Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

kondziu 2k14 - rozpoczynający przygodę grafik.


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja przyjmuję każdą krytykę dobrodzieju. ;-)

 

Jeszcze nikt do mnie tak nie mówił .. nie wiem dokładnie co to znaczy ale ok ;p... 

Ważne jest by nie tylko "przyjmować krytykę" ale zmieniać to co się w niej usłyszało.

Kiedyś ktoś napisał tu na forum, że warto przyjmować sobie rady do serca tych, którzy nie znają się na grafice bo patrzą Oni "gołym" okiem, zwykłego człowieka... nie oceniają umiejętności tylko końcowy efekt ;) Dlatego namawiam Cię do tego by zmienić ostatnią pracę tak, by pasowała nam wszystkim ;)  

1363095337-U286162.png

Opublikowano

warto przyjmować sobie rady do serca tych, którzy nie znają się na grafice bo patrzą Oni "gołym" okiem, zwykłego człowieka... nie oceniają umiejętności tylko końcowy efekt 

Muszę to sobie zapamiętać.

 

Żeby nie offtopic.

W ostatniej pracy mogłeś pozmieniać opcje mieszania, zrobić napis w stylu tego logo. Teraz totalnie nie pasuje.

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Muszę to sobie zapamiętać.

 

Żeby nie offtopic.

W ostatniej pracy mogłeś pozmieniać opcje mieszania, zrobić napis w stylu tego logo. Teraz totalnie nie pasuje.

 

Oj tak zapamiętaj bo to cenne słowa ;) 

Ps. nie ma offtopicu w rozmowie...forum to miejsce do rozmów ;)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Kolejne prace, zapraszam do oceny.

 

Edytowana, na liczne oceny.

 

765971412445643990090.png

 

 

Nowa:

 

666201412445643990090.png

Straszna pikselówka.

Sygnet nie twój, font Assasina jak do tego, więc nie mam co oceniać. :P

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Straszna pikselówka.

Sygnet nie twój, font Assasina jak do tego, więc nie mam co oceniać. :P

 

Hm, nie wiem jak usunąć tą pikseloze.

 

Nowa praca:

 

931951412501896990090.png

Opublikowano

Całość nie wygląda najlepiej. Tło wzięte z internetu, a napis jakiś biedny.

 

Tak, tło z neta, a napis czemu biedny?

 

A te prace, co sądzicie?

 

Wydają mi się lepsze.

 

934951412502834990090.png

 

816121412502834990090.png

Opublikowano

 

934951412502834990090.png

 

Nieestetyczna praca, strasznie mdława kolorystyka. Tak jakby ronaldo we mgle xD Napis całkiem spoko ;)

816121412502834990090.png

Również bardzo nieestetyczna kolorystyka mdła, napisy nieczytelne oraz niepotrzebny ten efekt z galerii filtrów.

Poczytaj tuty lub pooglądaj jakieś psd ;)

8654014495912661120289.png

Opublikowano

1 - podstawowa faseta, a do tego wystarczy tylko jeden klik. ._. noo i cień.

2 - kolorową część samodzielnie zrobiłeś? jak tak, to w porządku.

Opublikowano

Kolejne prace!

 

407781412618184990090.png

 

279071412618184990090.png

 

Nie mniej mnie za chama... ale ta pierwsza praca to nic po za napisem ;) Cień zewnętrzny i wewnętrzny, nawet tła nie wyciąłeś co przy tego typu napisach jest raczej ważne... głupio to wygląda na forum.

Druga praca bardzo ciekawa, chociaż znów denerwujące jest tło ;) (między kwadratami), jakość napisu "darmowe kanały [...] " jest bardzo słaba w porównaniu do loga i wygląda to jak z innej bajki ;)

Pozdrawiam.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Nie mniej mnie za chama... ale ta pierwsza praca to nic po za napisem ;) Cień zewnętrzny i wewnętrzny, nawet tła nie wyciąłeś co przy tego typu napisach jest raczej ważne... głupio to wygląda na forum.

Druga praca bardzo ciekawa, chociaż znów denerwujące jest tło ;) (między kwadratami), jakość napisu "darmowe kanały [...] " jest bardzo słaba w porównaniu do loga i wygląda to jak z innej bajki ;)

Pozdrawiam.

 

Dzięki za kolejne rady, ale w napisie o mnie, właśnie specjalnie zrobiłem tło, a te tło między kwadratami to się jakoś wdarło... :D

Opublikowano

Ej no a tym się nam nie pochwalisz: :(

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/572141412446476990090.png

'Uderzająco podobna' do mojej:

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1393861825-U1120289.png

 

Jak używasz stempla to zmniejsz trochę twardość żeby nie było widać zarysów pędzla.

 

Next:

http://te-es.pl/

Link ma służyć jako dowód a nie reklama.

 

 

Nie pozdrawiam.

8654014495912661120289.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...