Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FulcrumBot - Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Gdy odpalam Fulcrum bot:
 

1. Lol się nie włącza

2. Po komunikacie: "Joining Game: ........... game NY" Nic się nie dzieje

Pierwszy raz używam takiego bota, proszę o pomoc ;)

post-209552-0-99490600-1410258770_thumb.jpg

post-209552-0-80149300-1410258785_thumb.jpg

post-209552-0-82540300-1410258796_thumb.jpg

wCAZfSW.png

Opublikowano

Dalej to samo czyli nic się nie dzieje

 

Edit: Doszedł kolejny problem, chciałem zagrać Normala i mam zminimalizowane okno gry, jak to naprawić?

wCAZfSW.png

Opublikowano

Dalej to samo czyli nic się nie dzieje

 

Edit: Doszedł kolejny problem, chciałem zagrać Normala i mam zminimalizowane okno gry, jak to naprawić?

 

Pobierz nowe game.cfg z neta i podmień w folderze LoLa.

 

A co do problemu głównego to hmm podobno bot działa na dysku C tylko a ile w tym prawdy to nie wiem. Po napisach u cb powinno działać..

Opublikowano

Witam,

 

Gdy odpalam Fulcrum bot:

 

1. Lol się nie włącza

2. Po komunikacie: "Joining Game: ........... game NY" Nic się nie dzieje

Pierwszy raz używam takiego bota, proszę o pomoc ;)

Wklej Lola tak jak ja :http://scr.hu/33l2/37ry7

i powinno działać.

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<configuration>

    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">

        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>

    </startup>

    <appSettings>

        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->

        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>

        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->

        <add key="Launcher Directory" value="C:\LeagueofLegends"/>

        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->

        <add key="Max Bots" value="6"/>

        <!-- 5, 10, 15 -->

        <add key="Max Level" value="10"/>

        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->

        <add key="Region" value="EUN"/>

        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->

        <add key="Low Priority" value="true"/>

        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->

        <add key="Disable Rendering" value="true"/>

        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->

        <add key="Minimizer" value="false"/>

    </appSettings>

</configuration>

 

To jest mój i na nim wszystko działa.

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

Mam Lola na D: i lola na C: ( zainstalowałem wczoraj ) ale dalej to samo, nic się nie dzieje

Czy nazwa z lola jest taka sama jak masz w cfg?

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

Czy nazwa z lola jest taka sama jak masz w cfg?

 

Tzn? Bo nie rozumiem?

Screen z CFG i folderu z lola ( załącznik )

 

spróbuj fixa z finn.lu

 

Próbowałem zwykły Cracked i FixCracked, dalej to samo.

post-209552-0-11497100-1410286653_thumb.jpg

wCAZfSW.png

Opublikowano

Tzn? Bo nie rozumiem?

Screen z CFG i folderu z lola ( załącznik )

 

 

Próbowałem zwykły Cracked i FixCracked, dalej to samo.

Nie wiem czy to zauważyłeś ale w cfg masz napisane League "0f " Legends ale nie wiem czy ja źle widze czy tak powinno być.Jak mam tak:C:\LeagueofLegends"/> bez tego "\" na końcu i  mi to działa spróbuj.

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

Tzn? Bo nie rozumiem?

Screen z CFG i folderu z lola ( załącznik )

 

 

Próbowałem zwykły Cracked i FixCracked, dalej to samo.

Tam gdzie podajesz ścieżkę do lola zmień "Of" na "of" Twój folder nazywa się inaczej niż ten podany dla bota. Folder podany w bocie ma mieć DOKŁADNIE taka sama nazwe co folder z grą. Kminisz ? 

Opublikowano

Kminisz. Ustawiłem taką samą (CTRL+C+V) i dalej nie działa (załącznik), tam gdzie jest "C:\League of Legends" to próbowałem też "C:\League of Legends\"  ( końcówka \ ) ale też nie działa.

Zna ktoś może, jeszcze takiego bota? (Cracked / Darmowy) Bo próbowałem już wszystko chyba z tym Fulcrum Botem.

wCAZfSW.png

Opublikowano

Zmień tryb zgodności z Windows 8 na Windows 7. Myślę, że zadziała ;)

 

Ustaw może też ten tryb tam na dole dla wszystkich użytkowników.

Próbuj.

Opublikowano

Ustawione dla wszystkich użytkowników.

Przetestowałem na trybie zgodności Windows:

 

Windows 8

Windows 7

Windows Vista SP 2

Windows Vista SP 1
Windows Vista
Windows XP SP 3

Windows XP z dodatkiem Service Pack ... ( nie wiem co dalej pisze )

Windows 98 / Me

Windows 95

 

Dalej to samo, Active LoL's: 0

Wchodziłem na wszystkie konta, sprawdziłem czy każdy ma taki sam nick jak login i wszystko się zgadza. ( Czytałem o tym w innym temacie )

 

Jakieś dalsze propozycje? Wydaje mi się że próbowałem już wszystkiego :/

wCAZfSW.png

Opublikowano

Dzisiaj ( niedawno ) ściągałem dla pewności NetFramework 4.5 ale pisze że jest już taka wersja.

 

Edit: Zaktualizowałem bota do Patcha 4.6

Mogę jeszcze powiedzieć że początek bota działa, zalogowałem się na konto i włączyłem bota i mnie wyrzuciło ( komunikat że jest ktoś zalogowany na koncie ) Ale LOL się nie włącza

wCAZfSW.png

Opublikowano

"Disable Rendering" value="false" niektórym pomaga, u mnie na nowym patchu nadal bugsplaty, autor już pracuje nad fixem.

Nie udzielam pomocy na PW.

Opublikowano

Ja nie mam bugsplatów, lol się nie włącza nawet ale spróbowałem zmienić z True na False i dalej nic.

Testowałem już tą wersje Fixed przed patchem i było to samo czyli nic.

wCAZfSW.png

Opublikowano

Podaj parametry kompa. Oraz ile czekałeś, po dołączaniu botów do customa? U mnie czasem gry startowały po 5minutach.

Nie udzielam pomocy na PW.

Opublikowano

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 5200+ (2.7Ghz)

Ram: 3Gb

System: Windows 8.1 Pro 64 bit

K.Graficzna: NVIDIA GeForce 9600GT

 

czekałem myślałem że się odpali ale jest taki jakby REFRESH że bot włącza się od nowa, w konsoli pisze że loguje, tworzy gre, inne konta dołączają ale launcher się nie włącza

wCAZfSW.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...