Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FCM 36 Pak 40. Co z trzecim...


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Kazdy kto posiada w swojej "stajni" FCM 36 Pak 40 wie jaki z niego killer jesli chodzi o okolice swojego tieru. Trochę gorzej z V tierem ale i tu potrafi pokazac ząbki ;)

Moj pak 40 posiada "fabryczne camo" + modul: siatka i lorneta. Zaloga konczy (96%) pierwszą sprawnosc harcerską "camo" , zaraz wskoczy na BiA (chyba nic bardziej sensowniejszego sie dla niego nie znajdzie) ale nie o tym. Pytanie dotyczy tego, co dac na trzeci modul, obok siaty i lornety ?

 

P.S.

Kocham tego odstresowywacza, moj rekord to 14 draśniętych, z czego 12 na amen i to w jednej bitwie. Mapa Prowincja :)

test

 

 

Opublikowano

Ulepszone Naprowadzanie - niby tylko 0.15, ale celujesz w cholere krótko.

A perki do tego ci polecam: Zwiad, Snajper, Hamowanie Sprzęgłem i Bezpieczne.

 

Tu się nie da naprowadzania ani dosyłacza.

 

Jedynie możesz optykę, ew. skrzynka/osłona odłamkowa. Nie znam czołgu, wybierz co uważasz.

Opublikowano

Tu się nie da naprowadzania ani dosyłacza.

 

Jedynie możesz optykę, ew. skrzynka/osłona odłamkowa. Nie znam czołgu, wybierz co uważasz.

 

Jak się nie da ? ^^

Normalnie możesz dać naprowadzanie, ale jest bezużyteczne bo i tak zanim załadujesz masz skupione.

Lepiej dać optykę ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Jak się nie da ? ^^

Normalnie możesz dać naprowadzanie, ale jest bezużyteczne bo i tak zanim załadujesz masz skupione.

Lepiej dać optykę ;)

 

Na wiki pisze że nie można o0. Jak można, to sorki, błąd wiki.

Opublikowano

Juri pls, nie patrz na wiki, tym bardziej, że to "nowa" strona ;d

 

Lorneta, optyka i siatka.

Naprawiarki nie ma co, bo ma z*******e camo, a i tak jak zdejmą gąske po tobie. 

A raczej na 1 linie nie będziesz jechał, bitwa by się skończyła :D

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

A osłona odłamkowa? To nie jest ten FCM co tak dużo dinga (to chyba była arta, ale nie pamiętam)?

Opublikowano

Tak myślę, to chyba najlepiej tak jak mówi jugens - optykę. Nic lepszego na tego tanka się nie da.

Opublikowano

PO CO NAPROWADZANIE JAK ON SKUPIA 1,5 SEC ? ...

Po co optyka i lorneta? Lornetka sama wystarczy.

 

Lepiej dać osłonę odłamkową, bo jest bardziej użyteczna.

Opublikowano

Bo szybsze o 0.15s skupanie da więcej niż 20% odporności na tak często występujące na III potężne pociski artyleryjskie z dużym splashem lub taranowanie... Te dodatkowe 10% zasięgu widzenia też niewiele zmieni, bo i tak czołg jest za wolny aby dojechać tak blisko aby móc spotować. @kYRA. Po co osłona odłamkowa, jak można naprowadzanie dać?

Opublikowano

Bo szybsze o 0.15s skupanie da więcej niż 20% odporności na tak często występujące na III potężne pociski artyleryjskie z dużym splashem lub taranowanie... Te dodatkowe 10% zasięgu widzenia też niewiele zmieni, bo i tak czołg jest za wolny aby dojechać tak blisko aby móc spotować. @kYRA. Po co osłona odłamkowa, jak można naprowadzanie dać?

Miałem ten czołg i wiele pomidorków zamiast strzelać to wlatuje w Ciebie taranem. Będę dalej moją decyzję trzymał, bo miałem ten czołg i wiem co dla niego jest dobre. :)

Opublikowano

@kYRA. Ja mam ten czołg i nie uważam żeby było to problemem. Wystarczy nauczyć się detrackowania, a jest wystarczająco szybkostrzelny aby zmarnowany pocisk nie był problemem.

