Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM/SS] #21 Nestium - Mapa Świata Nestium, Wędrówka - Nowy System Teleportacji


Arkadioush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja to nawet na devie albo epvp widziałem, także nowośc w c**j ze tak powiem.

Widzisz ty tej nowości nie masz bo nie potrafiłbyś jej nawet dodać.

 

Może MPCforum miała to 1?

To już było

Było?, kto to miał? Możesz wymienić inne serwery *chociaż dwa* prócz MPCforum?

Opublikowano

Profesjonalne wykonanie filmu jestem pod wrażeniem.

WWWWWWWWWWWWwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź

NIE PIERDOL..

 

To jest jakiś fragment z fimu reklamującego grę. Nazwę niestety zapomniałem. ;x Kojarzę, że Atrea ma z tej gry modele m. in. domków.

Opublikowano

Na YouTubie bardzo zaciekle zaprzeczaliście że nie byliśmy 1 i nie skopiowaliście tego od Nas, także specjalnie dla Was screen z datą :

 

http://i.imgur.com/hDmNkXy.jpg

Nie musisz u nas się reklamować czy coś od tego jest prywatna wiadomość, więc uznam ,że ten post napisałeś celowo.

My już dawno mieliśmy to na serwerze, tylko nie mieliśmy czasu tego skończyć.

 

Ps: Takie sprawy załatwia się na priv.

 

2. Nigdy nie przeglądałem waszego fb, więc jak mogłem od was zgapić? Podkreślam niczego od was nie zgapiliśmy, zobaczyliśmy to na zagranicznym forum.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Nie musisz u nas się reklamować czy coś od tego jest prywatna wiadomość, więc uznam ,że ten post napisałeś celowo.

My już dawno mieliśmy to na serwerze, tylko nie mieliśmy czasu tego skończyć.

 

Ps: Takie sprawy załatwia się na priv.

 

2. Nigdy nie przeglądałem waszego fb, więc jak mogłem od was zgapić? Podkreślam niczego od was nie zgapiliśmy, zobaczyliśmy to na zagranicznym forum.

 

Radziłbym nabyć wiedzy o tym czym jest reklama, a czym jest udowodnienie komuś że pieprzy kocopoły.

Wyjaśniłem sprawę z Arkadioushem więc po kiego c***a wszczynasz dyskusję na nowo? Przecież to rzekomo Tobie zależy na ich unikaniu.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Radziłbym nabyć wiedzy o tym czym jest reklama, a czym jest udowodnienie komuś że pieprzy kocopoły.

Wyjaśniłem sprawę z Arkadioushem więc po kiego c***a wszczynasz dyskusję na nowo? Przecież to rzekomo Tobie zależy na ich unikaniu.

Stary napisałem to przed naszą rozmową na pw :D..

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Serwer który miał podobną mape to był Alceas, który upadł z powodu H@ idioty bo inaczej tego nazwać nie można, nachapał się kasy z IS'u sprzedał pliki i cześć.

@Czekałem na takie coś, dobra robota !

Opublikowano

Dobra robota, jak najbardziej na +

 

Thx.

Zgodze sie z up, elegancka sprawa 1 raz to widze. Czekam na start, bo korci by grac.

Dzięki.

 

 

Niezle ;)

Dzieki.

 

weź sie za ts :D

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...