Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin3? Będzie kiedyś?


maciekferec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Metin2 nie oznacza ze jest to kontynuacja Metin1 (nie ma czegos takiego) ani że będzie Metin3. JEst to po prostu nazwa własna. Dzisiejsze udogodnienia posuwają Metina ku coraz dziwniejszej stronie. Moim zdaniem metin3 nigdy nie powstanie a plotki na jego temat to tylko pomówienia. Pozdrawiam.

Opublikowano

Może i kiedyś powstanie ten metin3, ale na pewno nie będzie on się różnic tylko tym, że będą dodane mapy itd jak na priv, ale na pewno będzie się różnic dużo od metin2.

Opublikowano

Może i kiedyś powstanie ten metin3, ale na pewno nie będzie on się różnic tylko tym, że będą dodane mapy itd jak na priv, ale na pewno będzie się różnic dużo od metin2.

dlaczego od razu metin3 ? jeżeli znudził wam się już metin to wyszukajcie sobie nową grę mmo która będzie podobna do metina z lepszą grafiką etc. 

xD 

Opublikowano

Może i kiedyś powstanie ten metin3, ale na pewno nie będzie on się różnic tylko tym, że będą dodane mapy itd jak na priv, ale na pewno będzie się różnic dużo od metin2.

Ewentualnie poprawiona grafika. Ja bym nazwał go Metin2 Ultimate. Metin2  to jest jednak Metin2 i tak musi zostać :P

UGBPHQ1B.png

Opublikowano

Ewentualnie poprawiona grafika. Ja bym nazwał go Metin2 Ultimate. Metin2  to jest jednak Metin2 i tak musi zostać :P

jeżeli chcesz metina z poprawioną grafiką to polecam m2m. 

xD 

Opublikowano

Metin2 (gdzie "2") nie oznacza wersji gry, tak jak np.w GTA czy tam BATTLEFIELD czy inne. Po prostu została tak nazwana, i jestem przekonany że żaden Metin3 nie wyjdzie, bo wychodzą inne produkcje ; )

"Po prostu została tak nazwana" śmiechłem. Nie wiesz to się nie udzielaj. Był Metin1 (Metin), tyle, że bodajże tylko w koreańskiej wersji, a niedługo po niej został wydany Metin2

W 2013 GameForge podpisało umowę o przedłużenie metina2, więc raczej nic nie będzie z strony GF :P

Jakby to zależało od GFa xD Oni są tylko dystrybutorami tej gry w Polsce, jak już to wgrywają update'y od YMIRu. Jak już to twórcą Metin3 będzie YMIR.

tenor.gif

 

Opublikowano

Zacznę od tego że połowa z przedmówców niema zielonego pojęcia co pisze. Walną byle by był post.. Nie chce mi się oznaczać ich ale uświadomię was.

 

1.) Rise of Metin, to był metin tylko z nazwy. Zostali oskarżeni -> pisali że negocjują i podpisują umowę, okazała się lipa i bez słowa zmienili nazwę na Rise of Meteor. Gra upadła szybciej niż wasza pewność siebie właśnie.

Tutaj informacje dla mózgowców zapraszam do lektury:

Profanacja + zmiana nazwy: 
http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/Nie-ma-ju%C5%BC-Rise-of-Metin-Jest-Rise-of-Meteor
Zamknięcie gry:
http://www.mmorpg.net.pl/koniec-rise-of-meteor-aka-rise-of-metin/

Dalej drogą idąc - Piszecie "Metin2 to nie wersja gry tylko taka nazwa", "metina 1 nie było i nie będzie" i inne taki bzdety - Grasz w metin2? Przestań bo się ośmieszasz!

"Pierwsza część gry Metin tworzona była od 1999 roku, a wydana została w 2002 roku w Korei" ~ Wikipedia.

Tutaj dla tych bardziej niezłomnych z brakiem opcji google w przeglądarce:

http://www.ymirgames.com/     - Strona TWÓRCÓW metin1 - metin2 (oni ją pisali jeśli nie wiesz co to twórca)

metin.co.kr metin2.co.kr           - officjalne serwery ymira - teraz webzenu.