Poza tym - osłona przyda się rzadko, egld przyda się zawsze.

Opublikowano

@kYRA. Ja mam ten czołg i nie uważam żeby było to problemem. Wystarczy nauczyć się detrackowania, a jest wystarczająco szybkostrzelny aby zmarnowany pocisk nie był problemem.

Poza tym - osłona przyda się rzadko, egld przyda się zawsze.

 

Co ci da te 0.15 ?

Jak i tak, zanim załadujesz masz skupione ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Co ci da te 20%, jak i tak zanim do ciebie dojedzie to powinien być zdetrackowany?

Czasami trzeba się zatrzymać żeby strzelić, i wtedy przyda się to 0.15s. Mało, ale się przyda w przeciwieństwie do osłony...

Opublikowano

Co ci da te 20%, jak i tak zanim do ciebie dojedzie to powinien być zdetrackowany?

Czasami trzeba się zatrzymać żeby strzelić, i wtedy przyda się to 0.15s. Mało, ale się przyda w przeciwieństwie do osłony...

 

Optyka się lepiej sprawi, niż 0.15 sec skupiania ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

@jugens22 Ten czołg jest zbyt wolny aby dojechać do wrogów na odległość, na którą można spotować. I tak na niskich tierach spotują pomidorki w lekkich czołgach, więc po co? A z lornetą i tak ma 445m zasięgu widzenia.

Opublikowano

Miałem optykę i trochę to bez sensu. Jest tak wolny, że spotowanie w ruchu odpada. Jak jest mapa do du... nim dojadę na campe, to koniec bitwy, a co dopiero o świeceniu myśleć. Stojąc w miejscu więcej wyświece lornetą ;) "Skupiacz: ? Te 0.15 sek szału nie robi, ale... A co myslicie o "wzmocnionych resorach" ? Cos tam zawsze się ruszam, ale czy w przypadku tego TD ma to sens ?

test

 

 

Opublikowano

Miałem optykę i trochę to bez sensu. Jest tak wolny, że spotowanie w ruchu odpada. Jak jest mapa do du... nim dojadę na campe, to koniec bitwy, a co dopiero o świeceniu myśleć. Stojąc w miejscu więcej wyświece lornetą ;) "Skupiacz: ? Te 0.15 sek szału nie robi, ale... A co myslicie o "wzmocnionych resorach" ? Cos tam zawsze się ruszam, ale czy w przypadku tego TD ma to sens ?

 

Nie ma sensu. Optyka się przyda gdy ruszasz kadłubem, a nie jeśli spotujesz latając po mapie. Z racji że to TD, w przypadku zmiany pozycji przyda się to 40m.

Opublikowano

też go mam, i osobiście również uwarzam, iz optyka. Niestety nim czesto trzeba się ruszać na boki a wtedy optyka rekompensuje chwilowy brak lornety. Co do jego taranowania, to chyba raz mi się to przytrafiło więc powód zakładania krążków raczej słaby. Na ogół i tak pomidory są widoczne już z daleka więc i bez gąskowania schodzą na góra trzy hity :) No i dodam jeszcze, że faktem jest, iż jest to fajna zabawka na odstresowanie :)

 

ps. mój rekord na nim to podobnie jak Vaxus 12 fragów i 2k dmg hehe :)

Opublikowano

Nie będę robić zbędnego tematu na temat tego człogu, tylko tak trochę z innej beczki zapytam tutaj.

Jako iż wypowiadają się tutaj sami graczy, którzy posiadają ten czołg, to mam do Was pytanie. Jak ten czołg zarabia? Opłaca się go kupić do zarabiania? Na wydatek ponad 120zł nie bardzo mogę sobie pozwolić (czołgów premium VIII nie kupie). Ma świetne działo na tym tierze, więc pewnie świetnie się nim bawi, tylko jak jest z zarobkami? 

sasawf.png



Opublikowano

Słabo, do zarobków to premki V+, im wyżej tym lepiej. Powiedz jaki masz budżet.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...