Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ~Dastia~ Hard prawie jak nasz stary global najepszy priv


sumenato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

28173497359905420904.png

 

 

 

Start przewidywany koniec listopada

 

250px-Mapy.jpg

 

Dastia jest to serwer typu HARD 

Nie licze na mase ludu może te chociaż 100 obób wbije ;D

Jeśli macie już dosyć tych różnych serwerów, co na nich nawet dobrze sie nie można pobawić

to zapraszam na właśnie ten, jest on zdecydowanie inny niz wszystkie

Stary dobry metin

poprostu warto poczekać na start i zagrac ;) 

bedziemy mieli w nim prawie 90 % to samo co na starym dobrym globalu

lecz te 10 % będą to małe dodatki by nie wydawać w IS itp

np 

Został dodany fajny bajer u stajennego

bd dropiły krwawe kamienie co bedzie można

wymieniać wraz z za opłatą kkk u stajennego za 10 pkt statystyk zr/sil/wit/int

Oraz małe bonki 3-5 expa u Seona bd wstać przed DT i w m1

 

uwagaf.png

 

Na globalu nie dropią szkatułki z takimi fajnymi bajerami co na Harda potrzebne

A na tym zajefajnym serwerze Dastia bd drop szkat, ale uprzedzam, że bardzo żadki jest dane tylko 10% na drop

a z nich  

np Buty_Wiatru%2B.jpgEliksir_S%C5%82o%C5%84ca_(%C5%9A)2.jpgEliksir_Ksi%C4%99%C5%BCyca_(S)2.jpgMarmur_B%C5%82ogos%C5%82awie%C5%84stwa.jMagiczny_Metal.jpgPier%C5%9Bcie%C5%84_Do%C5%9Bwiadczenia.jZw%C3%B3j_B%C5%82ogos%C5%82awie%C5%84stw

Pakiet pvp/miniexp co można też kupić w is

Paczka.PVP.png120px-Pakiet_Przetrwania_na_Lodowej_ZiemPakiet_Biologa.jpg

Oraz Uwaga bd 5 % na drop Knuud_(Piecz%C4%99%C4%87).png pet będzie losowy.

Na Dasti zostało wprowadzone usuwanie itemków u Deokbae w m2 

 

 

 Bonki będą w IS, ale także będą dropić z mobow i z bossów lecz jest bardzo mały %

 

 

 

Skile 10ku do g co 24h 

dropią z metków od 1 do 60 , potem już Kamie%C5%84_Duchowy.jpg z metkow 60-105 lub z bossow 

 

ratyserwera.png

 

Serwer Dastia bd bazować na ratach

wspaniale dopasowanch. Od 1 lvl do 20 wbijemy bardzo szybko by ulepszyć swoją postać ;)

 

A dalej już sie zacznię pompa chociaż do max lvl dojedziecie dosyć szybko ;)

Max lvl - 105

Exp  - 3.5% w stosunku do PL

Drop Yang - 5% do PL

Drop Item. - 15-20% z każdym lvl UP bd trudniej coś wydropić

 

Na start dostaniemy

 

Broń +5

Buty_Wiatru%2B.jpg buty 2 dni 60% szubk. chodu

    Pierscien_Zastepstwa.jpg

5x B%C5%82ogos%C5%82awie%C5%84stwo_%C5%BByc

5x B%C5%82ogos%C5%82awie%C5%84stwo_Smoka.jp

20xCzerwona_Mikstura(M).png

 

Oraz 1 lvl konia

 

 

Na tym serwerze nie ma i raczej nie bedzie żadnych badziewnych nowych itemów zbroji czy mieczy itp.

Ma byc jak nasz dobry znajomy metin2.sg czy nasz stary global 

 

ss handlarzy nie bd pokazywać bo to samo co na globalu, no ale jak ktos chce mogę wstawić

 

Bronie 75 lvl

 

 

Zatruty_Miecz.jpgStalowy_%C5%81uk_Kruka.jpgSkrzyd%C5%82a_Demona_Chakr..jpgBambusowy_Dzwon.jpg

 

będą dropiły z 25px-Szkatulkabossa.jpg ripka oraz av2 



ulepszenia.png

 

 

 

 

00140.png00270.png00460.png             11290.png12020.png20000.png

     03130.png03170.png03190.png                                           

                          00150.png00280.png00470.png            11690.png12010.png20750.png                          

01100.png04040.png01340.png                                       

02140.png02160.png02370.png            11490.png12030.png20250.png

05100.png05330.png05340.png                                   

07140.png07190.png07370.png             11890.png12040.png20500.png

 

przykładowe ulepki

Bia%C5%82a_per%C5%82a.jpgNiebieska_per%C5%82a.jpgKrwawa_per%C5%82a.jpg

 

Niebieski_Kryszta%C5%82.jpg

 

Co do ulepszaczy to będą takie same jak na PL kowal nie bd 50%

 

 

co do bonów to raczej będą jeszcze edytowane...

