Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon do 800 zł - pilnie proszę o rade :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Mam maksymalnie 800 zł do wydania na telefon + można doliczyć koszty przesyłki czyli jakieś 820 zł wyjdzie.

Chciałbym za tę cenę bardzo dobry telefon z wyświetlaczem 4,5" + i dobrym aparatem tylnim jak i przednim. Musi byc również dobry wyświetlacz.

 

Na start odpadają

- Motorola Moto G, LTE i 2 gen, dlatego, że słyszałem, iż szybko się psują a na dodatek mało akcesorówi do nich jest.

- Xperia M2 - osobiście sprawdziłem <- przedni aparat slaby, zdjęcia nie wychodzą powalające jak na fona za 800 zł.

- LG G2 Mini - nie podoba mi się interface oraz całe menu tego fona, jak i przysiski z tyłu obudowy. Na dodatek zdjęcia robi słabe w pomieszczeniach i zmienia kolory - sprawdziłem.

 

Tak więc co polecacie do 800 zł? Najlepiej nowy.

Opublikowano

Galaxy S3

Galaxy s3 propozycja ciekawa aczkolwiek nowy oryginał 899 zł kosztuje, na dodatek ma zamulający soft z tego co słyszałem. Czekam na dalsze propozycje.

 

Ma tu ktoś z was MOTOROLE MOTO G LUB G 2? Jak ona się sprawuje bo to najlepszy fon w tej cenie.

Opublikowano

 

 

Na start odpadają

 

 

Galaxy S3

 

 

- Xperia M2

 

 

- LG G2 Mini

Ok teraz pasuje twoja lista.

 

 

 

 dlatego, że słyszałem, iż szybko się psują a na dodatek mało akcesorówi do nich jest.

Moto G to aktualnie jeden z najpopularniejszych telefonów, akcesoriów jest mnóstwo wystarczy wejść na allegro. Psują się? Opierasz się na bezwartościowym zdaniu znajomego? 1-Gen., jest oczywiście warta uwagi, co do drugiej mam kilka zastrzeżeń ale pierwsze słyszę żeby Moto G nie była wytrzymała itd. Jak się psuje, to znaczy że właściciel nie potrafi korzystać z telefonu i powinien zostać przy Noki 3310. 

 

Jednak potrzebujesz w miarę dobrego aparatu więc polecam L9 II, L90. 

lownfast

Opublikowano

Ja polecam LG G2 mini naprawde zajebisty telefon chyba kosztuje 750zl dobra jakosc zdjec, filmow nie crashuje się ogolnie fajny telefonik jestem z niego bardzo zadowolony. Fajną opcja jest KnocMode stukasz dwa razy w ekran i odblokuję sie. Przyciski podglaszania, przyciszania, blokady są na tyle telefonu. Można niezle nabrac znajomych, bo nie którzy szukają przycisku do odblokowania 10 minut xD. Telefon naprawde dobrej jakosci, ladnie sie prezentuje. Moja siostra posiada Sony Xperia M2 tez spoczko telefonik chyba nawet tanszy niepamietam.

 

#Za wszelkie bledy przeprasz pisane z telefony.

 

EDIT:Nie zobaczylem dalszej twojej opini o tym telefonie.

Opublikowano

Ok teraz pasuje twoja lista.

 

Moto G to aktualnie jeden z najpopularniejszych telefonów, akcesoriów jest mnóstwo wystarczy wejść na allegro. Psują się? Opierasz się na bezwartościowym zdaniu znajomego? 1-Gen., jest oczywiście warta uwagi, co do drugiej mam kilka zastrzeżeń ale pierwsze słyszę żeby Moto G nie była wytrzymała itd. Jak się psuje, to znaczy że właściciel nie potrafi korzystać z telefonu i powinien zostać przy Noki 3310. 

 

Jednak potrzebujesz w miarę dobrego aparatu więc polecam L9 II, L90. 

Opinia o motoroli usłyszana od serwisanta, który akurat się na tym zna.

 

LG G2 Mini nie chcę ponieważ kompeltnie mi się nie podoba a zdjęć takich rewelacyjnych to on nie robi.

 

Postawiłem wybór na Samsung Galaxy s3 Neo <- co możecie o nim powiedzieć? Mi pasuje wszystko, wielkość, zdjęcia  dobre, dobry aparat z przodu, możliwość aktualizacji do Andorida 4.4 Kitkat, na dodatek nowy u mnie w cenie mi odopowiedniej wiec co sądzicie o nim?

