Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EnergyLandia - najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce!


iVenoom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I powiedz szczerze chłopie naprawdę Ci nic za to nie płacą i robisz im reklamę z własnej woli?

Jakby mi płacili, to robił bym to inaczej :P.

Po za tym bardzo bym chciał - czemu nie.

To nie jest reklama - może przy okazji tak - ale chodzi głównie o Wasze opinie ;).

Opublikowano

Osobiście mam trochę daleko do tego parku lecz w wakacje zamierzam się tam wybrać wraz z dziewczyną :) Czy będą już dostępne nowe atrakcje, które są zapowiedziane na 2015 rok?? :P

Opublikowano

Osobiście mam trochę daleko do tego parku lecz w wakacje zamierzam się tam wybrać wraz z dziewczyną :) Czy będą już dostępne nowe atrakcje, które są zapowiedziane na 2015 rok?? :P

Wszystkie atrakcje oprócz rollercoasterów są już dostępne!

Rollercoastery:

 

2099314140707521006752.jpg

1864114140707521006752.jpg

5450014140707531006752.jpg

 

Opublikowano

Byłem w wakacje, ogólnie fajnie, lecz dostaje się wkurwu jak się je przy ,,barze'' i jakieś ciołki leją wodą we wszystkich.

Noom, to jest niestety dużo minus.

Stoisz w kolejce, a dzieci z innych atrakcji, które się chlapią przez przypadek na Ciebie leją wodą ;).

W lecie nic takiego, a w zimie...

Opublikowano

Jakby mi płacili, to robił bym to inaczej :P.

Po za tym bardzo bym chciał - czemu nie.

To nie jest reklama - może przy okazji tak - ale chodzi głównie o Wasze opinie ;).

Daruj sobie tego typu stwierdzenia.

Opublikowano

Odświeżam.
 

Kochani! Od 03.11 do 28.11 w EnergyLandii trwa przerwa techniczna, w związku z czym Park będzie nieczynny. Wracamy już 29 listopada! Co będzie? Nowe atrakcje i dekoracje, fantastyczny zimowy klimat i mnóstwo pozytywnych emocji!


10419610_566682090100554_610583261509427

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam.

 

 

578980_293742607394505_1613845004_n.jpg?

 

 

Witam wszystkich użytkowników MPCforum!

Na pewno słyszeliście o nowym Parku Rozrywki, który nie dawno został otwarty w miejscowości Zator.

Co o nim sądzicie?

Co waszym zdaniem zasługuje na pochwałę, a co na stanowczą krytykę?

Jestem ciekaw Waszego zdania! ;)

 

 

Najnowszy film reklamowy

Najnowszy film reklamowy, pokazujący EnergyLandię – Największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce:

 

Spot telewizyjny

Pierwszy spot reklamowy wyświetlany w telewizji:

 

Film promocyjny EnergyLandia

Pierwszy film promujący EnergyLandię, największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce:

 

Opublikowano

Byłem, dosyć biedne w porównaniu do zagranicznych parków rozrywki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...