Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowszy LeagueSharp Loader działający na najnowszym patchu (z Azirem)


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ma ktoś jakieś sprawdzone picki i wychodził nimi z golda? ;)

np. top: ryze.. i cos tam..

mid..:  XX , XX

jungle: xx//xx  itd ;)

 

czekam na odp kogoś kto już wie co i jak działa ;) Pozdro!

top ryze riven

mid syndra xerath

jungle MasterActivator i evadee

adc trist vayne

support blitz thresh

 

polecam szczegolnie mida i adc wbilem midem xerathem 6 dni gold 4 z s4

 

@1361622928-U485574.pngBugSplat

Daj lajka jestem cebulka.

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdy chce uruchomic lola pisze mi, że wykryto potencjalny błąd i muszę naprawić :v

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

#Update

Download : http://www10.zippyshare.com/v/28461736/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/cb0fa4add75ae7fd7bd45ef0ffa9913ed3a936564af77c1c43033f310ab03223/analysis/1412420855/

Na wynik skanu nic nie poradzę, jeżeli boicie się pobierać, zobaczcie iż wynik skanowania plików od Joduskame jest dokładnie taki sam : https://github.com/joduskame/LeagueSharp/releases/download/27.09/LeagueSharp.zip

 

 

Zostało dodanych pare skryptów, część została fixnięta.

Nie musicie się już logować przez swoje konta założone na http://www.joduska.me/

 

Dla poprawnego kompilowania się wszystkich skryptów, usuńcie folder LeagueSharp z %AppData%

 

NADAL MUSICIE UŻYWAĆ FIX'A.

QUhIR7.png

Opublikowano

jaki skrypt dla ryze najlepszy ? easyryze czy devryze czy moze ryze ?

lightning ryze

 

wywala mi crashe gry .. wut ?

Podaj więcej info.

QUhIR7.png

Opublikowano

a why ?

Castowanie pakietami, dzięki czemu całe combo castuje w 0,5s jak nie krócej.

NFD można wyłączyć lub włączyć (castowanie plecami)

Long combo + burst combo.

QUhIR7.png

Opublikowano

P******e tego twojego update'a. Nie mam tam zoomhacka a bez niego grać to nie granie.

http://scr.hu/1oek/cx627

Nie ma zoomhacka ?

Czemu po odpaleniu L# loader pisze - "League Sharp przestał działać"? Windows 7 64 bit, odpalam z uprawnieniami admina

Zainstaluj vcredist od 2005 do 2013

QUhIR7.png

Opublikowano

Jest zoomhack xD tylko ze typo od L# zrobil nowy interfejs i Opcje na gorze ..

 

 

@HeheheM -> wczoraj dałes minifixa - czy przez to moglby mi sie zepsuć lol ? wczoraj i dzisiaj łanie grałem na l# a teraz chciałem odpalic i lol automatycznie mi sie sam naprawia o.O

KYhRd.png

Opublikowano

@HeheheM a wiesz coś może kiedy będzie update na którym nie trzeba będzie podmieniać żadnych plików gry?

Pewnie 4.18

czemu w lolu mi nic sie nie wyswietla ?

Jeżeli zaznaczone skrypty nie zainjectowały Ci się za pierwszym razem, kliknij F5.

QUhIR7.png

Uczeń
Opublikowano

W punkcie o wejściu do %appdata% są 2 błędy:

 

 

 

Przed użyciem paczki, wejdźcie za pomocą kombinacji klawiszy "logo windowsa + R" w "uruchamianie" i wpiszcie piszecie

%appdata%

usuwacie folder "LeagueSharp". Po zastosowaniu tej akcji, możecie śmiało korzystać z programu.
 
 

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

mozecie mi polecic ktore skrypty sa warte do odpalania typu co chodzi o smite , ignite , hp potki itp itd :)
oraz na jakich postaciach on dziala wspaniale :P bo poki co adc i ryze z vel kozem dzialaja zajebiaszczo :3 ze tak powiem ale chcialbym sprobowac nowych skryptow ktore byly sprawdzone przez was :P i polecacie

Jestes Lepszy ? Szybszy ? Silniejszy ? Gniew imperatora i tak cie doscignie...
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...