Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZST Technikum nr. 1 w Ostrowie Wielkopolskim działa charytatywnie dla Ukrainy [18+ Zdjęcia]


Argin™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbiórka zakończona.

Niedługo Zdjęcia.

Proszę zamknąć temat.

 

 

 

Dzięki Lord Makin za zgodę na napisanie takiego tematu i z góry za podpięcie, bo piszę to w imieniu całej szkoły :). Dzięki!!!

Witajcie z takiej sytuacji jaka występuje na wschodzie 1000km od nas niektórych 800/900km zależy gdzie mieszkacie.

W Ukrainie toczy się regularna wojna nie bądźmy obojętni i wspomóżmy rodziny, które są bez winy, ale niestety muszą walczyć z siłami wroga. Potrzebują oni odzieży, żywności długoterminowej, czyli konserwy, ryż, mąka, cukier itp. Jeżeli ktoś ma możliwość i chce pomóc zwracam się z prośbą o wysłanie paczki na rzecz Ukrainy do ZST Technikum nr.1 w Ostrowie Wielkopolskim.

Zależy nam na twojej pomocy! Dowóz i zbiórkę żywności sponsorują firmy Caritas Polska i Golden Travel. Wszelkie rzeczy zostaną dowiezione do Kijowa i wybierze się tam dwóch naszych uczniów.

 

Jeżeli możesz i chcesz pomóc nie bądź obojętny wyślij paczkę pod adres:

ZST Technikum Nr. 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

Adres:

    Ulica Poznańska 43, Ostrów Wielkopolski, kod pocztowy: 63-430, Numer Telefonu: 62 735 89 00

 

Nie miej serca z kamienia!

 

Tam toczy się regularna wojna (Zobacz zdjęcia) UWAGA +18!

 

 

7877914105555031075415.jpg

9245914105555041075415.jpg

4132114105555051075415.jpg

9330514105555051075415.jpg

9425914105555051075415.jpg

2074414105555051075415.jpg

 

 

Opublikowano

Ale te zdjęcia to usuń, bo koniec konców - na forum góruje 13-16, więc ostrzeżenie 18+ nic nie da, a lepiej nie mieć później na sumieniu osób, które mają koszmary po nocach ;)

 

Akcja oczywiście dość dobra, sama wojna w sobie jest dość idiotyczna i jest to kwestią czasu aż dojdzie do Polski, więc pomoc jest spoko - ale samemu się powoli trzeba też szykować :P

Opublikowano

NIE! dla pomocy potomkom banderowców ,którzy mordowali naszych Rodaków!

 

 

Co za śmieszny naród, ukraińcy nienawidzą Polaków gorzej niż psów a wy im lecicie dupe lizać haha.

Opublikowano

NIE! dla pomocy potomkom banderowców ,którzy mordowali naszych Rodaków!

 

 

Co za śmieszny naród, ukraińcy nienawidzą Polaków gorzej niż psów a wy im lecicie dupe lizać haha.

Także popieram tego Pana.

Przecież oni mordowali nasze rodziny nie mając za grosz litości.

Opublikowano

Jak śmiecie...Miliony polskich dzieci żyje w nędzy a wy chcecie robić jakieś zbiórki dla neobanderowców.Wstydź się Makin, że to podpiąłeś...

Opublikowano

Jak śmiecie...Miliony polskich dzieci żyje w nędzy a wy chcecie robić jakieś zbiórki dla neobanderowców.Wstydź się Makin, że to podpiąłeś...

Sama prawda, ale co kogo obchodzą polskie dzieci, liczy się poprawność polityczna i nasi "bracia ukraińcy" ,których dziadkowie zamordowali 100k polaków.

 

41575141059716965053.jpg

 

"Bandera nasz bohater"

 

320px-Stepan_Bandera_in_Lviv.JPG

 

Pomnik Stepana Bandery we Lwowie odsłonięty w 2007 roku w 65 rocznicę powstania UPA.

Opublikowano

 

Co za śmieszny naród, ukraińcy nienawidzą Polaków gorzej niż psów a wy im lecicie dupe lizać haha.

No to chyba czas, żeby to zmienić. Może to w przyszłości poprawić naszą gospodarkę albo możemy też kiedyś potrzebować pomocy. A to czy ją dostaniemy będzie zależało od syuacji Ukrainy. Oczywiście tacy ludzie jak Ty wolą żyć w ciemnocie odzieleni od reszty świata, bo ich przodkowie coś tam złego Polsce zrobili. To jakby jakiś Twój pradziadek kogoś zabił i Ciebie też by społoczeństwo uważało za morderce. Życie to nie jest bajka Disneya i tutaj trzeba pomagać i zabijać w różnych okolicznościach. 

