Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A







2958kfd.png

29axzpf.png
IP: mc.ivcraft.pl

Strona serwera: ivcraft.pl
TYP: Survival + Gildie
SLOTY: 100
WERSJA: 1.7.2
WHITE-LIST: (po otwarciu) Nie
PREMIUM: Nie
POZIOM TRUDNOŚCI: Normalny



 OTWARCIE: DZISIAJ! 11.10.2014 godz. 14:00

kei4np.png
[W] SkredoX
[A] TheDeru
[M] arko1234

195roz.png
Rozgrywka na serwerze polega na zebraniu surowców na założenie tzw. "gildii", zdobyciu jak najlepszego
wyposażenia oraz podbić cały serwer! W dojściu do tego celu pomogą sprawdzone
pluginy oraz pilnująca serwera administracja.



Kilka screenshotów spawna:
ll4yc.png
ok97hh.jpg
2e158xu.jpg
m7g6j5.jpg

Opublikowano

Naprawdę proszę administrację o wyłącznie tego serwa.


Mogę się przyczepić do wielu rzeczy ,a to się nie powinno 


zdarzyć na poziomie 100 slotów bo to już powinien być 


poważny serwer czyż nie ? 


 


Dobra więc lista pluginów : 


5642114118596501097606.png


 


Jest wiele przymiotników które opisują spawn : obrzydliwy ,mały, paskudny i na szybko.


 


Jedynie ładne pacię niektóre pluginy ale serwerem tego bym nie nazwał.


Opublikowano

Up@ 

Ja sie z tb nie zgodze mi sie fajnie gra ;)

Co do błędów to zaden serwer nie jest idealny :D


Zapraszam do gry ;)

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

Opublikowano

 

Naprawdę proszę administrację o wyłącznie tego serwa.

Mogę się przyczepić do wielu rzeczy ,a to się nie powinno 

zdarzyć na poziomie 100 slotów bo to już powinien być 

poważny serwer czyż nie ? 

 

Dobra więc lista pluginów : 

5642114118596501097606.png

 

Jest wiele przymiotników które opisują spawn : obrzydliwy ,mały, paskudny i na szybko.

 

Jedynie ładne pacię niektóre pluginy ale serwerem tego bym nie nazwał.

 

Nie rozumiem, co mamy źle? Pluginy?

Opublikowano

nie polecam serwera admin rozdaje itemki graczom ze swojej gildii.

I zabija normalnych graczy..

Serwer do dupy../pozdrawiam BooBear

Nie mogę... Nie raz mam z takich ludzi taką bekę, że to szok. Jak mogę rozdawać itemy jak na tym koncie z moją gildią nie mam opa? -.-

Opublikowano

IVCraft! najlepszy serwer na świecie

Jestem smutny że właściciel serwera mnie tak hejtuje ;c

 

Po 1 Gracze C: tyle to nigdy nie widziałem na żadnym serwerze!

Sami widzicie że opłaca się tam grać

 

Wsmg.png

 

Spawn to istne cudo aż chciałbym go skopiować i dać na swojego serwa

 

Ysmg.png

 

Najbardziej zaskoczyła mnie jednak świniarka Administracja się bardzo postarała ;)

 

Xsmg.png

 

Nie chce się więcej rozpisywać bo moje słowa nigdy nie oddadzą

piękna tego serwera ;c

 

Sam skredox mówił mi kiedyś że mnie "zniszczy" no ok boję się

Ale nie wiem czy ten twój z*******y serwer będzie istniał jak nikt na nim nie gra ;(

To widać kolego 

 

Pozdrawiam wierny gracz serwera ivcraft xDD

Opublikowano

IVCraft! najlepszy serwer na świecie

Jestem smutny że właściciel serwera mnie tak hejtuje ;c

 

Po 1 Gracze C: tyle to nigdy nie widziałem na żadnym serwerze!

