Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AnonThing - Anonimowe dzielenie się myślami, piosenkami, statusami


Narzew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tytuł strony: Anon Thing - Anonimowe dzielenie się myślami, piosenkami i statusami
Tematyka strony: Wymiana myślami, ulubionymi piosenkami, cytatami
Typ strony: Strona o charakterze społecznościowym
Link:  http://AnonThing.pl
Opis: Anon Thing to strona do anonimowego dzielenia się myślami, ulubionymi tytułami piosenek, przeżyciami i różnego typu statusami
Funkcje portalu:
- Możliwość anonimowego wyrażenia swoich myśli i poglądów
- Możliwość polubienia/shejtowania danego wpisu
- Możliwość skomentowania danego wpis
- Możliwość zobaczenia ilu osobom spodoba się twój wpis
- Możliwość podzielenia się ulubioną piosenką z innymi
- Możliwość podzielenia się swoim przeżyciem z innymi
- Możliwość pokazania innym jakie wpisy lubisz
- Możliwość zobaczenia jakie wpisy lubią twoi znajomi
- Możliwość lepszego poznania twoich znajomych
 

Vdgn04R.png

Opublikowano

Dla mnie bardziej to stronka do wymiany cytatów, podzielenia się swoim poglądem i zobaczenia ile osób to zaakceptuje nie obawiając się o hejty. Jak zdobędzie ta strona więcej userów to będzie można zobaczyć ile osób naprawde lubi treść danej myśli/posta a nie "lubie tego to likne mu posta, nie lubie to go shejtuje". Portal ma wykluczać takie działanie jakie jest bardzo popularne np. na Facebooku

Vdgn04R.png

Opublikowano

Graficznie jest bardzo dużo rzeczy do poprawy, ale nie będę o tym pisać bo widać ,że się uczysz i tak byś tego wszystkiego co bym wypunktował nie poprawił.

 

Co do idei projektu to cieszę się ,że go zrobiłeś bo najpewniej przybyło Ci z tego tytułu wiedzy natomiast jeśli chodzi o sam pomysł to jest spóźniony,

takich stron lub podobnych było już sporo i ludzi już takie witryny nie interesują ( zostały zastąpione przez social media).

 

Mam tylko dwie ważne prośby od strony technicznej ważne:

-> Nie używaj ramek nie ważne co by się działo

-> Unikaj atrybutu style zamiast tego stosuj id/class i css

-> Kod js wkładaj do plików js, nie w tagach script

 

Jeszcze jedno - jeśli system logowania ,którego używasz był dołączony z panelem z góry strony to jest podatny na SQLi i obchodzi właśnie piąte urodziny.

No i to tyle oprócz tych miliarda drobiazgów do, których można się dopieprzyć. Teraz wywal to do kosza i rób coś następnego.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Stronka fajna zarejestrowałem się. Przy dodawaniu komentarza do wpisu wyskakuje błąd ale komentarz dodaje, skrypt chyba myśli że jednocześnie chce to polubić. Poza tym to całkiem spoko, a sam pomysł fajny. Powodzenia w dalszym tworzeniu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
Opublikowano

Archiwum. 

Powód: Strona jest nieaktywna.

Jeżeli zdecydujesz się na powrót do projektu, użyj opcji raportu aby poinformować o potrzebie przywrócenia tematu. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...