Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielka Paczka Graficzna League of Legends


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

288041414951031431976.png
Witam, ostatnio zacząłem z nudów robić własne grafiki przedmiotów do gry League of Legends co uznałem za fajny pomysł i postanowiłem zrobić coś na większą skalę. Nie wiem tylko czy grafiki które tworzę będą się komukolwiek podobały i nie wiem czy chciałby ktoś je umieścić w swoim kliencie gry. Niżej umieszczam kilka testowych grafik, które na bieżąco będą aktualizowane oraz dodawane nowe.
 

413511414951032431976.png
253951414951032431976.png 495661414951032431976.png 994611414951032431976.png 977971414951032431976.png 311241414951032431976.png 303671415043388431976.png 287801415054720431976.png 966711415132510431976.png 613241415115106431976.png 784641415132443431976.png 995891415132443431976.png 621771415140824431976.png 974761415141760431976.png 226251415144310431976.png
 
891351414965719431976.png  Żółty Trinket (Limited Special Summoner Edition) Do pobrania tylko do 05.11.14
826541414965719431976.png
 
(Przedmioty posiadają szare obwódki lecz są tego samego koloru co strona i są przez to niewidoczne! Aby zobaczyć podgląd proszę kliknąć na obrazek.)
 
486421415014895431976.png
 
Link: http://guciolandia.24tm.pl/
 
250131415013430431976.png
 
- Już niedługo dostępna będzie strona całego projektu gdzie na bierząco będzie można śledzić postęp pracy.
- Tylko przez określony czas można pobrać limitowaną ikonkę zółtego trinketa.
- Zaktualizowany zrzut ekranu.

- Dwie nowe ikony dodane.

- Kolejne siedem ikon przedmiotów dodane.

- Zaktualizowany zrzut ekranu.

- [Nowe] Strona internetowa Dodana.
 
 
 
Zapraszam do oceniania oraz zachęcam do dyskusji.

 

897231415126024431976.png

 

Opublikowano

Jak itemy, to i reszta interfejsu jak i calego SR. Nie probujcie robic z LoL'a Minecrafta, gdzie codziennie powstaja jakies Texture Packi :D 

 

Tak czy tak, powodzenia w robieniu moze jakos bedzie lepiej to wygladac z nowym SR i jakims hudem ;)

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

330341414952225431976.png

 

W miarę spoko to wygląda, chciałbym zobaczyć jak to wygląda w praktyce :P

Ale trzeba lubić takie klimaty, nie każdemu będzie się to podobało.

 

- Zdjęcie dodane.

 

Jak itemy, to i reszta interfejsu jak i calego SR. Nie probujcie robic z LoL'a Minecrafta, gdzie codziennie powstaja jakies Texture Packi :D

 

Tak czy tak, powodzenia w robieniu moze jakos bedzie lepiej to wygladac z nowym SR i jakims hudem ;)

 

- Zapomaniłem dopisać ale w planach mam zamiar zmienić wszystko :)

 

Generalnie podobają mi się, ale chyba raczej nie będą pasować do lol'a. Możesz pokazać screena jak wygląda to w grze? ;>

 

- Zdjęcie dodane. Narazie pewnie nie pasują ale jak zmienię interfejs to pewnie będą pasowały. :)

 

Opublikowano

Paczka-3p_wpexhhw.png

 

Trochę dużo będzie do roboty, w jakim programie robisz je? Czy tablet i zrzucasz na komputer + kolorujesz?

 

- Pewnie zaraz będzie, że mało profesjonalne ale robię je w zwykłym darmowym programie Paint.NET.

 

moim zdaniem c*****e, nie podoba mi sie to

 

- No cuż każdy ma swoje zdanie.

 

Opublikowano

Jak itemy, to i reszta interfejsu jak i calego SR. Nie probujcie robic z LoL'a Minecrafta, gdzie codziennie powstaja jakies Texture Packi :D

 

Tak czy tak, powodzenia w robieniu moze jakos bedzie lepiej to wygladac z nowym SR i jakims hudem ;)

Dokladnie, nie wyglada to tez az tak ladnie zeby robic to dalej wedlug mnie. Ale wielki plus za checi :)

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Coś na większą skale było by bardzo fajne, Coś na typ minecraftowego txtpacku. Powodzenia

Opublikowano

Paczka-3p_wpexhhw.png

 

Mi się podobają, jakbyś dokończył to bym ściągnął :)

