Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nygers

Laneris.pl - Powrót  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      83
    • Nie
      18
    • Nie Wiem
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gamelogo.png
Kilka słów wyjaśnień co do serwera:

 
Serwer Laneris (wersja 1) była na rynku serwerów metin2 7 miesięcy, serwer nie upadł tylko został zamknięty przez nas, w ten czas zapowiadaliśmy reaktywacje (miała być latem), lecz jak sami widzieliście przekładaliśmy ją gdyż chcieliśmy całkowicie wyeleminować bugi które były przez nas znane. Jako iż na 1 wersji serwera było bardzo dużo bugów, do czego się przyznajemy to tutaj jest co innego!
Gdy prowadziliśmy ten serwer, nabraliśmy bardzo dużo umiejętności, i znamy ten serwer jak własną kieszeń.
Wersja 2 ma na celu być serwerem rozrywkowym, będziemy starać się promować ten serwer jak tylko się da(tak jak było to na poprzedniej osłonie kto grał to wie).
Mamy nadzieje że zagościcie na naszym serwer jeszcze raz bo na prawde warto jak sami wiecie nie jesteśmy jak typowe serwery które teraz startują tak zwane "chwilówki", my jako nieliczni przetrwaliśmy ponad pół roku! Teraz mamy zamiar o wiele dłużej zostać na rynku serwerów metin2.
 
 
To tyle od nas, mamy nadzieje że dacie nam jeszcze jedną szanse i zagracie u nas! 
 
2.png
START SERWERA 4 PAŹDZIERNIKA GODZINA 18:00!

PREZENTACJA NIE JEST GOTOWA JESZCZE CLIENT I STRONA POJAWI SIĘ 3 października do godziny 24;00!
 
Maksymalny Poziom: 200
Typ serwera: Easy/PvP z nutką medium'a.
Maksymalny Poziom Zwierzaka: 110
Ulepszacze: Tylko epicki
Kamienie Duszy: Maksymalnie +6 (50%)
Skile na P: od 5levela dostępne u pijaka

Bonusy na danych mapach:

 

Przylądek Smoka - Silny przeciwko Orkom

Boże Niebiosa - Silny przeciwko Diabłom

Przeklęta Pustynia - Silny przeciwko Nieumarłym

Chłodna Dolina - Silny przeciwko Mistykom

 
Wszystkie bugi z 1 odsłony serwera zostały zniwelowane, także nie będziecie się wkurzać na każdym kroku 
 
Na Naszym serwerze zostały wprowadzone również średnie i umiejętności do broni na 65 lv co pomoże z balansować klasy postaci.  
Trzeba pamiętać również o tym, że na następnym poziomie tych broni już nie możemy zmieniać bonusów czyt. ( śr, um) 
 
 
 
1.png

3.png
 

Po uruchomieniu gry naszym oczom ukazuje się Wybór Czcionki

Nie jest on obowiązkowy, czcionka nie zmienia się na oryginalną po wyłączeniu gry

zostaje ona na zawsze aż do zmiany jej.

1375844643-U987960.png

Na serwerze są tylko 2 Królestwa oraz nowe flagi.

 

Na serwerze są tylko 2 Królestwa oraz nowe flagi.

1375845929-U987960.png

 

1375846625-U987960.png

 

W kliencie poprawiłem troszkę tła logowania oraz dodałem herby postaci.

1375846735-U987960.png  1375846798-U987960.png

 

1375846869-U987960.png  1375846931-U987960.png

 

Po zabicu bossa +95 Poziom mamy szansę na otrzymacie Przywołania tego Bossa

Dla tego w mieście są często bossy oraz kamienie gdyż gracze je zrzucają.

1375846560-U987960.png

 

Po zabicu kamienia +95 Poziom mamy szansę na otrzymacie Przywołania tego Kamienia

Dla tego w mieście są często bossy oraz kamienie gdyż gracze je zrzucają.

1375847264-U987960.png

 

Jak na większość serwerów trzeba się srać, kupować i wyrzucać roski aby trafić na dobrą.

U nas tak nie jest, u nas wchodzi roska od razu na maks'a.

1375847414-U987960.png

 

 

Pokazanie ilości % przy ulepszaniu.

1375869659-U987960.png

 

Wydłużenie pasków przy wyborze postaci.

1375869884-U987960.png

Na serwerze również możecie znaleźć dużo różnych kostiumów

Na serwer zostały wprowadzone wszystkie kostiumy z Metin2 PL.

Tak że są kostiumy świąteczne.

1376336049-U992358.png

 

Na serwerze znajdują się tak że szkatułki które dropią na mapach

95, 121, 134, 150, 151, 160

1376337522-U992358.png

Na serwerze również posiadamy 7 nowych ros.