 

fMQ6Mt.jpg

 

 

Jedyny dungeron 

 

775px-Piekielnekatakumby.jpg

 

A drop to

 

Tarcza_Tytan%C3%B3w.jpgOpaska_Kryszta%C5%82u_Duszy.jpgNotatka_Przyw%C3%B3dcy.jpgNaszyjnik_Kryszta%C5%82u_Duszy.jpgKamie%C5%84_Duchowy.jpgKolczyki_Kryszta%C5%82u_Duszy.jpgSzkatulkabossa.jpg

 

BS już z góry mówie, że nie będzie, i będzie specjalny skrypt blokującu go

 

Misję będą takie jak na globalu, biolog podobny (bedzę opis na prezentacji na starcie)

oraz zostaną dodane nowe questy

ekipap.png

03115914281004867964.jpg

 

Serwer ma być bardzo fajny do zabawy. 

Będą prawie codziennie eventy konkursy itp

 

Pewnie nie będzie masy graczy,  ale mam nadzieję, że

komuś się może spodoba nasz stary metin i wbije pograć ;P

 

 

 

 

 

będzie aktualizacja jak coś...

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Ortografią to Ty się nie popisałeś. 
Na hardzie nikt Ci już nie zagra.. Ludzie jak będą chcieli zagrać sobie na hardzie, to pójdą na PL(tbd). 
Nie masz nic ciekawego, a te "bajery" są słabe i nie przyciągną Ci graczy. 

Nie polecam, ze względu na to, że nikt tu grać nie będzie. 

Specjalista
Opublikowano

Składnia zdań jest tak z*******a że szkoda pisać.

Administracja jeszcze nawet gimnazjum nie skończyła.

 

A teraz o serwerze:

Zero nowości,jak ktoś będzie chciał zagrać na hardzie to pójdzie sobie na pl-a przynajmniej ma pewność że nie padnie po miesiącu,chociaż w tym przypadku raczej problemy będą już na samym starcie. Jak widziałem te twoje tematy w "Tworzenie serwerów prywatnych" i Ty się za dedyka bierzesz. Kiepsko to widzę.

 

P.s pokaż ss handlarzy,nie gram na pl-u i nie pamiętam co tam się znajduje.

Czemu jest tylko jeden dungeon,dodaj jeszcze komnatę smoka,bramy piekieł,baronównę.

 

Czy dodasz smocza alchemie,okno kraftingu i system pasów,żeby to jakoś wyglądało.

 

P.S2 Praktycznie gotowiec Terenza nic nie edytowany;/

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Jakby prezentacja byla ladnie napisana zagralbym .

Ale mimo ze serwer fajny opisales go syfiasto .

 

Lipna prezentacja , podziekuje sobie .

Edited_1.png

Opublikowano

Składnia zdań jest tak z*******a że szkoda pisać.             no wybacz miałem 3 z polaka

Administracja jeszcze nawet gimnazjum nie skończyła.   czy Ty wiesz do kogo mówisz ??? już dawno szkołe skończyłem

 

A teraz o serwerze:

Zero nowości,jak ktoś będzie chciał zagrać na hardzie to pójdzie sobie na pl-a przynajmniej ma pewność że nie padnie po miesiącu,chociaż w tym przypadku raczej problemy będą już na samym starcie. Jak widziałem te twoje tematy w "Tworzenie serwerów prywatnych" i Ty się za dedyka bierzesz. Kiepsko to widzę.

 

P.s pokaż ss handlarzy,nie gram na pl-u i nie pamiętam co tam się znajduje.