Sami widzicie że opłaca się tam grać

 

Wsmg.png

 

Spawn to istne cudo aż chciałbym go skopiować i dać na swojego serwa

 

Ysmg.png

 

Najbardziej zaskoczyła mnie jednak świniarka Administracja się bardzo postarała ;)

 

Xsmg.png

 

Nie chce się więcej rozpisywać bo moje słowa nigdy nie oddadzą

piękna tego serwera ;c

 

Sam skredox mówił mi kiedyś że mnie "zniszczy" no ok boję się

Ale nie wiem czy ten twój z*******y serwer będzie istniał jak nikt na nim nie gra ;(

To widać kolego 

 

Pozdrawiam wierny gracz serwera ivcraft xDD

Lepszy taki niż z internetu, pozatym, my nie mamy kradzionych gildii i nie wciskamy ludziom kitów, że spawn został zbudowany przez administrację. ;) Za ile kupiłeś suby?

Opublikowano

Serwer to jedno wielkie dno
- Graczy nie ma.
- Spawn budowany w 5 min ?
- Badziewne pluginy easta (Ktore mam na kompie).
- Nie stylistyczny chat.
- Skoro umiesz napisac drop to czemu gildii nie napiszesz?
- Skrypty na serwerze omg ;c + Essentials ktory zapisuje w ch... duzo danych w sql.
- Twoje toolsy bardzo rozpisane 2 komendy /itemy /regulamin hahahaha.
- Marnujesz tylko maszyne na soredzie ;c.
A i co to wielkie z lawy na spawnie xD?

Opublikowano

Serwer to jedno wielkie dno

- Graczy nie ma.

- Spawn budowany w 5 min ?

- Badziewne pluginy easta (Ktore mam na kompie).

- Nie stylistyczny chat.

- Skoro umiesz napisac drop to czemu gildii nie napiszesz?

- Skrypty na serwerze omg ;c + Essentials ktory zapisuje w ch... duzo danych w sql.

- Twoje toolsy bardzo rozpisane 2 komendy /itemy /regulamin hahahaha.

- Marnujesz tylko maszyne na soredzie ;c.

A i co to wielkie z lawy na spawnie xD?

Czemu gildii nie napiszę? Hm.. może nie umiem?

 

Jakiej lawy? xD

Opublikowano

@ref

Zamykamy tą edycję, była ona niedopracowana. Tą edycję, która teraz wystartuje uznamy za I edycję serwera IVCraft.pl! Nowy spawn, plugin na gildie oraz dobra reklama, myślę, że graczy nie zabraknie. Macie tu parę screenshotów nowego spawna. :)

ll4yc.png

ok97hh.jpg

2e158xu.jpg

m7g6j5.jpg

 

 

 

Oraz od teraz będzie można się połączyć z serwerem poprzez IP: mc.ivcraft.pl ! :)

Opublikowano

IVCraft! najlepszy serwer na świecie

Jestem smutny że właściciel serwera mnie tak hejtuje ;c

 

Po 1 Gracze C: tyle to nigdy nie widziałem na żadnym serwerze!

Sami widzicie że opłaca się tam grać

 

Wsmg.png

 

Spawn to istne cudo aż chciałbym go skopiować i dać na swojego serwa

 

Ysmg.png

 

Najbardziej zaskoczyła mnie jednak świniarka Administracja się bardzo postarała ;)

 

Xsmg.png

 

Nie chce się więcej rozpisywać bo moje słowa nigdy nie oddadzą

piękna tego serwera ;c

 

Sam skredox mówił mi kiedyś że mnie "zniszczy" no ok boję się

Ale nie wiem czy ten twój z*******y serwer będzie istniał jak nikt na nim nie gra ;(

To widać kolego 

 

Pozdrawiam wierny gracz serwera ivcraft xDD

Zesrałeś się tymi zdjęciami sredoX i zbudowałeś nowy spawn?

Opublikowano

Jak jest naprawdę ? Serwer dupy nie urywa. Administracja jest ale rzadko, graczy też nie ma i nie widzę żadnej pracy włożonej w ten serwer.

Administracja jest rzadko? Siedzimy na serwerze po dobre 4-5 godzin dziennie. -.-

Opublikowano

Nie grajcie na tym serwerze, bo admin to g***** dziecko, które wchodzi na mój serwer McKox.pl z******** botami z neta i reklamuje swój...

 

(Wbijać na mckox.pl - reklama za reklamę)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...