Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nepola.pl - Wejdziesz czy nie wejdziesz? [Dedyk] [Easy]


Nepola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobrze, że są te 4 strony eq, bo pewnie będzie dużo ulepek itd.Włączanie i wyłączanie expa jest normalnie w eq? Jak nie, to dodajcie to, żeby można się zatrzymać bez problemu i podropić coś.

Jest pierścień anty expa.

 

 

KIEDY STRONA?

Do godziny 15 będzie.

Opublikowano

15:03 a strony nie ma :3 

Bronie na 75lvl w sklepie ? :/

ronaldinho_and_messi_by_xiced-d5g50vg.pn

Fajny pościk Co ? Aż się prosi o Like !

Opublikowano

Może to jakiś fake ? :D

Zaraz pobierzecie jakieś wirusy ... :D 

Zaczekam !

ronaldinho_and_messi_by_xiced-d5g50vg.pn

Fajny pościk Co ? Aż się prosi o Like !

Opublikowano

 

Link do AutoPatchera:

xxx

Należy go uruchomić i sam pobierze wszystkie pliki.

 

Należy też uruchomić go przed startem.

 

 

Jakim startem nawet nie podałeś godziny, tylko informacje, że dzisiaj startuje. Co w końcu ze stroną ? Wolę nie pobierać na razie tego autopatchera - nie wiadomo czy nie ma keyloggera :)

Opublikowano

niema ss wer. niema stronki niema nic a ludzie lykaja i sciagaja jak mlode pelikany xD

No wiadomo, w patcherze 0/59 jest tyle keyloggerów ;_;

 

Strona jest w końcowej fazie konfiguracyjnej, ss'y weryfikacyjne też za chwilę wstawię ;)

Opublikowano

No wiadomo, w patcherze 0/59 jest tyle keyloggerów ;_;

 

Strona jest w końcowej fazie konfiguracyjnej, ss'y weryfikacyjne też za chwilę wstawię ;)

powiedz mi czy jestescie takimi gimbusami ? czy kim ? zeby niby dawac START serwera bez zapowiedzi i reklamy i bez strony i bez niczego ?

daliscie clienta bez niczego i czego sie po tym spodziewacie ? ;o

 

normalni ludzi daja zapowiedz , reklame , potem pelna prezentacje a nie tak jak Wy :)

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

@Gandalf777

 

Myślę, że z 50 osób przeglądających temat z piętnaście właśnie ostro ściąga :D

Ja w temacie widzę + 70 użytkowników, czas na okulary.  B)

 

U kogo reklama, kiedy będzie?  :rolleyes:

Opublikowano

powiedz mi czy jestescie takimi gimbusami ? czy kim ? zeby niby dawac START serwera bez zapowiedzi i reklamy i bez strony i bez niczego ?

daliscie clienta bez niczego i czego sie po tym spodziewacie ? ;o

 

normalni ludzi daja zapowiedz , reklame , potem pelna prezentacje a nie tak jak Wy :)

Pewnie dostanę warna, ale cóż..

A Ty nie potrafisz czytać, dlaczego? 

Przecież napisał, że strona jest w trakcie końcowej, więc zaraz będzie. Nie wszyscy robią stronę od razu, ponieważ to bezsens.

 

 

bezsens to dawac zapowiedz serwera pare godzin niby przed startem nie majac zadnej reklamy i niczego  :)

A masz pewność, że nie mają reklamy? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...