Czemu jest tylko jeden dungeon,dodaj jeszcze komnatę smoka,bramy piekieł,baronównę.

bo po co tyle mapek, skoro wszystko można wydropić z metków które są praktycznie wszędzie 

a co do dunga to bd jeszcze lodowa strażnica 

775px-Wie%C5%BCa_Stra%C5%BCnika_Nemere-P

 

Czy dodasz smocza alchemie,okno kraftingu i system pasów,żeby to jakoś wyglądało.  będzie alchemia 

 

P.S2 Praktycznie gotowiec Terenza nic nie edytowany;/     a kto pisał, że to prezentacja i gotowa w 100% ? tylko namiastka czegos co będzie

 

 

Ostatnie sety odstraszają. Nie zagram.

po tym jak będzie dosyć ludzi miało max lvl zostanie zwiększony do 150 i dodane 2 sety lodowych zbroji i broni

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

To nie rób na odpierdol prezentacji, bo to jest podstawa dobrej reklamy poza YT. Jeżeli już samą prezentację zrobiłeś słabą, a serwer typu Balantia v10000000 to możesz liczyć na 20 Online?

Nie szkoda Wam ludzie kasy na dedyka, zamiast zrobić jeden a dobry serwer, to bawicie się w Pliki Terenza lub Aline2 bez edycji wmawiając nam, że serwer ma mnóstwo nowości i jest ciekawy, tylko że w prezentacji tego nie ma, ale jak wejdziemy na serwer to to zobaczymy o_O

 

Nie polecam - serwer bez przyszłości, ponieważ bez Reklamy na YT [8+k widzów] nie masz szans teraz zaistnieć z takim serwerem i żywot tego serwera nie przekroczy 2 tygodni.

Opublikowano

Boziu nic się nie dowiedziałam z tej prezentacji. Nie ma nic ciekawego. Nie zagram. 

Opublikowano

"BS już z góry mówie, że nie będzie, i będzie specjalny skrypt blokującu go"

 

powodzenia. dacie próbki tego unikalnego skryptu?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

"BS już z góry mówie, że nie będzie, i będzie specjalny skrypt blokującu go"

 

powodzenia. dacie próbki tego unikalnego skryptu?

 

 

Pewnie zmienione ID zmianek.

 

 

 

Co dostane, jeżeli zrobie BS-a na Wasz serwer? Jakąś nagrode może?

 

 

Mogłes się chociaż z prezentacją popisać, bo skoro macie czas na pisanie skryptów to i na ładna prezke tez powinniście mieć czas.

Opublikowano

Tak szczerze to prezentacja słaba :/

A co do serwera jak ktoś chce takie coś jak PL to woli iść na PL zainwestować pieniądze i zawsze może to sprzedać, ataki Priv Hard to nie jest opłacalny...

Teraz taka prawda, że żadnej nowy hard nie będzie miał przebicia, ponieważ na Rynku Metin 2 są lepiej rozbudowane serwery Hard :)

Opublikowano

Pewnie zmienione ID zmianek.

 

 

 

Co dostane, jeżeli zrobie BS-a na Wasz serwer? Jakąś nagrode może?

 

 

Mogłes się chociaż z prezentacją popisać, bo skoro macie czas na pisanie skryptów to i na ładna prezke tez powinniście mieć czas.

ID zmianek nieee. po prostu zrobione ze można zmianiać bonki co 1h xD i przy odpaleniu jakiegoś innego programy prócz mt2 wywala gre ;D

to nie jest prezka, lecz zapowiedz tego co bedzie. 

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Hm no serwer może i nie ma nowości, co mi się w sumie podoba, bo na to liczę szukając nowych serwerów. Wolę klasyki, nie jak większość co lecą na łatwiznę, choć jedynm hard na jakim grałem to KingWorld i wbiłem zaledwie 84lv, ale nie narzekałem i fajnie się grało. Zapewne zagram nie zważając na liczbę graczy, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. 

76561197967532978.png

Opublikowano

ID zmianek nieee. po prostu zrobione ze można zmianiać bonki co 1h xD i przy odpaleniu jakiegoś innego programy prócz mt2 wywala gre ;D

to nie jest prezka, lecz zapowiedz tego co bedzie. 

 

 

Zdajesz sobie z tego sprawe, że nie będziesz miał ani jednego gracza przez taki ruch? Nikt nie będzie czekał 1h na jednorazową zmiane bonusów, skoro nawet na PL-u jest co 10minut.

Opublikowano

up, bd taka roska co można uzyć by zminiać bonki co 5 sekund, tak samo co masz do biologa co skraca czas na nie których serwach.

 

 

tak będa kostiumy z bonami i fryzurki, bedą to nagrody z eventów, oxów. Oraz bedzie można wydropić z Azraela i Lodowej Wiedzmy

8547014573848511113729.jpeg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...