Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę grafikiem - Wersja 3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

 

Temat ma tylko i wyłącznie charakter informacyjny.

 

Czym się zajmuję:

Głównie jest to projektowanie stron www, clienta gry, prezentacje itp.

 

 

Uwagi:

Wracam po 2-3 miesięcznej przerwie od grafiki, więc dajcie się rozbujać.

 

Zostanę grafikiem dla serwera Metin2.

 

 

Dla kogo pracowałem:

Najpopularniejszym serwerem dla którego robiłem grafikę to iMetin.pl, reszta... za dużo by tego wymieniać. Kilkadziesiąt serwerów.

 

 

 

Prace do podglądu:

Sortowanie od NAJNOWSZEJ.

 

Najnowsza:

370231410183466503178.jpg 

Starsze prace:

 

236281410183466503178.jpg         779141410183467503178.jpg

 

 

 

Jak się skontaktować?

 

Poprzez GG: 555750 lub prywatna wiadomość na forum.

 

Opublikowano

Polecam autora tematu, dobry chłopak, zero konfliktów, świetnie się z nim współpracuję od początku aż do końca :)

 

 

 

Opublikowano

Nie polecam, grafik który nie ma wyobraźni i wszystkie prawie elementy pracy kradnie (nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu) to dla mnie żaden grafik. 

Nie potrafi rozplanować własnego układu strony nawet... 

 

@Wredna ostatnio zdemaskowała konfidenta. 

Opublikowano

To ja chcę teraz wredną zdemaskować.

 

PS. Zerknij do słownika i przeczytaj co oznacza konfident.... Tak bardzo to razi w oczy. :D

 

Jeśli jesteś leniem, Twoja odpowiedź znajduje się poniżej.

 

Odpowiedź:

 

 

 konfident

1. człowiek szpiegujący na zlecenie swoich mocodawców; kapuś, kabel, donosiciel;
2. agent wywiadu, tajny wywiadowca policyjny; szpieg, informator, szpicel;
3. przestarzałe: człowiek godny zaufania; powiernik, przyjaciel, zausznik

 

 

 

Wredna:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/1921000_221274244736818_995890353_o.jpg

DainosART: 

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2013/166/6/c/lineage_ii_net_by_dainosart-d698n5k.jpg

Bojkot Jemilo. 

 

Ja: [ I lub początek II kwartału tego roku.

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/d1/7t/7g/8ofkgc.jpg

On: [Wakacje tego roku lub po wakacjach, mam kontakt z obecnym właścicielem tej strony, sam stwierdził że podobne.]

 http://screenshooter.blob.core.windows.net/engine4files/avkmtkidwvzcapjiyafmemcewtgaxiwgulsnidldhmyudcbwtzejhnvnsgqzeifnzthowwzvoberoiatskhyenygpfucmlzzgkvkumzwzjufiezkfxgtbhilvazrcxic 
http://screenshooter.blob.core.windows.net/engine4files/mfdukjyxcqnssywlzkvxqlswfdrimlbuyhcmvvurfuttogtmqxyvddwamgohrpkrpttkvjpeqesvszhzjfsomfqvlbaphmzpjbevmiqhiufzkainypxmxvejcyztjaxd

NASTĘPNA STRONA

Ja: [strony zrobione Grudzień 2013 rok, oraz początek tego roku].

http://scr.hu/0lvv/nowyw + http://scr.hu/0lvv/13ndh

On: 

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/1596703_1453756774867826_9218602201277846712_o.jpg

Jak ci się nudzi, to łap 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/370231410183466503178.jpg

szukaj kradzionych elementów.

Opublikowano

To ja chcę teraz wredną zdemaskować.

 

PS. Zerknij do słownika i przeczytaj co oznacza konfident.... Tak bardzo to razi w oczy. :D

 

Jeśli jesteś leniem, Twoja odpowiedź znajduje się poniżej.

