Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM/SS] #21 Nestium - Mapa Świata Nestium, Wędrówka - Nowy System Teleportacji


Arkadioush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie chce sie czepiac,ale intro nie wyglada mi na robote wlasna. Bardziej kojarzy mi sie z chamskim podpier@#@@ i powycinaniem kawalkow z jakiegos traileru. Jesli jednak stworzyliscie je od 0,to gratuluje umiejetnosci. A co do samego systemu teleportacji,to ciekawy pomysl,jednak nie podoba mi sie ta wizualizacja swiata (mapa). Cos mnie od niej odpycha.

Xaltor_eune_121_1_nozg.png

Opublikowano

Nie chce sie czepiac,ale intro nie wyglada mi na robote wlasna. Bardziej kojarzy mi sie z chamskim podpier@#@@ i powycinaniem kawalkow z jakiegos traileru. Jesli jednak stworzyliscie je od 0,to gratuluje umiejetnosci. A co do samego systemu teleportacji,to ciekawy pomysl,jednak nie podoba mi sie ta wizualizacja swiata (mapa). Cos mnie od niej odpycha.

Na Filmie jest nadany efekt kontrastowy dlatego mapa jest tak ''wizualizacyjna'' jak ci sie wydaje.

Opublikowano

Szkoda że kolejna rzecz z Deva :/ Cóż ale wiadomo jak każdy bierze z innych forum na swój serwer.

Nawet ładnie wam to wyszyło, szkoda że praca nie autorska ale zawszę coś nowego to jest osobiście wolę zwykły TP w Gui w pythonie lub w buttonie.  B)

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

Szkoda że kolejna rzecz z Deva :/ Cóż ale wiadomo jak każdy bierze z innych forum na swój serwer.

Nawet ładnie wam to wyszyło, szkoda że praca nie autorska ale zawszę coś nowego to jest osobiście wolę zwykły TP w Gui w pythonie lub w buttonie.  B)

 

Napisał ten co jedzie na plikach deila 

Opublikowano

O kurde, dobra robota.  Jeszce tego nigdy nie widziałem.

To czas otworzyć oczy, bo kilka serwerów już to ma.

 

Fajna nowość, to samo co na MPCforum. 

 

Powodzenia w dalszych pracach, 

Opublikowano

To czas otworzyć oczy, bo kilka serwerów już to ma.

 

Fajna nowość, to samo co na MPCforum. 

 

Powodzenia w dalszych pracach, 

ie wam to wyszyło, szkoda że praca nie autorska ale zawszę coś nowego to jest osobiście wolę zwykły TP w Gui w pythonie lub w buttonie.  

Mało co interesuje nas MPCforum. Nawet jeśli to mają to co z tego? 

 

Szkoda że kolejna rzecz z Deva :/ Cóż ale wiadomo jak każdy bierze z innych forum na swój serwer.

Nawet ładnie wam to wyszyło, szkoda że praca nie autorska ale zawszę coś nowego to jest osobiście wolę zwykły TP w Gui w pythonie lub w buttonie.  B)

 

Weź lepiej wyjdź bo jesteś żałosny ty biedny niedorozwoju.

 

Opublikowano

Nestium vs MPCforum 

To będzie coś !

 

Co do nowości, szybkie i wygodne. Bardzo mi się podoba.

Powodzenia !

My tutaj nie będziemy rywalizować co do teleportacji masz racje jest ona bardzo szybka i wygodna;]

Specjalista
Opublikowano

W takim razie MPCforum i Nestium są to dwa serwery, które to posiadają, bo nie widzialem, żeby inne serwery to miały. 

Dzięki.

 

Był jakiś serwer co miał to.

 

Ogólnie ciekawie to wygląda,widziałem to na epvp :P.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Ciekawy teleport, no i coś nowego.

Bo nie jest łatwo spotkać taką funkcje na innych serwerach.

Powodzenia z rozwojem serwera, no szykuje się ciekawie.

 

Pozdrawiam. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Może MPCforum miała to 1?

To już było

A kogo to obchodzi? 

I co z tego, że było? Jak było, to nie miał tego każdy. 

Jesteś zbędny. 

 

Ja to nawet na devie albo epvp widziałem, także nowośc w c**j ze tak powiem.

Ty tak samo jak twój chłopak, jesteś zbędny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...