Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mod na Ravia s2 - drop hematów


lisu1104

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim. Dzisiaj zacząłem grać na kamermodzie na ravia s2 .. Męczyłem się kilka godzin aby go instalowac itp. Dobra ale nie o tym mowa.. Chciałbym się dowiedziec jak można zrobić tak aby łapało nam hematy(ew. muszle do tego..)? Coś słyszałem o FileArchiver czy jakoś tak i tam z tym item_proto.. Ale nwm o co w tym kaman.. Z góry dziękuje jeżeli ktos by opowiedział krok po kroku jak to zrobić lub jakiś plik pobrac czy co tam.. :) Prosze o szybką odpowiedź :D

Opublikowano

Nie ogarniam tego 1.4.. Skąd wziąć te login coś tam te porty itp. co i jak zaznaczyć? I co na dole !? Plis pomocy ! :(

*::ToBiX::Dj::* Emp02
{'name':'CH1','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22001,'udp_port':22001,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH2','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22002,'udp_port':22002,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH3','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22003,'udp_port':22003,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH4','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22004,'udp_port':22004,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH5','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22005,'udp_port':22005,'state':STATE_NONE,},
do logowania
'ip' : 's2game.ravia.eu', 'tcp_port' : 22001, 'mark' : '120.tga', 'symbol_path' : '120', }

Możesz spróbować, ale nie wiem czy ravia nie zmieniła portów, bo mam błąd połączenia.

Opublikowano

Tam nikt nie odpisuje.. Jak i co w tym zrobic bo wgl. nie ogarniam! .. Jaką nazwe wpisać i jakie porty i ip na losowe ch pomóżcie! .. do tego 1.4.. Że chyba ma cie jakiegos łatwego w obsłudze :)

 

Pomocy!

Opublikowano

@Nukeу. podał Ci wyżej IP/porty(serverinfo):

*::ToBiX::Dj::* Emp02
{'name':'CH1','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22001,'udp_port':22001,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH2','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22002,'udp_port':22002,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH3','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22003,'udp_port':22003,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH4','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22004,'udp_port':22004,'state':STATE_NONE,},
{'name':'CH5','ip':'s2game.ravia.eu','tcp_port':22005,'udp_port':22005,'state':STATE_NONE,},
do logowania
'ip' : 's2game.ravia.eu', 'tcp_port' : 22001, 'mark' : '120.tga', 'symbol_path' : '120', }

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...