 

Odpowiedź:

 

 

 konfident

1. człowiek szpiegujący na zlecenie swoich mocodawców; kapuś, kabel, donosiciel;

2. agent wywiadu, tajny wywiadowca policyjny; szpieg, informator, szpicel;

3. przestarzałe: człowiek godny zaufania; powiernik, przyjaciel, zausznik

 

 

 

 

Wredna:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/1921000_221274244736818_995890353_o.jpg

DainosART: 

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2013/166/6/c/lineage_ii_net_by_dainosart-d698n5k.jpg

Bojkot Jemilo. 

 

Ja: [ I lub początek II kwartału tego roku.

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/d1/7t/7g/8ofkgc.jpg

On: [Wakacje tego roku lub po wakacjach, mam kontakt z obecnym właścicielem tej strony, sam stwierdził że podobne.]

 http://screenshooter.blob.core.windows.net/engine4files/avkmtkidwvzcapjiyafmemcewtgaxiwgulsnidldhmyudcbwtzejhnvnsgqzeifnzthowwzvoberoiatskhyenygpfucmlzzgkvkumzwzjufiezkfxgtbhilvazrcxic 
http://screenshooter.blob.core.windows.net/engine4files/mfdukjyxcqnssywlzkvxqlswfdrimlbuyhcmvvurfuttogtmqxyvddwamgohrpkrpttkvjpeqesvszhzjfsomfqvlbaphmzpjbevmiqhiufzkainypxmxvejcyztjaxd

NASTĘPNA STRONA

 

Ja: [strony zrobione Grudzień 2013 rok, oraz początek tego roku].

http://scr.hu/0lvv/nowyw + http://scr.hu/0lvv/13ndh

On: 

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/1596703_1453756774867826_9218602201277846712_o.jpg

Jak ci się nudzi, to łap 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/370231410183466503178.jpg

szukaj kradzionych elementów.

Co innego zrobić coś na podstawie czegoś, a co innego zerżnąć bezczelnie elementy od kogoś. Jest to ogromna różnica. W moich projektach nie zobaczysz ani jednego elementu, który został wycięty z szablonu innego grafika, tak jak ty to robisz. Ja robię wszystko własnoręcznie. Nawet jeżeli na czymś się wzoruje, a każdy grafik się na czymś wzoruje. Ty również robiłeś projekt na podstawie mojego :)

Nie polecam. Masz zdolności, ale dla mnie wycinanie elementów od kogoś i używanie ich w "swoich projektach" jest nie do przyjęcia.

Opublikowano

A ja go tam POLECAM dobry grafik hejt hejtem że coś wycina ile ja widziałem podobnych stron ... niemal identycznych ale co z tego ważne że zrobi swoją robotę najlepiej jak potrafi ... a krytyka to zwyczajna rzecz 

Opublikowano

Ja niestety polecić nie mogę.

Żałuje że kupiłem stronę od niego, gdyż dostałem ją niekompletną. Po skontaktowaniu się zostałem kilkukrotnie olany.

Nikt święty nie jest.

 

Jedynie co to polecam @Mizune - człowiek który przy grafice używa mózgu oraz wszystko posiada swój klimat.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Widzę, że elitarni graficy którzy nie potrafią nic własnego zrobić, bo nie posiadają czegoś takiego jak wyobraźnia się nawzajem demaskują ;) 

Na prawdę podziwiam ludzi którzy od takich osób kupują strony... 

Co jeden to lepszy, dobrze że się już coraz mniej interesuję RPG bo pewnie też by mi tak odbiło jak całej reszcie... 

 

Nie rozumiem czy stworzenie własnego układu layoutu, wycięciu kilku renderów i dodanie kilku texturek jest tak trudne, że wymaga kopiowanie czyjejś pracy? 

Jakbym miał coś takiego robić to nie byłbym tak bezczelny, żeby nazwać się grafikiem i na twoim miejscu Kurlz wstydziłbym się tutaj temat z taką ofertą pisać...