Kolejny aspektem że ktoś wspomniał że rok czy tam dwa temu Gameforge - Niemiecka firma. Podpisała umowę na przełużenie metin2. Ale co to ma wspólnego? Oni są tylko europejskim wydawcą. Czyli płacą za licencję do Ymir/Webzen co daje im Wyłączność do posiadania oryginalnych plików oraz serwerów.

Dodać warto że firmy takie jak TEC interactive oraz Z8Games (już zamknięte), nie mają żadnego wpływu na decyzje Ymir. oraz Webzen, ewentualnie mogą wnioskować o naprawę czegoś i podesłanie gotowego patchu.

 

Jadymy dalej, M2M - Magic To Master, mówicie że to metin, także jest to nie prawda. Jest to gra wzorowana na metinie z cząsteczkami jego kodu. Czyli takie same skille, podobne klasy (nazwy chyba dwóch są inne - prawa autorskie) itd. Gra jest dość mocno zbugowana (bicie jest takie.. sztywne - problem z animacją).

 

Dążąc tą myślą od dawna nie śledzę tematu Metinów, lecz podejrzewam że taka jest kolej rzeczy, że jak coś się robi stare i nudne to się to zmienia, robi nowe lepsze. Czyli gdy metin2 będzie przynosił mniejsze zyski (TEC i Gameforge zamkną serwery) - Nie będą kupowane licencje, wtedy rozmyślą Metin'a3 bądź coś metino podobnego.. ;)

Opublikowano

Zacznę od tego że połowa z przedmówców niema zielonego pojęcia co pisze. Walną byle by był post.. Nie chce mi się oznaczać ich ale uświadomię was.

 

1.) Rise of Metin, to był metin tylko z nazwy. Zostali oskarżeni -> pisali że negocjują i podpisują umowę, okazała się lipa i bez słowa zmienili nazwę na Rise of Meteor. Gra upadła szybciej niż wasza pewność siebie właśnie.

Tutaj informacje dla mózgowców zapraszam do lektury:

Profanacja + zmiana nazwy: 
http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/Nie-ma-ju%C5%BC-Rise-of-Metin-Jest-Rise-of-Meteor
Zamknięcie gry:
http://www.mmorpg.net.pl/koniec-rise-of-meteor-aka-rise-of-metin/

Dalej drogą idąc - Piszecie "Metin2 to nie wersja gry tylko taka nazwa", "metina 1 nie było i nie będzie" i inne taki bzdety - Grasz w metin2? Przestań bo się ośmieszasz!

"Pierwsza część gry Metin tworzona była od 1999 roku, a wydana została w 2002 roku w Korei" ~ Wikipedia.

Tutaj dla tych bardziej niezłomnych z brakiem opcji google w przeglądarce:

http://www.ymirgames.com/     - Strona TWÓRCÓW metin1 - metin2 (oni ją pisali jeśli nie wiesz co to twórca)

metin.co.kr metin2.co.kr           - officjalne serwery ymira - teraz webzenu.

Kolejny aspektem że ktoś wspomniał że rok czy tam dwa temu Gameforge - Niemiecka firma. Podpisała umowę na przełużenie metin2. Ale co to ma wspólnego? Oni są tylko europejskim wydawcą. Czyli płacą za licencję do Ymir/Webzen co daje im Wyłączność do posiadania oryginalnych plików oraz serwerów.

Dodać warto że firmy takie jak TEC interactive oraz Z8Games (już zamknięte), nie mają żadnego wpływu na decyzje Ymir. oraz Webzen, ewentualnie mogą wnioskować o naprawę czegoś i podesłanie gotowego patchu.

 

Jadymy dalej, M2M - Magic To Master, mówicie że to metin, także jest to nie prawda. Jest to gra wzorowana na metinie z cząsteczkami jego kodu. Czyli takie same skille, podobne klasy (nazwy chyba dwóch są inne - prawa autorskie) itd. Gra jest dość mocno zbugowana (bicie jest takie.. sztywne - problem z animacją).

