieskończoności w tej samej cenie - 1 grzyb.

Dobra pozdro 

 

Brak większości grafik 

 

Po jaką cholerę dawać 100lv jak exp idzie hard lepiej dać 1 

Na  profilu jest inna postać, a robiłem inną 

Widać jakieś stare pliki macie :) 

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Jeden z najlepszych? Chyba chciałeś napisać jeden z najgorszych. Gotowiec.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...