Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam chętnych do założenia serwera !


Morachim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie szukam  osób które ogarniają komendy i potrafią skonfigurować pliki serwerowe . Byłem adminem na kilku serwerach oraz miałem własny. Mój poziom administratora jest na średnim poziomie dlatego szukam ludzi do pomocy . Nie potrzebuję idiotów którzy piszą że ogarniają i że są adminami na jakimś tam serwerze a potem zawsze jak sprawdzałem ich wiedzę to była na 0 poziomie . Ja potrzebuję prawdziwych adminów / modów .

Budowniczy też się przydadzą .

Technik do ogarnięcia plików

Admin do pilnowania porządku na serwie

Współwłaściciel do adminowania i dokładania się do serwera

Moderator pilnowanie porządku

Myślałem nad serwerem pod 1.5 stare wtedy pluginy byłyby zbędne ale na starej wersji która była mega z*******a nikt nie będzie grał bo wolą te nowsze od których zaczynali . Co sądzicie o tym pomyśle żeby zrobić serwer na 1.5 jeśli uważacie że nie wypali to można założyć na nowsze .

Admin który chce zemną współpracować musi dokładać się do serwera . W końcu oboje będziemy właścicielami .

Znajomość pluginów i komend .

Jakiś przyzwoity wiek nie chce mi się gadać z 10 letnim dzieciakiem ...

Skype lub teamspeak

 

 

Jeśli jest ktoś chętny niech poda jakiś kontakt do siebie

-ŁysyGamer
 

Opublikowano

Witam,

To tak;

Mam 13 lat i byłem adminem na wielu serwerach (przyznaje ze aktualnie nie jestem na żadnym ponieważ tamte serwery zwyczajnie upadły)

Chętnie zostałbym technikiem szybko i dobrze konfiguruje oraz spolszczam pluginy, pisze skrypty oraz aktualnie uczę się pisać pluginy ;)

Moja znajomość komend to powiedzmy 9,9/10 (Zawsze możesz sprawdzić)

Kontakt: 

  • Skype - Modowskyy
  • GG - Brak
  • Steam - Modowskyy

@Edit

Możesz podać jakieś dodatkowe informacje o serwerze? :)

 

@down

Zauważy że w 80% skopiowałeś moje podanie ;)

Pomogłem? Strzel lajkeła!

Opublikowano

Witam,


Mam 13 lat i byłem adminem na wielu serwerach 


Chętnie zostałbym technikiem szybko i dobrze konfiguruje oraz spolszczam pluginy, pisze skrypty.


Moja znajomość komend to powiedzmy 10/10 (możesz sprawdzić)


Kontakt: 


  • Skype - kubagabrek
  • Telefon - 504-687-*** {Podam na skype}
Opublikowano

Witam.

Chciałbym zostać Technikiem/Adminem na twoim serwerze.

Mam 14 lat , Interesuje się Programowaniem różnych żeczy.

Potrafię Napisać szybko plugin bądź skrypt.

 

Kontakt :

Skype: kondi60pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...