 

Dążąc tą myślą od dawna nie śledzę tematu Metinów, lecz podejrzewam że taka jest kolej rzeczy, że jak coś się robi stare i nudne to się to zmienia, robi nowe lepsze. Czyli gdy metin2 będzie przynosił mniejsze zyski (TEC i Gameforge zamkną serwery) - Nie będą kupowane licencje, wtedy rozmyślą Metin'a3 bądź coś metino podobnego.. ;)

 

Przekonujące

Opublikowano

Rise Of Metin to gra związana z grą Metin2. Lecz wcale nie podobna. Po co robić Metin3 skoro mogą zadbać o klasyka czyli Metin2 ? xD

Metin3 może być duuuużo bardziej dopracowaną wersją (graficznie jak i fabularnie) gry metin2 ;)

Opublikowano

Ty chyba jesteś głupi... 

Metin już się stacza, istnieć może i nie przestanie, ale na pewno się wypali. 

 

Weź sobie na przykład Tibie w którą dalej gra dużo osób a grafike ma jaką ma, w metinie cały czas poprawia się grywalność, conajmniej 1-2lat pociągnie jeszcze

Robie intra/avatary/tła dla Youtuberów!  :)
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


GG 50528323! :ninja: 

Opublikowano

Metin3 możesz nazwać teraz serwery prywatne, które są bardzo rozbudowane.

Ale prywatne a od ymiru to jest jednak różnica. ;)

Opublikowano

Metin3 możesz nazwać teraz serwery prywatne, które są bardzo rozbudowane.

GTA: SA również można samemu bardzo dobrze rozbudować mimo to wyszły kolejne wersje. Jeżeli Metin3 będzie opłacalny, wypuszczą go. Co do privów, nie są rozbudowane, tylko napakowane gównem po brzegi.

 

Weź sobie na przykład Tibie w którą dalej gra dużo osób a grafike ma jaką ma, w metinie cały czas poprawia się grywalność, conajmniej 1-2lat pociągnie jeszcze

Porównaj metin dzisiaj i w np. 2k8. Dalej latasz z mieczykiem i napierdalasz mobki. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. A mówienie, że poprawili grywalność, mając na dodanie alchemii, kostiumów itd., jest śmieszne.

 

Wedlug mnie, duzo szybciej serwery prywatne zacznął wypuszczac odswiezone tekstury itp.

 

Przez milion lat wypuścili kila odświeżonych tekstur. Poza tym, odświeżone tekstury mają się nijak do nowego silnika gry.

Opublikowano

Najpierw było wielkie zapowiadanie Rise of Metin jako kontynuację naszej dwójki, później wszystko pozmieniali, a gra jedynie co miała wspólnego z Metinem to "Metin" w nazwie.

No i meteoryty się niszczyło xD

@topic zostanmy przy dwojce ;)

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Opublikowano

Nigdy nie wyjdzie - nie było Metina 1, Metin 2 ma w nazwie "2", bo tak sobie wymyślili ;) ewentualnie mogli dodać tą dwójkę, gdy G4box albo Z8Games kupowało Metina od Koreańczyków, ponieważ koreańska wersja różniła się trochę od znanej nam. "2" to conajwyżej wersja. Teraz jest wiele wersji metina (brazylijski, sg, nowa zelandia, czy serwery gf, ale wszystkie nazywają się już Metin2).

o k***a xD zglaszam jako spam. moze kiedys doczekamy sie metina 3 oby byl hitem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy wyjdzie? wielka niewiadoma. Może tak, może nie - wszystko dzisiaj możliwe, mimo iż jestem otwarty na nowe propozycje i pewnie bym zagrał, sprawdzić to śmiem twierdzić że byłby gorszy od Metina 2 - jakby to nie było to klasyk. Kiedyś PL, dzisiaj prywatne mi to pasuje i nie narzekam. Już bym wolał jakieś 3-4 serwery prywatne gdzie gra z 2-3k na jednym, super GM itd i w miarę easy :3 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...