Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lastivia.eu - Daj nam drugą szansę [Dedyk] [Medium]


Raiden™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Druga reaktywacja serwera? Spoko jak będzie trzecia bekę będę miał.

Odnośnie serwera, prosty robiony przez profesjonalistę, polecam z względu Shaggiego :)

Nie reaktywacja :)

Nie było resetu itp. tylko prezka drugi raz wrzucona.

 

Nie polecam..serwer za max 2 tygodnie padnie . :P a admin zrobi identycny serwer nic nie zmieniajac ..poza oczywiscie naazwa ;)..gralem juz na jego paru serwerach :)

 

 

Zapomnialem dodac ze admin to gimba .! i potrafi sprzedac eq za normalna kase :)

Daj dowody 14 latku.

Więcej nie musze pisać zrozumiesz swoje zachowanie jak dorośniesz ^^

 

syf syf syf

 

niema resetu niema 2 szansy .....

 

 

...

Tak to jest jak się nie gra,a komentuje :(xD

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Shagyy nie osmieszaj sie.. ty masz 14 albo 15 lat..nie mowie ze jestem juz dorosly bo mam 17 tylko..ale twoje zachowanie poprostu rozsmieszy kazdego gracza :P pozyjemy zobaczymy 

 

 

 

dowody.. o prosze bradzo; http://www.mpcforum.pl/topic/1271477-pliki-serwerowe-lastivia/

 

 

Pliki Aliosa (jak dobrze pamietam nazwe) wrzucal na forum ...a lavestia to to samo tylko ze na start ma sie eq +7 i wolniejszy dropp

 

 

Pozdrawiam

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Shagyy nie osmieszaj sie.. ty masz 14 albo 15 lat..nie mowie ze jestem juz dorosly bo mam 17 tylko..ale twoje zachowanie poprostu rozsmieszy kazdego gracza :P pozyjemy zobaczymy 

 

 

 

dowody.. o prosze bradzo; http://www.mpcforum.pl/topic/1271477-pliki-serwerowe-lastivia/

 

 

Pliki Aliosa (jak dobrze pamietam nazwe) wrzucal na forum ...a lavestia to to samo tylko ze na start ma sie eq +7 i wolniejszy dropp

 

 

Pozdrawiam

K***a co za idiota xD

Dał temat o którym napisałem na poczatku prezki... C oza debil no debil i inaczej nie ujme xD

Dodatkowo pliki aliosa wrzucilem ja i c**j ci do tego kolego :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Syf? A w ogóle zawitałeś? Zagrałeś? 

Najpierw zagraj a potem oceniaj.

Serwer jest dobry. Nie każdy musi być idealny. 

Administracja się stara i trzeba to docenić...

z porównaniem do Ciebie gralem :)

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

Serwer jest reklamowany u Legala póki co :)

Sporo odc. jeszcze zostało u niego kupionych.

Co do reszty reklam to będzie jeszcze metin2list ^^

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Serwer jest reklamowany u Legala póki co :)

Sporo odc. jeszcze zostało u niego kupionych.

Co do reszty reklam to będzie jeszcze metin2list ^^

metin2list mówisz? no może dlatego że sponsorem jest kretovski i on dodaje swoje serwery na stronę? btw. reklamy typu kamer, metin2list nic nie dają. :)

a i proszę reportować o zmianę cytatu: "Lastivia - Daj nam 10-siątą szansę"

nie polecam, team to bezmózgi, nic nie potrafią, wszystko kupują od administratorów konkurencyjnych serwerów lub proszą, dacie sobie kiedyś spokój? a tych swoich piesków żeby mi na gg spamowali to zastopuj, i powiedz im że istnieje opcja 'ignoruj'. Pozdrawiam. ;-)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Polecam Serwer Mimo iż z Shaggym się kontaktuje . Serwer Dobrze zrobiony Shaggy wie co robił i wierze w to że będzie lepiej a teraz rób większe reklamę dodaj tam jeszcze coś i powinno być okej . Tyle chciałem dodać. 3m się Shaggy.

