Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Halloweenowa seria konkursów World of Tanks


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołg T23E3 dostawaliśmy za udział w kampanii VIII t czy X t?

Dostawaliśmy go za kampanie Świat w Ogniu - tam w zależności od obszaru było do VI, VIII lub X. Oprócz tego można było go zdobyć za kampanie Inwazja Mrocznych Bogów, w której było do VIII.

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1337

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

1337

 

 

Biorę udział w losowaniu.

 

 

Biorę udział w losowaniu.

 

 

Biorę udział w losowaniu.

 

 

Biorę udział w losowaniu.

 

 

Po co bierzecie udział w losowaniu skoro macie 0%? Oo

Opublikowano

 

 

Po co bierzecie udział w losowaniu skoro macie 0%? Oo

 

Kyruś, to normalne w tego typu konkursach. Tego nie ogarniesz.

 

Top: Jaką depresję działa ma M3Lee

Opublikowano

Dobra, to teraz 5 pytań z "historii":

W którym roku gra została zapowiedziana?

 

W której wersji dodane zostały francuskie pojazdy?

 

Ile TD'ków zostało dodanych w patchu 8.0?

 

W jakie święto został wydany patch 8.1?

 

W którym patchu IS został przekonwertowany na HD?

Opublikowano

ZAPRASZAM DO ZAPISU NA DRUGĄ KATEGORIĘ !



778061414600854386806.png

 

Coś dla osób lubiących szybkie czołgi. Zasady są dość proste - przejechać określoną trasę, jako 1 przekroczyć linię mety.

 

503831414600854386806.png

1. Wyścig odbywa się 31.10 o godzinie 20:00.

2. 10 minut przed rozpoczęciem wszyscy zapisani zostaną zaproszeni przez moderatora.

3. Nie można wyjechać po za określony tor, strzelać, detrackować i specjalnie taranować. Można natomiast się spychać.

4. Zapisy pod tym tematem, należy podać swój nick.

Wzór: Nick: Jurix

5. Organizatorzy będą w trybie obserwatorów sprawdzać czy nikt nie "jedzie na skróty".

6. Przed startem należy się ustawić przed czerwoną linią, jeśli będzie więcej osób to w 2 liniach.

7. Zachowujcie się sportowo i nie blokujcie, ani fokusujcie kogoś "bo go nie lubicie".

Tor jazdy:

 

 

242641414531193386806.jpg

 

 
 

Czerwony - start/meta

Zielony - tor jazdy

Niebieski - granice za które nie można wyjechać.

 

Za skrócenie drogi DYSKWALIFIKACJA!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...