Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video] Last Chaos Farmienie PU na 100 LVL


JohnTGM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filmik:


https://www.youtube.com/watch?v=ykFIfINMa2Y


 


Na 100 LVL Farmimy w Nairat jeżeli zabrakło nam PU lub mamy taką konieczność. 


 


Mapa: 


http://scr.hu/1ow8/gqvo9


 


Do farmienia użyłem :


Pigułke 


Platynke


Rulon UM


Esencje UM


 


 Pu:


1 Czarna Kamira = 140000-150000 SP= 14-15 PU


1 h = 1000-1900 PU w zależności jak szybko ubijamy Kamira.

Opublikowano

Przydatny, przydatny, może ktoś skorzysta.

Btw - to twój kanał yt? Jeśli tak, to pełen propsik i mała uwaga. Jak zauważyłem filmik z wczoraj, więc nagrywany aż tak wcześnie też nie był, a posiadasz 7k hp. :)

graphic.png

Opublikowano

Przydatny, przydatny, może ktoś skorzysta.

Btw - to twój kanał yt? Jeśli tak, to pełen propsik i mała uwaga. Jak zauważyłem filmik z wczoraj, więc nagrywany aż tak wcześnie też nie był, a posiadasz 7k hp. :)

Kanał mój. Filmik nagrany 2 dni temu i zrenderowany. A co do eq jeszcze nie zdążyłem uppdejtnąć ;D Jeszcze z tam tego episoda. Aktualnie mi nie potrzeba lepsze mając 5k defa starcza to do expa bo w pvp to na razie nie mam co się udzielać ;)

Opublikowano

Nie ma sensu używać pigułke+rulon i platyne bez limitu PU 500 :x

Co do limitu to następny filmik będę nagrywać z "Bez Limitu 500" + Do tego jeszcze znajdę jakąś czaro która by mi trzaskała błysk. ;)

Opublikowano

Co do limitu to następny filmik będę nagrywać z "Bez Limitu 500" + Do tego jeszcze znajdę jakąś czaro która by mi trzaskała błysk. ;)

Ja nie mam często co robić, w razie czego podbij pw, arcy 107, poexpimy, czy coś, bo jak sam expię, to kurwicy dostaję (przyzwyczajenie ze starych, dobrych czasów LC). :angry:

Oglądałem również filmiki z CS:GO, wielki propsik ode mne. ;)

graphic.png

Opublikowano

@ref już nie długo nowy TuT ;)

Czekamy, czekamy. :)

(Btw moim zdaniem tut do last chaos nie potrzebny, gra jest teraz tak chu***, że mało osób w nią gra, zobacz aktywność forum)

Jak zobaczyłem konia, to trochę się uśmiałem. :D

graphic.png

Opublikowano

platyna pu + eska + limit + pigółka pu = 25-30 pu z Kamiry 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Pigółka huehue

 

To ktoś jeszcze używa koni?  xD

+ fajna nutka  <3

Widocznie tak, na początku myślałem, że bug. :D

Czekamy na kolejny TuT! :)

graphic.png

Opublikowano

Widocznie tak, na początku myślałem, że bug. :D

Czekamy na kolejny TuT! :)

Postaram się go w sobotę lub niedziele już zrobić .

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...