Opublikowano

Widzę, że elitarni graficy którzy nie potrafią nic własnego zrobić, bo nie posiadają czegoś takiego jak wyobraźnia się nawzajem demaskują ;)

Na prawdę podziwiam ludzi którzy od takich osób kupują strony... 

Co jeden to lepszy, dobrze że się już coraz mniej interesuję RPG bo pewnie też by mi tak odbiło jak całej reszcie... 

 

Nie rozumiem czy stworzenie własnego układu layoutu, wycięciu kilku renderów i dodanie kilku texturek jest tak trudne, że wymaga kopiowanie czyjejś pracy? 

Jakbym miał coś takiego robić to nie byłbym tak bezczelny, żeby nazwać się grafikiem i na twoim miejscu Kurlz wstydziłbym się tutaj temat z taką ofertą pisać...

 

Jezu patrze i płacze co ty gadasz człowieku ukradł coś ??? niby coś wyciął dobra niech będzie temat zamknięty ale zrób przynajmniej jeden taki lay i wtedy pogadamy a nie robisz zbędny spam ... 

Opublikowano

Jezu patrze i płacze co ty gadasz człowieku ukradł coś ??? niby coś wyciął dobra niech będzie temat zamknięty ale zrób przynajmniej jeden taki lay i wtedy pogadamy a nie robisz zbędny spam ... 

Kurlz nie posiada ogólnie  żadnej wyobraźni, nie potrafi stworzyć własnego układu pracy, każdy jeden jego layout jest gorszą kopią zielska, wrednej, king sory, samborka... 

Piszę opinię, bo przysługuje mi takie prawo. 

Kurlz to coś takiego jak Bombwork: 

wejdźcie sobie na stronę xenoxa: http://xenoxmt2.com.pl/ , a potem tutaj:  http://evil-s.deviantart.com/art/Burned-Grunge-Web-UI-KIT-294223921

PRAWDZIWI FACHOWCY <3

Opublikowano

@Trobol

Nie zgodzę się z tobą, bo ja od Kurlza kupiłem stronę, chciałem aby poprawił mi kilka elementów i zrobił to bez najmniejszego problemu, w dodatku zrobił kilka potrzebnych mi grafik. Bardzo dobrze się współpracuję ;) Polecam!

r3ePj8E.png

Opublikowano

Widzę, że elitarni graficy którzy nie potrafią nic własnego zrobić, bo nie posiadają czegoś takiego jak wyobraźnia się nawzajem demaskują ;)

Na prawdę podziwiam ludzi którzy od takich osób kupują strony... 

Co jeden to lepszy, dobrze że się już coraz mniej interesuję RPG bo pewnie też by mi tak odbiło jak całej reszcie... 

 

Nie rozumiem czy stworzenie własnego układu layoutu, wycięciu kilku renderów i dodanie kilku texturek jest tak trudne, że wymaga kopiowanie czyjejś pracy? 

Jakbym miał coś takiego robić to nie byłbym tak bezczelny, żeby nazwać się grafikiem i na twoim miejscu Kurlz wstydziłbym się tutaj temat z taką ofertą pisać...

 

 

@Mizune Pokaż. Ja w przeciwieństwie do ciebie zarzuciłem linkami i podałem dowody co do np. Jemilo. dziś albo jutro będą kolejne SS.

A co do Bombworka, też mogę zarzucić pierdyliard linków. Kodował z kilka moich stron, potem je edytował i sprzedawał osobne PSD. Więc też mnie okradano. :) Jeśli chcesz, na życzenie zarzucę linkami. Polecam sprawdzić dawną stronę uDreams oraz moją Dragorn Born którą miał Adi.

