Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SpotlineMT2 rework (V12)


Maliusek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 

Prezentacja ładna, no ale ludzie... Ile razy można odgrzewać kotleta?

Jeżeli już chce się robić serwery, to polecam od nowa.  ;) Niestety nie zagram, ale życzę powodzenia.

Lubię kotlety, cóż zrobisz.
 

Co to jest bez kostiumów i z texturami 2008r ?!

 

Nie, po prostu nie reklamuję debilnej "nowości", którą ma każdy.

 

 

https://www.facebook.com/taurus.metin2

 

Jaki kur* Taurus?

 

Down: Cofnęli się w rozwoju, niestety. 

Jak to zakładałem to dałem taką nazwę (chyba na inny projekt), po jakoś w 2013 po iluś tam like'ach nie dało się zmienić url.

Opublikowano

A skille na U będą? :P

 

Miały być bodajże w sierpniu 2013r. Ciekawe czy to kiedys wypali  xD

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

 

Stanowczo nie polecam, pierdolone nieudaczniki.

2108214141504111088904.png

 

 

Nie można być odpowiedzialnym za czyjeś reklamy. :)

 

Polecam i zapraszam na serwer. Będzie się działo ;-)

Opublikowano

No to lecimy po raz 12 z rzędu !

Nie no żartuję nie grałem i nie zagrałbym osobiście skoro to już aż 12 odsłona serwera,

moim zdaniem takich odsłon powinno być maksymalnie 3 (ja tam za pierwszym razem bez bugów wypuszczam).

No cóż życzę powodzenia :)

 

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer padł, zapowiedź otwarta.. dobre. 

 

do kosza z tym. 

 

Pomyliłem strony, serwer działa, nie polecam, mało osób. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...