Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nepola.pl - Wejdziesz czy nie wejdziesz? [Dedyk] [Easy]


Nepola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po tym co zobaczylem w prezentacji - WEJDE. :D Jedyne co, to te stalki i bronie 75 u handlarza, niby to jest easy ale jednak odstrzaszajace. PS server bardzo przypomina upadlego juz lanerisa, mam nadzieje ze bedzie dobra reklama i duzo ludzi. 

Opublikowano

Kiedy start / strona / forum / ts / client?

 

Daj tabele bonusow 1-5

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Z prezentacji niczego przydatnego się nie dowiedział. Po za tym zaraz jakiś mod będzie Ci kazał wbić to i owo do preztki. A skoro już pytasz to nie, nie wejdę.

Opublikowano

Jeśli to zapowiedź to zły dział :)

Może podasz więcej informacji? kiedy planowany start itd :)

PS. Możliwe że zagram, podaj jakie będą dungeony

Opublikowano

KIEDY START?

będzie reklama?

Dziś, za chwile będą szczegóły.

Tak, będzie.

 

Tak bardzo #Aline2

Bugi zwalczone? 

Raczej wszystkie.

 

 

Po tym co zobaczylem w prezentacji - WEJDE. :D Jedyne co, to te stalki i bronie 75 u handlarza, niby to jest easy ale jednak odstrzaszajace. PS server bardzo przypomina upadlego juz lanerisa, mam nadzieje ze bedzie dobra reklama i duzo ludzi. 

Bronie na 75 można także przerabiać na dwie kolejne bronie.

Opublikowano

Pliki Aline2 są tragiczne, bardzo zbugowane.

Ale jak ogarneliście te tragiczne bugi. To brawo i życzę powodzenia.

Prezka bardzo ładna.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Pliki Aline2 są tragiczne, bardzo zbugowane.

Ale jak ogarneliście te tragiczne bugi. To brawo i życzę powodzenia.

Prezka bardzo ładna.

Były, zostały znacznie poprawione, teraz stoją także na game 40k, więc bugi przede wszystkim z wierzchowcami, petami itp. zniknęły.

Opublikowano

Nawet ciekawy tylko jedno pytanie.. CO TO ZA ZBR TA 3... jak dla mnie wygląda jak gówno :D

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Macie coś oprócz prezki ?

 

Sądząc po załatwianiu całej reszty na ostatnią chwilę, to zadowoli was 100 online, które może będzie ;)

Nic nie jest na ostatnią chwilę :)

Opublikowano

Dobrze, że są te 4 strony eq, bo pewnie będzie dużo ulepek itd.Włączanie i wyłączanie expa jest normalnie w eq? Jak nie, to dodajcie to, żeby można się zatrzymać bez problemu i podropić coś.

 

O bugi nie ma się co pytać, tylko po prostu trzeba wbić i samemu zobaczyć.Przecież każdy pisze, że bugi są naprawione a potem wychodzi zupełnie co innego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...