Opublikowano

 

 

Opinia o motoroli usłyszana od serwisanta, który akurat się na tym zna.

To Ci serwisanci, którzy mówią że klawiatura gamingowa to ta, z kolorowymi przyciskami? :) 

Od takich ludzi nie ma rzetelnej opinii. 

 

 

 co możecie o nim powiedzieć?

-> wieje sandałem, powodzenia z "przyszłościowymi" telefonami. 

lownfast

Opublikowano

To Ci serwisanci, którzy mówią że klawiatura gamingowa to ta, z kolorowymi przyciskami? :)

Od takich ludzi nie ma rzetelnej opinii. 

-> wieje sandałem, powodzenia z "przyszłościowymi" telefonami. 

Czemu wieje sandałem :)? S3 Neo nawet fajna jest, bynajmniej lepsza od Xperii M2 i LG G2 mini. Tylko te moje dylematy czy nie ma nic lepszego w cenie 800 zł? Sporo kasy jak na telefon ale chce porządny a nie jakiś szajs.

Opublikowano

Galaxy s3 propozycja ciekawa aczkolwiek nowy oryginał 899 zł kosztuje, na dodatek ma zamulający soft z tego co słyszałem. Czekam na dalsze propozycje.

 

Ma tu ktoś z was MOTOROLE MOTO G LUB G 2? Jak ona się sprawuje bo to najlepszy fon w tej cenie.

 

Słyszeć mogłeś, lecz prawda jest inna. Mam ten telefon od bardzo długiego okresu i nigdy mi się to nie przydarzyło, jest na prawde telefonem godnym polecenia jak na swoją cenę.  

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Słyszeć mogłeś, lecz prawda jest inna. Mam ten telefon od bardzo długiego okresu i nigdy mi się to nie przydarzyło, jest na prawde telefonem godnym polecenia jak na swoją cenę.  

Oo i o taką odpowiedź mi chodziło. A jak ze zdjęciami? Jak apart z przodu? Dobre zdjęcia robi?

 

Mam zamiar kupić już tą S3 Neo

Xperia z1. Na tablicy Znajdziesz używke za 800

Żadnych używanych nie chcę.

 

 

Opublikowano

 

 

Ma tu ktoś z was MOTOROLE MOTO G LUB G 2? Jak ona się sprawuje bo to najlepszy fon w tej cenie.

Poleciłem wielu osobom Motorole Moto G z tego forum, polecałem też znajomym z "rzeczywistości" i wszyscy są mega zadowoleni i jeszcze dziękują, chyba coś przemawia za tymi ludźmi, nawet recenzenci nie potrafią się powstrzymać i piszą że telefon jest Z*******Y. 

 

 

 

 S3 Neo

S3 Neo powiadasz..  Powiedz mi kto się zna? My czy Ty? Od kiedy telefon postawiony Exynosie i grafice Mali jest dobry? W dodatku na mali 400? Ten stary kloc? 

 

 

To zwykła Z'tke.dostaniesz za.800 

Z Pakistanu, Kazachstanu czy gdzieś z krajów afrykańskich? 

lownfast

Opublikowano

Poleciłem wielu osobom Motorole Moto G z tego forum, polecałem też znajomym z "rzeczywistości" i wszyscy są mega zadowoleni i jeszcze dziękują, chyba coś przemawia za tymi ludźmi, nawet recenzenci nie potrafią się powstrzymać i piszą że telefon jest Z*******Y. 

 

S3 Neo powiadasz..  Powiedz mi kto się zna? My czy Ty? Od kiedy telefon postawiony Exynosie i grafice Mali jest dobry? W dodatku na mali 400? Ten stary kloc? 

Z Pakistanu, Kazachstanu czy gdzieś z krajów afrykańskich? 

To w takim razie jak S3 odpada to co mam wiąć? Moto G LTE? Tylko niech ktoś mi wytłumaczy czemu w tych telefonach nie ma w zestawie ładowarki? Jak to jest, że telefon nie ma ładowarki? Ale zdjecia robi takie sobie a mi zależy na dorbym aparacie.

Opublikowano

Nie ma w zestawie ładowarki, dokupujesz ją sam, bodajże 2 amperową. Jak zależy Ci na zdjęciach to zainwestuj w jakąś cyfrówkę np. nikona za 200-300 zł. Aparat jest ok, rewelacji nie ma. BTW MOTO G LTE zjada tego samsunga jako przystawkę. 

lownfast

Opublikowano

Nie ma w zestawie ładowarki, dokupujesz ją sam, bodajże 2 amperową. Jak zależy Ci na zdjęciach to zainwestuj w jakąś cyfrówkę np. nikona za 200-300 zł. Aparat jest ok, rewelacji nie ma. 

