Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WSTRZYMANE] Pliki serwerowe Survival/Gildie


Gość T1Lay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm masz uprawnienia od XCrafters na udostępnienie tego pluginu na drop?

Zapytaj się Tomka i się dowiesz ;> 

Pozatym nie ma ich w plikach v2

Opublikowano

Fajna paczka. W miare pluginow, rang nie jest nasrane. Prezentacja tez ladna, ale dodaj ss'y (taba, chatu itp) i nastepnym razem, nie dawaj czarnej czcionki bo sie z tlem zlewa.

//edit
Unknown Message wywal i wgraj spigota + dodaj worldborder.

Opublikowano

Fajna paczka. W miare pluginow, rang nie jest nasrane. Prezentacja tez ladna, ale dodaj ss'y (taba, chatu itp) i nastepnym razem, nie dawaj czarnej czcionki bo sie z tlem zlewa.

//edit

Unknown Message wywal i wgraj spigota + dodaj worldborder.

Właśnie z tym spigtem mam problem. Wgrywam robie wszystko dobrze (niby nawet poradnik odpaliłem) i nie działa mi serwer ale coś ogarnę. 

Opublikowano

@NetherSky_

 

Mógłbyś dodać jeszcze plugin ObsidianDestroyer. Chyba wiesz na czym on polega więc nie będę pisać :P Ogółem to pliczki przyzwoite. Pozdrawiam.

Dodam pewnie za jakiś miesiąc bo teraz kompa mam w oj słabego ledwo co mi chrome działa. 

Opublikowano


Prawilna mała paczka pluginów,dobrze dobrana, bez skript!

Tylko pobierać. Polecam :)­

@NetherSky_
Ale na całym świecie czy tylko obok playerów?

Opublikowano

 

Prawilna mała paczka pluginów,dobrze dobrana, bez skript!

Tylko pobierać. Polecam :)­

 

Dzięki. Wiesz może jak zrobić w pluginie "deszcz" particlesów? :>

@Lord Tytan cały świat :p 

Opublikowano

a przypadkiem CSM nie wywala błędów?

często ludzie mają od groma w konsoli błędów jak przeglądam tematy

ja bym go zastąpił legendary message

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@T1Lay A Ty Jeszcze Nie Wstawiłeś Tej Paczki ;3

                                                                                 Zapraszam Na Fajny Serwer EasyHC

 

                                                             IP: EasyM.ench.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...