1375870828-U987960.png

  • Rosa Życia
  • Rosa Potwora
  • Rosa Ludzi
  • Rosa Mistyka
  • Rosa Diabłów
  • Rosa Nieumarłych

Na serwerze znajduje się również Kryształ Benaga który trzyma w sobie 1 z 6 dusz Bengali

1376339728-U992358.png

 
 

U nas na serwerze możesz włączać i wyłączać skille

 

Aura Miecza

Beserk

Silne Ciało

Bezszelestny Chód

Czarowane Ostrze

Czarowana Zbroja

Strach

Ochronka

Duszka

1375904596-U987960.png

 

Nie zaśmiecanie miasta? To już nie problem!

Przedmioty można niszczyć u Szkieletu który znajduje się obok Seon-Pyeong.

1375870050-U987960.png


1375870136-U987960.png  1375870206-U987960.png


1375870268-U987960.png



 
4.png
 
1.jpg

Na start otrzymujemy cały ekwipunek +9 oraz, panel użytkownika kto grał na 1 odsłonie wie o co chodzi + dostajemy umiejętności WSZYSTKIE NA P, a także militara smile.png
 
 
5.png
Procesor: Intel i7-2600
 
Pamieć ram : DDR3 16gb
 
Internet 1gbp/s 

sys.png
zbrojewoj.png
woj2.png
broniewoj.png
ninja.png
sztylety.png
lukininja.png
sura1.png
broniesura.png
szaman.png
szam1.png
szam2.png

h.pngh.jpg

 

mapy.png

map1.png

map2.png
map3.png
map3.png
map4.png
map5.png
map6.png
map7.png

 

m.png
marmury.png
marmury1.png

1.png
Na serwerze został dodany pierścień anty expaantyexp.png dostajemy go na 1levelu, i możemy korzystać do 199levela.

antyex.png
los.png
losowanie.png
losowanie2.png
losowanie3.png


2.png
zab.png

b.png

1.jpg

2.jpg

 

3.png

mounty.png

 

 

 

 

 

21.png

zetc.png
4.png
ksiegamisj.png


soenhae.png

5.png

Dużo nowych unikatowych lizaków, każdy daje co innego
lizaki.png

 

 

6.png

kostiumy.png

1.png
Nowy wygląd został wdrożony za zgodą Endymiona i Krzywego.
1.jpg

 

7.png
[T]NeReS - Osoba odpowiedzialna za sprawy techniczne serwera oraz płatności.
[GA]iZumi - Osoba odpowiedzialnia głównie za serwer, oraz kontakt z graczami.
[GM]Bogus - Osoba odpowiedzialna za kontakt z graczami.

Rekrutacja na GM otwarta.

11.png
Serwer laneris.pl stoi na plikach aline, lecz jest w 99% odbugowany, po 7 miesięcy spędzonych w tych plikach możemy powiedzieć o nich dosłownie WSZYSTKO.
Jeżeli masz zamiar tylko hejtować bo "aline" to nie pisz nawet bo nie wiesz ile MY spędziliśmy czasu na odbugowanie tych plików...
U nas nie ma bugów z 1 odsłony możemy wam to zagwarantować!

 

 

W prezentacji jest jedynie 1/5 czego możecie się spodziewać na serwerze, co jest sami odkryjcie!

 

 

 

32.png

gracz.png
 

http://prezka.laneris.pl/gracz.png


 1.png

s1.jpg
s2.jpg

banner.png

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam, moje stare, dobre pliki, jakość rozgrywki przyjemna, zabicie czasu gwarantowane, nie będzie Wam się nudzić.

Dodaj, że to jedyny ODBUGOWANY w 99% serwer na Twoich plikach :)

 

Czekamy na więcej komentarzy ;-)

banner.png

Opublikowano

Nic nowego.. iZumi w team? ciekawe. xD

AW: Będzie reklama? ile przewidujecie osób na start? 

 

Tabelka bonusów? max bony?

 

Odradzam rekrutacji na GM'a, wybierzecie jakiegoś osła, bo skopiował ładne podanie i będzie taki baran latał po m1 nie wiedząc, co ma ze sobą zrobić.. to już jest nudne. 

 

ps: kiedy strona?

 

śr/um w broniach? beka w chu..

 

Nie zagram z tego powodu.

Opublikowano

Nic nowego.. iZumi w team? ciekawe. xD

AW: Będzie reklama? ile przewidujecie osób na start? 

 

Tabelka bonusów? max bony?

 

Odradzam rekrutacji na GM'a, wybierzecie jakiegoś osła, bo skopiował ładne podanie i będzie taki baran latał po m1 nie wiedząc, co ma ze sobą zrobić.. to już jest nudne. 

 

ps: kiedy strona?

