Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] GILDIE|GUILDS - Optimalne gildie na twoj wlasnSrc downloady serwer


CokoBambo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie koncze to robić dodam w 2 patch

dzięki

rozumiem twoje słowa nie mam nic przeciwko o to mi chodziło ja dałem przerobione gildie z 3/2 klasami tirexa

kolego, nawet messegów od tirexa nie zmieniłeś, a config to w c**j zmieniłeś hehehhehe :D

 

cfg TIREXA:

 

 

MySQL:
  Host: localhost:3306
  Username: root
  Password: qwerty
  Database: statystyki
config:
  guild:
    items:
    - "322:1 64"
    world: 'world'
    spawn: 500
    guild: 250
    promien: 25
    maxPlayers:
      min: 20
      max: 30
      resizeUp: 5
    teleport:
      delay: 5
    join:
      cost: 8
    alliance:
      max: 3
      cost: 4
    explode:
      time: 120
    setlider:
    - "322:1 64"
  user:
    startPoints: 500
  tag: "&8[&2%tag%&8]"

cfg "jego":

 

config:
  guild:
    items:
    - "322:1 64"
    world: 'world'
    spawn: 500
    guild: 250
    promien: 25
    maxPlayers:
      min: 20
      max: 30
      resizeUp: 5
    teleport:
      delay: 5
    join:
      cost: 8
    alliance:
      max: 3
      cost: 4
    explode:
      time: 120
    setlider:
    - "322:1 64"
  user:
    startPoints: 500
  tag: "&8[&2%tag%&8]"
MySQL:
  Host: host
  Username: login
  Password: hasło
  Database: nazwa dantabase

jedyne czym się różnią to tym ze zmieniłeś kolejność db & zjebałeś ort.

 

Gorąco nie polecam 

100% Tirex

 

@Blezur zajmij się śmieciem :D

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

kolego, nawet messegów od tirexa nie zmieniłeś, a config to w c**j zmieniłeś hehehhehe :D

 

cfg TIREXA:

 

 

MySQL:
  Host: localhost:3306
  Username: root
  Password: qwerty
  Database: statystyki
config:
  guild:
    items:
    - "322:1 64"
    world: 'world'
    spawn: 500
    guild: 250
    promien: 25
    maxPlayers:
      min: 20
      max: 30
      resizeUp: 5
    teleport:
      delay: 5
    join:
      cost: 8
    alliance:
      max: 3
      cost: 4
    explode:
      time: 120
    setlider:
    - "322:1 64"
  user:
    startPoints: 500
  tag: "&8[&2%tag%&8]"

cfg "jego":

config:
  guild:
    items:
    - "322:1 64"
    world: 'world'
    spawn: 500
    guild: 250
    promien: 25
    maxPlayers:
      min: 20
      max: 30
      resizeUp: 5
    teleport:
      delay: 5
    join:
      cost: 8
    alliance:
      max: 3
      cost: 4
    explode:
      time: 120
    setlider:
    - "322:1 64"
  user:
    startPoints: 500
  tag: "&8[&2%tag%&8]"
MySQL:
  Host: host
  Username: login
  Password: hasło
  Database: nazwa dantabase

jedyne czym się różnią to tym ze zmieniłeś kolejność db & zjebałeś ort.

 

Gorąco nie polecam 

100% Tirex

 

@Blezur zajmij się śmieciem :D

Lel, a co ma config do samego kodu? Lipny argument. Pliku nawet nie otwierałem bo nie mam po co. Lipnych kodów nie przeglądam ;)

Aaa, i serdeczne pozdrowienia dla mądrych inaczej, którzy myślą, że z takim gównem można iść na policję ;] Zapominacie, że żyjecie w Polsce ;]

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Lel, a co ma config do samego kodu? Lipny argument. Pliku nawet nie otwierałem bo nie mam po co. Lipnych kodów nie przeglądam ;)

Aaa, i serdeczne pozdrowienia dla mądrych inaczej, którzy myślą, że z takim gównem można iść na policję ;] Zapominacie, że żyjecie w Polsce ;]

hmm, jakoś nie widziałem 2 innych plg na gildie z takim samym cfg i akurat takimi samymi klasami,ale inaczej napisanymi :)

Jak by tiruch by miał opatentowane to gónfoo to może wtedy, ale tak to se możecie isc i powiedzieć "panie bo on plugin z neta kopiuje i je chujem w luj"

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Polecam. Wiktor zrobił dobry plugin. Polecam go używać propsy dla Wiktora.
 

iks de haha

 

Opublikowano

hmm, jakoś nie widziałem 2 innych plg na gildie z takim samym cfg i akurat takimi samymi klasami,ale inaczej napisanymi :)

Jak by tiruch by miał opatentowane to gónfoo to może wtedy, ale tak to se możecie isc i powiedzieć "panie bo on plugin z neta kopiuje i je chujem w luj"

Zastanawiam się czy znasz znaczenie słowa "patent" bo z Twojej wypowiedzi wynika, że nie znasz.

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Na zdjęciu nie widać nazwy przeskanowanego pliku. Popraw je. Czas do 19:00.

 

Btw. Proszę ogarnąć spam. Jeśli uważacie, że plugin jest kradziony, proszę wysłać dowód na PW.

Opublikowano

Wiktorze CokoBambo

Jak to jest usunąć pare klas z czyjegoś pluginu i pisać, że to jest autorski ?

Ty nie znasz podstaw java...

A jesli znasz to podaj mi jak w mysqlu zrobić, jak odczytywac z np. tabeli gracze ranking tak, żeby był od najwiekszego do najmniejszego :)

 

Pozdrawiam, multi :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...