Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Metin2 - Serwery Prywatne] Tematy Które Były Podpięte


Rodimop

Tematy  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat ma pozosta? Przypi?ty?

    • 1
      11
    • 2
      5
    • 3
      6
    • 4
      3
    • 5
      2
    • 6
      1
    • 7
      7
    • 8
      3
    • 9
      14
    • 10
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Odpiąłem tematy, ponieważ zajmowały zbyt dużo miejsca.

 

W ankiecie proszę głosować, który temat powinien zostać Przypięty.

Ja wybiorę 2 tematy o największej ilości głosów.

 

Oto ich spis:

 

1) Nie Znasz Ip?a Potrzebujesz Fastem Spol!?to Nie Problem!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/93031-nie-znasz-ipa-potrzebujesz-fastem-spolto-nie-problem/

 

2) Serwery Prywatne - Problemy.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/115160-serwery-prywatne-problemy/

 

3) Robię konta na prywatnych serverach.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/111214-robie-konta-na-prywatnych-serverach/

 

4) Ikona Poszukuję GM! / Chcę Zostać GM!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/127927-poszukuje-gm-chce-zostac-gm/

 

5) Pomagam w rejestracji i przepisuję chińskie znaczki.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/48759-pomagam-w-rejestracji-i-przepisuje-chinskie-znaczki/

 

6) [Tut]Co Najlepsze Z Broni ? Jakie Kd I Bony

 

http://www.mpcforum.pl/topic/102559-tutco-najlepsze-z-broni-jakie-kd-i-bony/

 

7) [Tut] Spolszczenie, Jak Je Zrobić + Kilka Sposobów Jak Zyskać Ip

 

http://www.mpcforum.pl/topic/119038-tut-spolszczenie-jak-je-zrobic-kilka-sposobow-jak-zyskac-ip/

 

8) Metin2 2008 Patch !

 

http://www.mpcforum.pl/topic/83146-metin2-2008-patch/

9) Spis Tutoriali Odnośnie Edycji Własnego Klienta

 

http://www.mpcforum.pl/topic/120262-spis-tutoriali-odnosnie-edycji-wlasnego-klienta/

 

10) Tut : Robienie Szybkiego Konta Na Priv Servach

 

http://www.mpcforum.pl/topic/51820-tut-robienie-szybkiego-konta-na-priv-servach/

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

To jest zły pomysł, to bardzo powiększy spam, userom nie będzie się chciało szukać tematów i będą robili topics z pytaniem o link do tuta. ;/

Siemka

Gość Mounthains
Opublikowano

To jest zły pomysł, to bardzo powiększy spam, userom nie będzie się chciało szukać tematów i będą robili topics z pytaniem o link do tuta. ;/

 

 

to warnować będzie trzeba i się nauczą ;>

Opublikowano

1) Nie Znasz Ip?a Potrzebujesz Fastem Spol!?to Nie Problem!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/93031-nie-znasz-ipa-potrzebujesz-fastem-spolto-nie-problem/

 

 

 

2) Serwery Prywatne - Problemy.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/115160-serwery-prywatne-problemy/

 

 

4) Ikona Poszukuję GM! / Chcę Zostać GM!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/127927-poszukuje-gm-chce-zostac-gm/

 

 

7) [Tut] Spolszczenie, Jak Je Zrobić + Kilka Sposobów Jak Zyskać Ip

 

http://www.mpcforum.pl/topic/119038-tut-spolszczenie-jak-je-zrobic-kilka-sposobow-jak-zyskac-ip/

 

 

 

8) Metin2 2008 Patch !

 

http://www.mpcforum.pl/topic/83146-metin2-2008-patch/

 

 

 

9) Spis Tutoriali Odnośnie Edycji Własnego Klienta

 

http://www.mpcforum.pl/topic/120262-spis-tutoriali-odnosnie-edycji-wlasnego-klienta/

 

 

 

Te musza byc... Spam bedzie nie do wytrzymania...

 

5) Pomagam w rejestracji i przepisuję chińskie znaczki.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/48759-pomagam-w-rejestracji-i-przepisuje-chinskie-znaczki/

Opublikowano

Wydaję mi się, że nr.9 powinien być w tworzeniu...

 

ehh fajnie widzę modkowie się rozumią...

ostatnio Siera kazał mi to tutaj napisać... w dziale prywatne serwery

1336210110-U81772.png

Opublikowano

Numer 8

10Postów : [√]

20Postów : [√]

30Postów : [√]

40Postów : [√]

50Postów : [√]

60Postów : [√]

70Postów : [x]

80Postów : [x]

90Postów : [x]

100Postów : [x]

 

Zbieram [ - ]

Opublikowano

Spis tutkow musi byc, bo tak to co chwile bedzie "jak sropic sfojego klijentaaaaa?" "jak rospakofac pliki epekaaaaa?"

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...