Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aion - cheaterzy, dużo ich? Warto zagrać?


xFreys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngLittleBlack

Skoro wg Ciebie nie każda osoba w supporcie ma dostęp do logów, to i tak wniosek jest jeden, że cheaterzy często pozostają bezkarni.

Opublikowano

@LittleBlack

Skoro wg Ciebie nie każda osoba w supporcie ma dostęp do logów, to i tak wniosek jest jeden, że cheaterzy często pozostają bezkarni.

Być może. Chciałam tylko powiedzieć, że przyczyną tego nie jest faworyzacja na zasadzie "ten wpłacił X PLN na Aion Shopa, to mu darujemy tego bana", gdyż osoby w supporcie nie mają takich danych, poza tym nie mają żadnych korzyści z takiego gracza, bo ich praca ma charakter wolontariatu. Nikt z nich nie dostaje % z zysku z wpłat do Aion Shopu, czy coś w tym stylu (mogą czasem jedynie dostać jakiś kupon do gry, który nie jest w żaden sposób związany z ilością zbanowanych lub niezbanowanych przez nich kont).

 

Ale ja jak najbardziej rozumiem Wasze niezadowolenie z powodu cheaterów, którym udało się wywinąć od bana i uważam, że cały system zgłoszeń powinien wyglądać inaczej. Przede wszystkim osoby w supporcie powinny mieć nieco poszerzone uprawnienia, a przynajmniej ci, którzy zajmują się sprawami cheaterów. No, ale to już od graczy nie zależy.

 

 

// Zamykam na prośbę autora (raport).

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...