Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WSTRZYMANE] Pliki serwerowe Survival/Gildie


Gość T1Lay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj LogIt zamiast AuthMe :) + Plugin Skript,WildSkript,SkQuery Itp :) Ale  daje lakja ;3

 

 

 

 





YHYM,POMOGLEM ? DAJ LAJKA :)

==============:+:Koja:+:==============

              Pomoglem ;3?

                                 

                                LIKE

==============:+:Koja:+:==============

Opublikowano

Dodaj LogIt zamiast AuthMe :) + Plugin Skript,WildSkript,SkQuery Itp :) Ale  daje lakja ;3

 

 

 

 

 

 

 

YHYM,POMOGLEM ? DAJ LAJKA :)

Skriptów nie daje bo lagują.

Zmienie AuthMe na LogIt ;) 

Opublikowano

Świtne pliczki, lecz polecam zmienić plugin FunnyGuild na np. MyGuilds, ponieważ FG (FunnyGuilds) są troszkę zbugowane ;) Co do AuthMe - zdecydowanie lepszy jest LogIt. Dodaj też AZrank. :)

Proszę powiedz co jest zbugowane, a w ciągu ~ 24h od zgłoszenia zostanie to raczej na pewno naprawione ;) Plugin dostaje codziennie nowe aktualizacje z nowymi funkcjami + ew. poprawkami zgłoszonych błędów.

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

Świtne pliczki, lecz polecam zmienić plugin FunnyGuild na np. MyGuilds, ponieważ FG (FunnyGuilds) są troszkę zbugowane ;) Co do AuthMe - zdecydowanie lepszy jest LogIt. Dodaj też AZrank. :)

Gildi na tą chwilę nie będę zmieniać.

Opublikowano

@NetherSky_
użyj eastDrop, drop do eq itp. łatfy do konfigurowania

link: http://bit.ly/1ufSqgw [dam tak bo do buk*****L nie moge dac linka ;_; ]

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

@NetherSky_

Jak usunąć wiadomość po dołączeniu na server:

"Witaj, paczka stworzona przez NetherSky_"

Nie ma tego w essentials>motd.

W pluginie CustomServerMessages również tego nie ma!

Liczę na odp.!

Opublikowano

@NetherSky_

Jak usunąć wiadomość po dołączeniu na server:

"Witaj, paczka stworzona przez NetherSky_"

Nie ma tego w essentials>motd.

W pluginie CustomServerMessages również tego nie ma!

Liczę na odp.!

authme ;) 

Opublikowano

Fajna paczka. Przyda się mam nadziejie że będzie popularna

Dzięki, ja też ;/ 

 

Myślę, że dziś/jutro będzie paczka SkyBlock

Opublikowano

Niestety nie mogę odpalić pliku "który umożliwia włączeniu serwera" z tego powodu że plik jest w kodzie 32 bit , a niestety mam 64

pomysł?

Dodam że mam Windows 8 

Opublikowano

Niestety nie mogę odpalić pliku "który umożliwia włączeniu serwera" z tego powodu że plik jest w kodzie 32 bit , a niestety mam 64

pomysł?

Dodam że mam Windows 8 

Poszukaj na necie kodu na 64 bit chyba że zaczekasz do jutra i dodam wszystkie "odpalarki" :D

(ten post jest jako ref :D)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...