 

- Kiedyś pewnie skończę. :)

 

Dokladnie, nie wyglada to tez az tak ladnie zeby robic to dalej wedlug mnie. Ale wielki plus za checi :)

 

- Każdy ma swój gust ale chociaż tyle. :)

 

Nie podoba mi się za bardzo. RPG'owe klimaty, nie mój gust ;)

 

- Wiadomo nie każdemu się podoba. Mimo wszystko dzięki za ocenę. :)

 

Coś na większą skale było by bardzo fajne, Coś na typ minecraftowego txtpacku. Powodzenia

 

- O takie coś mi właśnie chodziło. :)

 

Opublikowano

Bardzo ciekawy komiksowy styl, lubie taki ale nie pasuje mi to do League of Legends. Jednakże bardzo mi sie podobają i masz like za to! ;)

Opublikowano

359241414953489431976.png

 

Mi się tam podoba. Powodzenia z dokończaniem.

 

- Dziękuję. Jeśli chcesz śledzić ten projekt to zapraszam na stronę, która niedługo się ukaże. Więcej informacji na początku tematu w dziale Aktualizacje i Nowości.

 

Słabe, nie pasują do lola takie jakby z gry przeglądarkowej ale kto co lubi

 

- To że posiadają mniej szczegółów nie oznacza, że muszą być z gry przeglądarkowej.

 

nie ten klimat co lubię ;/

Ale + dla ciebie że wystawiasz.

 

- Każda ocena się dla mnie liczy a i to dobre. :)

 

Jak upy, nie ten klimat, zrób jakieś fajne ramki na ikonkę champa, skille i mape lepiej :D

@Ps

1000 post :D

 

- Wszystko to mam zamiar wykonać lecz trzeba uzbroić się w cierpliwość gdyż narazie pracuje sam a jest tego dość sporo. Może kiedy stworzę resztę grafik to bardziej przekona Cię ten projekt. Przy okazji gratuluję tysięcznego posta. :)

 

Bardzo ciekawy komiksowy styl, lubie taki ale nie pasuje mi to do League of Legends. Jednakże bardzo mi sie podobają i masz like za to! ;)

 

- Dziękuję, staram się jak mogę i mam nadzieje, że dalsza praca przyniesie owocne rezultaty i przekonasz się do tego projektu.

 

 

 

Dodam iż będę aktualizował temat do czasu kiedy nie ukaże się moja strona a będzie to niedługo. Osoby zainteresowane projektem, które chcą na bierząco obserwować postęp pracy zachęcam do śledzenia tego tematu.

 

Opublikowano

z*********e to wygląda, zrób jeszcze ikony postaci i skilli i będzie sztosix :D

 

Dorobi ikony postaci i skilli i będzie sztosix ? I wtedy będzie Ci się podobać ? Weź się puknij w głowę ...

// "Nie zwracam uwagi na to, co ludzie mówią na mój temat, nie czytam gazet, ani magazynów.Każdy ma prawo do własnego zdania"

Opublikowano

Genialny pomysł i super wykonanie. Fajna zajawka, keep going. Nawet jak komuś się nie podoba bo nie jego klimaty to i tak świetne wykonanie ^^ 

Opublikowano

330341414952225431976.png

 

Mi osobiście się nie podobają :/

Nie krytykuję twoich prac, ponieważ są ładne, starannie wykonane, lecz nie mój gust :)

Pozdrawiam i życzę coraz lepszych prac :D

 

- Dziękuję. :)

 

z*********e to wygląda, zrób jeszcze ikony postaci i skilli i będzie sztosix :D

 

- Wszystko będzie lecz w swoim czasie :) Narazie zajmuję się ikonkami przedmiotów oraz pracuję nad stroną projektu.

 

Dorobi ikony postaci i skilli i będzie sztosix ? I wtedy będzie Ci się podobać ? Weź się puknij w głowę ...

 

- Chyba źle zrozumiałeś osobę wyżej. Chodziło mu o to że mu się podoba. Choć rzeczywiście po gwiazdkach można się wiele spodziewać. :)

 

Genialny pomysł i super wykonanie. Fajna zajawka, keep going. Nawet jak komuś się nie podoba bo nie jego klimaty to i tak świetne wykonanie ^^ 

 

- A dziękuję. :)

 

 

 

Osoby zainteresowane projektem zachęcam do opcji śledzenia tematu.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...