Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] HesterQAntyKillaura - Antykillaura z hajpleja.


.Sortiqovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<

<

<
<
<
<
<
<
<
<
<

Jest to killaura z hajpleja

w config.yml ustawiacie max boty,ticki i widzialnosc czy niewidzialnosc botow ;p

komendy:

./antykillaura

uprawnienia

antykillaura.*

Jak ktos gra na hajpleju to wie o co cho ;)

 

Plugin wymaga ProtocolLib:

dev.bukkit.org/bukkit-plugins/protocollib
xxx
Opublikowano

Po co to udostepniasz ? To autorski plugin hiplay i teraz dziecko zmieni sobie nazwe i bedzie ze ma autorskie pluginy ..... Usun to !!! Na miejsu hestra bym cie pozwal za lamanie praw

@Bleazy prosze o zamkniecie i usuniecie linku nie dawaj warnow ;p

Opublikowano

heh, no cos swietnego. Jak mozesz to napisz mi na PW jakie masz jeszcze pluginy hiplaya to może ci zaoferuje cos w zamian.

Opublikowano

Trzeba być idiotą żeby w takie cuda niewidy wierzyć :D A tutaj kilka faktów:

> Nie nazywam tak pluginów

> Nigdy nie nazwałem tak żadego pluginu

> Moja AntyKillaura nie ma configu :)

 

Widzę że nieźle można z ludzi debili robić podpisując coś pod kogoś :D

Opublikowano

@HesterQ Tak tak,oczywiście. To plugin MrocznegoBanana wiesz?

Jakby to nie był twój plugin to byś się nie usprawiedliwiał ;<

 

Bo to na pewno nie jest w pełni jego plugin. Przecież cała klasa z pakietami jest z GitHub. ;)

Opublikowano

@HesterQ Tak tak,oczywiście. To plugin MrocznegoBanana wiesz?

Jakby to nie był twój plugin to byś się nie usprawiedliwiał ;<

 

Dzieciaczku, nie będziesz mi wmawiał co jest moje a co nie :)

Opublikowano

Hester nie zniżał by się do tego poziomu, żeby wykorzystać plugin z neta i mówić, że to jest jego. Jeżeli nie wiesz to nie rozpowiadaj. Każdy może napisać sobie w nazwie tematu HesterAntyKillaura a tak naprawdę tylko siebie ośmieszasz tym, że nie jesteś odpowiednio poinformowany o faktach które są na hiplayu. Myślę, że tylko tą nazwą chciałeś zrobić szpan na forum i tyle.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Nie dość, że nawet sam HesterQ napisał, że to nie jego, to bezczelnie podrabiasz pluginy. Jak nie "kyka" to hesterqa. Ten plugin jest "edytowanym" pluginem AntiAura mackamm, pozdrawiam ;)

Opublikowano

Hahaha, nie jest to plugin HesterQ'a, otóż HestereQ w każdym swoim pluginie package nazywa dużą literą, a wyciek z hiplay nie był by możliwy. Szkoda tylko, że są taborety i ludzie.

 

euJMf1t.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngup2 Nie chce tu robić spamu, ale ja też mam NOD jak @Micek16 i też wyrzuca :) Jak się używa pro elo kozackiego antivirusa "FREE" to się nie dziwie... 

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Nie wklejaj czyjegoś pluginu bez jego zgody, to już nie jest forum tylko od czitów  :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...