Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbardziej wymagająca i najładniejsza gra 2014


GameplaySMOKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i to mi sie podoba dziko. co do gier, to faktycznie różnicy w FPS nie ma żadnej, jest różnica w szybkości zapisu save'ów i... ładowaniu nowych map, tekstur itp, a to też czasem potrafi przeszkadzać. :P

 

P.S co do internetu - mój internet za uwaga... 45 zł:

 

673151411680440697137.png

 

//a wy dalej cebulaki zapierdalajcie na neostradzie za 70 zl 4Mb/s XDDDDDDDddddddd

Pffff... Mam upc xD

 

Downloadu w necie i tak nie przekroczysz o 30, a juz nawet jak dojdziesz do 20, to pogratulowac stronce xD

 

A upload... Pewnie nie za często używasz, ale mi by się taki przydał, pozazdrościć :P Bo tak to dedyk chodzi mi w szafie od roku, a ledwo wieksza stronke z raczej średnim ruchem moge postawic przez swoje kochane 5mb xD

 

Co nie zmienia faktu, ze gre z Origina zasysasz z 1/2 mb/s xD

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

no i to mi sie podoba dziko. co do gier, to faktycznie różnicy w FPS nie ma żadnej, jest różnica w szybkości zapisu save'ów i... ładowaniu nowych map, tekstur itp, a to też czasem potrafi przeszkadzać. :P

 

P.S co do internetu - mój internet za uwaga... 45 zł:

 

673151411680440697137.png

 

//a wy dalej cebulaki zapierdalajcie na neostradzie za 70 zl 4Mb/s XDDDDDDDddddddd

z czego masz tego neta ??

Opublikowano

-Crysis 3

- Skyrim silnie na modach

- Battlefield 4

- Assassin's Creed 4 Black Flag

- Emulator gier na konsole ( Czasem dają w kość ;) )

 

No i przede wszystkim Arma 3 :)

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Arma 3 na modach

Infestation survivor stories- gra wygląda może niezbyt dobrze, ale wątpię, żeby nawet najlepszy komputer pociągnął ją na ultra (ma chujową optymalizację)

dayz

i spróbuj z metro: redux

47yhn8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na chuj sie patrzysz konfiturko?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...