Opublikowano

Polecam Serwer Mimo iż z Shaggym się kontaktuje . Serwer Dobrze zrobiony Shaggy wie co robił i wierze w to że będzie lepiej a teraz rób większe reklamę dodaj tam jeszcze coś i powinno być okej . Tyle chciałem dodać. 3m się Shaggy.

Lol? Dzięki wielkie.

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Zapraszam na server! Server jest poprostu wspaniały a atmostfera jest bardzo fajna i miła + Shaggy zna sie na tym co robi i jest w tym dobry ;)

Opublikowano

Witajcie:)

Przedtem wchodziłem na Lastivie poinformować graczy o zamknięciu serwera ;D
Gdy wbiłem do m1 aż miło mi się zrobiło :)
Tyle ludzi wróciło do gry.
Serwer zaczyna żyć od nowa :)
Bardzo się z tego powodu cieszę.
Zapraszam wszystkich na serwerek :)
 

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

 

Witajcie:)

Przedtem wchodziłem na Lastivie poinformować graczy o zamknięciu serwera ;D
Gdy wbiłem do m1 aż miło mi się zrobiło :)
Tyle ludzi wróciło do gry.
Serwer zaczyna żyć od nowa :)
Bardzo się z tego powodu cieszę.
Zapraszam wszystkich na serwerek :)

 

ok ile graczy jest?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

ok ile graczy jest?

Było już 50,a jest ponad 200 :)

Da się grać ^^

Wbijaj śmiało.

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

nie gralem/nie zagram padnie i tyle..

Stoi 3 miesiące,ale jeśli tam myślisz to dobrze,twoje zdanie :)

Teraz wszystko pada po 2tyg. idź na takie serwery "bo są nowe".

Każdy tak robi,a potem spiny.

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Stoi 3 miesiące,ale jeśli tam myślisz to dobrze,twoje zdanie :)

Teraz wszystko pada po 2tyg. idź na takie serwery "bo są nowe".

Każdy tak robi,a potem spiny.

a na ile macie opłacony serwer i czy będzie jakaś reklama ?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

a na ile macie opłacony serwer i czy będzie jakaś reklama ?

Serwer opłacony jest bez limitu :)

To ja decyduje ile on będzie stał.

Sponsorem jest KRETovskyyy.

Znany sponsor ze stabilności i uczciwości w stosunku do graczy.

 

Co do reklamy :)

Będzie na metin2list nowy banner + reklama na fanpage ^^

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Tak dodatkowo jest bardzo mało prywatnych serwerów w tym roku szkolnym.

Wszystko pada,nawet te najstarsze serwery typu pandora mają teraz po 1200os.,a dawniej miały po 3,5tys. ;)

Serwery teraz bardzo się "wyludniły" bo coraz mniej ludzi gra w metina.

To tylko moje zdanie,ale to widać :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

 

Serwer opłacony jest bez limitu :)

To ja decyduje ile on będzie stał.

Sponsorem jest KRETovskyyy.

Znany sponsor ze stabilności i uczciwości w stosunku do graczy.

 

Co do reklamy :)

Będzie na metin2list nowy banner + reklama na fanpage ^^

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Tak dodatkowo jest bardzo mało prywatnych serwerów w tym roku szkolnym.

Wszystko pada,nawet te najstarsze serwery typu pandora mają teraz po 1200os.,a dawniej miały po 3,5tys. ;)

Serwery teraz bardzo się "wyludniły" bo coraz mniej ludzi gra w metina.

To tylko moje zdanie,ale to widać :)

 

reklama na metin2list mało co da:/ lepiej na yt napisz do paru osób

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Polecam serwa, ale jeśli chodzi o ludzi, to prawie gimby grają szczególnie jeden po****** debil nick Galatus 94 lvl myśli że jest kozak, bo deda 20 lvl w m1, przez tego typa straciłem poty na 60 min speed, TĘPIĆ TAKICH LUDZI JAK ON dla mnie śmieciem jest i tyle. 

 

@Edit  Jeszcze dodam że, piszę tak jak by był infantylny. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...