Przed chwilą balasie pisałeś że nie polecasz ;-)

 

---------------------

Polecam , stabilny serwer na pewno nie padnie gorzej z liczba graczy xD

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Przed chwilą balasie pisałeś że nie polecasz ;-)

 

---------------------

Polecam , stabilny serwer na pewno nie padnie gorzej z liczba graczy xD

Bo nie polecam, a szkoda mi nabijać niepotrzebnie %, iZumi w team, dlatego nie zagram. 

 

Balasie? to takich słów uczą w twojej szkole, czy na yt? xD

 

Kiedy client/forum?

 

Będzie dostępna zmiana skilli?

Opublikowano

Bardzo, Bardzo nie polecam tutaj gry dlaczego? Już wam mówie [T]NeReS  to jest SurMistrz.

Jakie serwery miał surek? Oj dużo ich już niepamiętam zbyt wiele ale to był Laneris wczesniejszy Isaric Corelis (który ledwo stoi) Latros (który ledwo stoi)i 20 innych serwerów.

https://www.youtube.com/watch?v=jEhLW9Ufqpc&list=UUoYfB-cqGms4grljX2QssUg tu macie film  co przykładowo odpierdzielał na swoim serwerze.


Przed chwilą balasie pisałeś że nie polecasz ;-)

 

---------------------

Polecam , stabilny serwer na pewno nie padnie gorzej z liczba graczy xD

Uważaj bo Surek będzie miał dużo graczy  :D

Opublikowano

A ja nie polecam ze względu na pliki aline2 .. są to w 99% zbugowane i mowa że są odbugowane jest śmieszna bo każdy wie jak kończyły serwery z takimi plikami mimo tego jeśli ktoś lubi grać miesiąc 2 to może wbić.

Opublikowano

Przypadł mi do gustu ten serwer, tylko dwa pytania mam ;d 

 

- Będzie jakaś większa reklama ? 

- Na serwerze są jakieś dungeony ? bo w prezentacji nic na ten temat nie ma. 

xD 

Opublikowano

Będzie reklama, czy nie? Bo jak nie, to nawet nie warto wbijać.. kiedy strona?

 

bony max?

Tak, pojawi się większa reklama aktualnie mamy promowanie na Facebooku.

 

 

 

Przypadł mi do gustu ten serwer, tylko dwa pytania mam ;d 

 

- Będzie jakaś większa reklama ? 

- Na serwerze są jakieś dungeony ? bo w prezentacji nic na ten temat nie ma. 

Tak będzie, dungi tak są lecz będzie kilka nowych po tygodniu napisanych przez Endymiona :)

 

A ja nie polecam ze względu na pliki aline2 .. są to w 99% zbugowane i mowa że są odbugowane jest śmieszna bo każdy wie jak kończyły serwery z takimi plikami mimo tego jeśli ktoś lubi grać miesiąc 2 to może wbić.

Widziałeś co jest na pisane na końcu prezentacji "słowa końcowe"... To nie jest czysty Aline, jak byś grał na 1 edycji byś wiedział.

banner.png

Opublikowano

Ponawiam pytanie, bony max? łatwo kasa dropi?

 

Są nowe pety? kiedy client?

Czy bronie na 75 się przerabia?

Tak bony max prócz HP:) Kasa czy łatwo dropi sam się przekonasz.

 

Nie, nie ma nowych są standardowy, klient będzie jutro rano max ale chyba dzisiaj damy.

Tak przerabia siębronie 75lv na eq pod expa;)

banner.png

Opublikowano

eksp leci tak samo jak na 1 odsłonie Lanaris??

Ostatnia bron do pvp jest na 180lvl??

Bonusy w ulepszaniu naszyjnika są nadal takie same czy jest nowy rodzaj ulepszeń bizu??

Opublikowano

eksp leci tak samo jak na 1 odsłonie Lanaris??

Ostatnia bron do pvp jest na 180lvl??

Bonusy w ulepszaniu naszyjnika są nadal takie same czy jest nowy rodzaj ulepszeń bizu??

Exp jest lekko edytowany, lecz praktycznie taki sam.

Tak

Takie same, lecz dodamy nowy set;)

 

Czy pelerynki się kończą? bo widzę 100 w eq.   :huh:

Dodamy niekończącą 

banner.png

Opublikowano

Witam ja pisze w sprawie podanie na gm`a. Gdzie można takie podanie złożyć? Dodam , że na 1 odsłonie servera byłem top 1 na servie  :) Dużo wiem o serverze :) 

xxx

Opublikowano

Witam ja pisze w sprawie podanie na gm`a. Gdzie można takie podanie złożyć? Dodam , że na 1 odsłonie servera byłem top 1 na servie   :) Dużo wiem o serverze :)

Teraz jest druga odsłona serwera i nie jesteś top1, także daruj sobie lizanie dupy

 

Topic: Czy is będzie na starcie? drogo w is? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...