Praktyczne rozwiązanie = telefon z aparatem dobrym. No nie ma ale czemu nie ma? Czemu motorola tak zrobiła, że ladowarkę sam kupić musisz? Jakiś rynek zbytu mają na cały świat i jedną seria produkują czy jak to jest?

Opublikowano

Zrobili to po to, żeby zestaw był tańszy, dali podstawowe rzeczy i jeżeli będziesz czegoś potrzebował to dokupisz sobie we własnym zakresie, bardzo dobre rozwiązanie - tak samo jak robią ze słuchawkami, nie wsadzają ich do zestawu bo to dodatkowy koszt, tylko obniżają jego cenę i dają możliwość osobnego kupna. 

Ładowarkę do motki kupisz za 20 zł. 

 

 

 

 

Kolega nowa za 799 złoty kupił. 

super że twój kolega go kupił to teraz potwierdź to linkiem że tak faktycznie jest. 

lownfast

Opublikowano

Zrobili to po to, żeby zestaw był tańszy, dali podstawowe rzeczy i jeżeli będziesz czegoś potrzebował to dokupisz sobie we własnym zakresie, bardzo dobre rozwiązanie - tak samo jak robią ze słuchawkami, nie wsadzają ich do zestawu bo to dodatkowy koszt, tylko obniżają jego cenę i dają możliwość osobnego kupna. 

Ładowarkę do motki kupisz za 20 zł. 

 

 

super że twój kolega go kupił to teraz potwierdź to linkiem że tak faktycznie jest. 

Czyli co? Brać tą Moto G LTE + ładowarkę? Możesz polecić jakiś zestaw od razu z allegro, oryginalny fon + jakiś link do ładowarki.

 

PS. Czemu akurat mam nie wziąć SIII Neo? Telefony te sprawują się bardzo dobrze jakoś.

Opublikowano

Pisałem, Neo już idzie w zapomnienie i ta aktualizacja 4.4 to pewnie ostatnia jaką otrzyma, poza tym spoczywa na samsungowych bebechach, gdyby to jeszcze był jakiś snapdragon to bym mógł go polecić ale grafika mali.. no Kolego, z czym startujesz. 

http://allegro.pl/motorola-moto-g-xt1039-8gb-lte-white-24h-i4722656519.html akurat załapiesz się na promocje.

http://allegro.pl/sieciowa-ladowarka-usb-1a-motorola-moto-g-x-max-i4726202981.html

Do tego dokupisz sobie jakieś akcesoria np. szkło na ekran i obudowa. 

lownfast

Opublikowano

Zrobili to po to, żeby zestaw był tańszy, dali podstawowe rzeczy i jeżeli będziesz czegoś potrzebował to dokupisz sobie we własnym zakresie, bardzo dobre rozwiązanie - tak samo jak robią ze słuchawkami, nie wsadzają ich do zestawu bo to dodatkowy koszt, tylko obniżają jego cenę i dają możliwość osobnego kupna.

Ładowarkę do motki kupisz za 20 zł.

 

 

super że twój kolega go kupił to teraz potwierdź to linkiem że tak faktycznie jest.

Zaczynasz mnie irytować.

 

1. http://allegro.pl/sony-xperia-z-5-2gb-ram-13mpix-lte-wodoodporny-i4678902021.html

 

2. http://allegro.pl/sony-xperia-z-16gb-lte-c6603-3-kol-najtaniej-i4716518231.html

 

Równie dobrze Możesz sobie kupić Xperia T/T2/T3(Orange)

Opublikowano

Pisałem, Neo już idzie w zapomnienie i ta aktualizacja 4.4 to pewnie ostatnia jaką otrzyma, poza tym spoczywa na samsungowych bebechach, gdyby to jeszcze był jakiś snapdragon to bym mógł go polecić ale grafika mali.. no Kolego, z czym startujesz. 

http://allegro.pl/motorola-moto-g-xt1039-8gb-lte-white-24h-i4722656519.html akurat załapiesz się na promocje.

http://allegro.pl/sieciowa-ladowarka-usb-1a-motorola-moto-g-x-max-i4726202981.html

Do tego dokupisz sobie jakieś akcesoria np. szkło na ekran i obudowa. 

szkoła na ekran? :D A nie folie? :D No wydaję się spoko i LTE ma + Oryginał ale jak to z tym aparatem u niego jest?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...