Opublikowano

No to chyba czas, żeby to zmienić. Może to w przyszłości poprawić naszą gospodarkę albo możemy też kiedyś potrzebować pomocy. A to czy ją dostaniemy będzie zależało od syuacji Ukrainy. Oczywiście tacy ludzie jak Ty wolą żyć w ciemnocie odzieleni od reszty świata, bo ich przodkowie coś tam złego Polsce zrobili. To jakby jakiś Twój pradziadek kogoś zabił i Ciebie też by społoczeństwo uważało za morderce. Życie to nie jest bajka Disneya i tutaj trzeba pomagać i zabijać w różnych okolicznościach.

 

Przestać żyć przeszłością? ukraińcy stawiają banderze pomniki i czczą go jak bohatera narodowego, oni na pewno zerwali z przeszłością. Pojedź na ukrainę i zobacz jak nas Polaków tam lubią. Jeśli Polska będzie kiedyś potrzebowała pomocy to 100% nie dostaniemy jej od ukrańców.

Opublikowano

No ale do cholery nikt wam nie każe. To jest tylko lużna propozycja, dla osób które ciesza się z tego że mogą pomóc. Po za tym, skonczcie z tą pierdoloną generalizacją, nie każdy ukrainiec jest przesycony nienawiscią do polaków, tak samo jak nie każdy polak jest przesyconą nienawiscią do banderowców i ich potomków.

Opublikowano

Ciekawe, czy oni by nam pomogli, gdybyśmy byli w podobnej sytuacji?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Ciekawe, czy oni by nam pomogli, gdybyśmy byli w podobnej sytuacji?

oni by nas chcieli dobić, tak jak najpewniej większość kraji(chyba tak sie odmienia), bo większość tylko pierdoli że pomoże

dzis w nocy..

Opublikowano

Ukraina sama ledwo żyje i daje rade odpychać ataki ze strony separatystów czy tam rosyjskich wojsk, kiedy Rosja postanowi wejść na naszą granice prawdopodobnie Ukraina nam nie pomoże ponieważ nie będzie miała jak nam pomóc bo nie będą mieli czym nam pomóc.

 

TOP

Rozumiem że trzeba pomagać i popieram inicjatywę, mam na dzieje że uda wam się zebrać trochę prowiantu i wszystkiego co wam potrzebne.

Opublikowano

Po zdjęciach wnioskuję, że jest to jest zbiórka dla rodzin z Donbasu?

Wszelkie rzeczy zostaną dowiezione do Kijowa[...]

Sorry, ale nie popieram kijowskiej junty. 

Wrzucam przykład innego punkty widzenia niż to co serwują media mainstreamowe.

 

 

Opublikowano

Kur...!!!

Zasrany Caritas sponsoruje Ukraińców, a w Polskich rodzinach dzieci chodzą głodne!

Rozumiem że oni potrzebują pomocy ale u nas pomoc też jest potrzebna.

Opublikowano

Pomoc Ukrainie ? Nie wierzę... Nie wiem czy jest bardziej nacjonalistyczny kraj niż Ukraina.. 

@Edit

MORDERCA POLAKÓW TO BOHATER  UKRAINY, mowa tu oczywiście o panu, który zwie się Stepan Bander.

Opublikowano

Jakim prawem pomagacie tym jebanym zwierzętom? Zamiast wysyłać paczki tym kurwom, może zacznijcie pomagać POLSKIM dzieciom a nie mordercom POLAKÓW! 

Opublikowano

Jakim prawem pomagacie tym jebanym zwierzętom? Zamiast wysyłać paczki tym kurwom, może zacznijcie pomagać POLSKIM dzieciom a nie mordercom POLAKÓW!

Nie zesraj sie przypadkiem ...

Opublikowano

Nie zesraj sie przypadkiem ...

 

I mówi to pizda z cyrylicą w czcionce, przyznaj się. Matka ruska czy ojciec? 

 

top@ P******e zbiórkę dla pojebów i polecam to też innym.

Opublikowano

Nie wiem czy to widzicie, ale niektórzy z naszych rodaków nie są obojętni. Wojna dzieje się blisko naszych granic, a Ukraińcy może nas nie lubią, ale kto z was jest katolikiem (większość pewnie jest) powinien postępować według przykazania miłości. Może wydać wam się to dziwne, ale kiedyś jak my potrzebowaliśmy pomocy to nikt nam jej nie udzielił. Czas coś zmienić ludzie. Nie wszyscy są źli.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...