 

Jeśli piszesz o stworzenie własnego układu layoutu to jesteś w błędzie, niestety internet ma już kilkadziesiąt lat, aby wymyślić nowy układ trzeba być geniuszem. Ciężko jest stworzyć nowy układ, skoro na DevART istnieje tyle układów, setki, tysiące, że nie wiadomo jakikolwiek bym stworzył to i tak zostanę osądzony jako złodziej! 

 

Poza tym... Ja tworzę strony od 2 lat, gdzie reszty dzisiejszych grafików jeszcze nie było, nie tworzyli. Swój układ utrzymuje przez dwa lata.

 

Po raz kolejny proszę Cię o potwierdzenie kopiowania: Textur, renderów. Proszę solidny screenshot. Może być nawet z mojego PSD jeśli takowy posiadasz.  Nie liczy się to co kiedyś przedstawiła Wredna, dokładnie jeden element [ostre skały] z layoutua dkarts który został usunięty.

 

@Trobol, nie rozumiem co masz na myśli niekompletną stronę, w mojej ofercie jest tylko i wyłącznie oferta stron z jedną podstroną, a dokładnie główną. Wszelkie inne można spokojnie stworzyć z pliku PSD. Na życzenie klienta dorabiam resztę potrzebujących podstron.

 

 

A co do tematu, nie usunę go, nie zamknę. 

 

Żeby nie było że moje słowa są puste. Jeden z najszybszych dowodów jakie udało mi się zebrać. Jeśli ktoś posiada lepszej jakości SS strony serwera uDreams to proszę o link.

 

 

Strona została sprzedana, następnie poszła do kodowania i skryptowania do BombWork ponieważ bodajże Kongo coś źle zrobił. Następnie BombWork, zdobył okazję do zarobienia więcej, i edytował sobie psd, "odchudzając stronę" a następnie sprzedając. Nawet textura tła była taka sama.

 

JA: 

http://scr.hu/0lvv/wbd27
 

BOMBWORK: 

http://prntscr.com/4ljwrt
Opublikowano

 

@Mizune Pokaż. Ja w przeciwieństwie do ciebie zarzuciłem linkami i podałem dowody co do np. Jemilo. dziś albo jutro będą kolejne SS.

A co do Bombworka, też mogę zarzucić pierdyliard linków. Kodował z kilka moich stron, potem je edytował i sprzedawał osobne PSD. Więc też mnie okradano. :) Jeśli chcesz, na życzenie zarzucę linkami. Polecam sprawdzić dawną stronę uDreams oraz moją Dragorn Born którą miał Adi.

 

Jeśli piszesz o stworzenie własnego układu layoutu to jesteś w błędzie, niestety internet ma już kilkadziesiąt lat, aby wymyślić nowy układ trzeba być geniuszem. Ciężko jest stworzyć nowy układ, skoro na DevART istnieje tyle układów, setki, tysiące, że nie wiadomo jakikolwiek bym stworzył to i tak zostanę osądzony jako złodziej! 

 

Poza tym... Ja tworzę strony od 2 lat, gdzie reszty dzisiejszych grafików jeszcze nie było, nie tworzyli. Swój układ utrzymuje przez dwa lata.

 

Po raz kolejny proszę Cię o potwierdzenie kopiowania: Textur, renderów. Proszę solidny screenshot. Może być nawet z mojego PSD jeśli takowy posiadasz.  Nie liczy się to co kiedyś przedstawiła Wredna, dokładnie jeden element [ostre skały] z layoutua dkarts który został usunięty.

 

@Trobol, nie rozumiem co masz na myśli niekompletną stronę, w mojej ofercie jest tylko i wyłącznie oferta stron z jedną podstroną, a dokładnie główną. Wszelkie inne można spokojnie stworzyć z pliku PSD. Na życzenie klienta dorabiam resztę potrzebujących podstron.

 

 

A co do tematu, nie usunę go, nie zamknę. 

