Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lastivia.eu - Daj nam drugą szansę [Dedyk] [Medium]


Raiden™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reklama na metin2list mało co da:/ lepiej na yt napisz do paru osób

Tak 10tys. osób (sami gracze metina) fanpage za parę groszy.

A na YT za 50zł gameplay i 700-1200wyśw. podziękuje :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer prezentuje się fajnie, ale dość spore oczekiwanie czasu jest u biologa 8S

Postarajcie się zrobić większą reklamę serwera to może byście mieli większą ilość graczy ;)

Opublikowano

Witajcie,
Dzisiaj od godziny 9:30 do 12:00 będzie trwać przerwa techniczna na serwerze.
Zostanie poprawione sporo rzeczy.

http://eliteserver.pl/index.php?%2Ftopic%2F1529-lastiviaeu-wracamy-na-nowo%2F


 

Tutaj macie wszystko,ale max. lv. nie zostanie zwiększony dzisiaj tylko w sobote.

 

 

 

Maksymalny Lv. zostanie w sobotę rano [110Lv.]

Zapraszam wszystkich do gry.

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Maksymalny Lv. został zwiększony do 110 
Dostaliście także ratki 50% na 24h. (Exp).
Dodatkowo Szkat. Blasku Księżyca.

Miłej Gry 

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Kupiłem wam 190SM cieszcie się :D

 

@topic

 

Skąd trutka? Egzo ? Co dropi z szkat blasku

Na ile jest pustynny boj ?

Truciak ze szkatek bossów - riper,razador,smierc,azrael.

Wspomagacze ogólnie xdd nie chce mi sie pisać wszystkiego ;)

Na stałe bojownik.

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Lastivia s2 - Start: 01.11.14r. :)

Zapraszam was bardzo serdecznie.

Gramy od 0.

Już niebawem nowa prezentacja :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Lastivia s2 - Start: 01.11.14r. :)

Zapraszam was bardzo serdecznie.

Gramy od 0.

Już niebawem nowa prezentacja :)

Proszę cię Shaggy po co ty to reaktywujesz? Skoro nikt nie zagra LOL?

Opublikowano

Proszę cię Shaggy po co ty to reaktywujesz? Skoro nikt nie zagra LOL?

Po co robiłeś serwer z asfenem jak wiedziałeś,że padnie (wygrałem).

 

Ile mozna startowac z tym samym syfem...

Czemu stałeś na moich plikach z serwerem i mówisz,że to syf :D?

Tak właściwie to 2 raz :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...