Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SmartBot - nie musisz już sam farmić golda!


VereX.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a jest on bezpieczny wykrywalny niewykrywalny?

Kawałek wyżej ktoś już pisał. Trudno go wykryć, na razie jest bezpieczny.

 

Smartbot i hearthbuddy sie injectuja czyli ingerują w pliki gry jedynie hearthranger działa na zasadzie klikacza i jest jak narazie najbezpieczniejszy

giphy.gif

Opublikowano

czy jeśli pobiore te wszystkie ,,wymagane'' to jest możliwość na wirusa? (windows 8)

Masz skany wszystkich plików, wszystkie są czyste, nie mają wirusów.

Czyli nie, nie ma szansy na wirusa.

giphy.gif

Opublikowano

Masz skany wszystkich plików, wszystkie są czyste, nie mają wirusów.

Czyli nie, nie ma szansy na wirusa.

Pobrałem plik sb.beta8.1.7z i jest w nim wiele wirusów więc czemu piszesz że jest czysty?

Opublikowano

Pobrałem plik sb.beta8.1.7z i jest w nim wiele wirusów więc czemu piszesz że jest czysty?

Po pobraniu tego pliku z Twoim komputerem coś się stało? Zauważyłeś jakiegoś wirusa czy po prosty Twój antywirus Ci powiedział, że jest w tym pliku wirus?...

Plik jest czysty,  z jakiś tam powodów niektóre antywirusy dostrzegają w paru plikach wirusy, jednak tak nie jest. 

 

Miałem pobrać ale nie zrobiłem tego i przeskanowałem na Virustotal

 

A na Virustotal plik jest skanowany przez antywirusy. Rozumiesz już? :D

@sebcio92

giphy.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam takie pytanie pobałem NulledIO.Launcher i uruchomiłem bota przez ten program ale bot tylko uruchamia rozgrywkę i nie robu nic więcej czy koś wie co może być przyczyną ??

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

can't connect auth ?????  co to jest.

Też to mam. Ktoś powie co to jest i jak to naprawić?

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam , mam pewien problem. Gdy uruchamiam bota, nie mogą mi się załadować talie - nie moge nic wybrać po połączeniu bota z Grą. Co mam zrobić bym mógł wybrać talie. Bot wyświetla informację " Refreshing decks". Proszę o pomoc ?

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...