 

Żeby nie było że moje słowa są puste. Jeden z najszybszych dowodów jakie udało mi się zebrać. Jeśli ktoś posiada lepszej jakości SS strony serwera uDreams to proszę o link.

 

 

Strona została sprzedana, następnie poszła do kodowania i skryptowania do BombWork ponieważ bodajże Kongo coś źle zrobił. Następnie BombWork, zdobył okazję do zarobienia więcej, i edytował sobie psd, "odchudzając stronę" a następnie sprzedając. Nawet textura tła była taka sama.

 

JA: 

http://scr.hu/0lvv/wbd27
 

BOMBWORK: 

http://prntscr.com/4ljwrt

BombWork okradł również i mnie, złożyłem na Niego donos, biorąc pod uwagę że to polska to pewnie za jakieś pół roku skończy się to sprawą, więc nie musisz mnie przekonywać że to złodziej bo ja to DOSKONALE WIEM. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego odniosłeś się z tym akurat do mnie, ja nie napisałem "TA OSOBA JEST NIEUCZCIWA", żebyśmy się jasno zrozumieli, ja napisałem że słyszałem o Tobie kilka złych opinii. Co do Jemilo, to nie wiem jakie tam są relację między Wami i wgl. mnie to nie interesuję, ale jeśli miałbym polecić pod względem jakości któregoś z Was dwóch, oczywiście i z całą świadomością czynu poleciłbym Ciebie, po prostu wybrałbym mniejsze zło.

 

Moja opinia "nie polecam" ma miejsce dlatego, że ja jako "kupiec" nigdy nie kupił bym towaru od kogoś o kim usłyszałem np. 5 negatywnych rekomendacji, a ani jednej dobrej - tak w Twoim przypadku było, także wybacz.

0VPaRnd.png

Opublikowano

BombWork okradł również i mnie, złożyłem na Niego donos, biorąc pod uwagę że to polska to pewnie za jakieś pół roku skończy się to sprawą, więc nie musisz mnie przekonywać że to złodziej bo ja to DOSKONALE WIEM. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego odniosłeś się z tym akurat do mnie, ja nie napisałem "TA OSOBA JEST NIEUCZCIWA", żebyśmy się jasno zrozumieli, ja napisałem że słyszałem o Tobie kilka złych opinii. Co do Jemilo, to nie wiem jakie tam są relację między Wami i wgl. mnie to nie interesuję, ale jeśli miałbym polecić pod względem jakości któregoś z Was dwóch, oczywiście i z całą świadomością czynu poleciłbym Ciebie, po prostu wybrałbym mniejsze zło.

 

Moja opinia "nie polecam" ma miejsce dlatego, że ja jako "kupiec" nigdy nie kupił bym towaru od kogoś o kim usłyszałem np. 5 negatywnych rekomendacji, a ani jednej dobrej - tak w Twoim przypadku było, także wybacz.

Nie sądziłem, że z nim kiedykolwiek się zgodze -.-

No ale mimo pomijając spinę z Mizune musze mu przyznac racje :)

 

Kurlz ma bardzo negatywne opinie , moj kolega u niego zamawial kiedys grafike do prezentacji -.-.

I nie zamowil, kurlz jest bardzo leniwy i arogancki jezeli chodzi o wizerunek w stosunku do klientów.

Niestety grafika jest w porządku ale autor tematu..

Przykro mi ale nie moge polecic.

Opublikowano

A ja wręcz odwrotnie w porównaniu do poprzednich opinii mogę polecić.

Zamawiałem u niego nie jedną grafikę i jestem bardzo zadowolony.

Co do "podwalonych" elementów grafik nie będę sie wypowiadał bo niestety nie jestem "w temacie"...

Natomiast jeśli chodzi o Kurlza i jakość mogę na prawdę mocno polecić.

Koszty bardzo niskie,jakość wysoka i szybkość dostarczenia zamówienia także bardzo szybka, jedyny negatyw to że często jest leniwy i nie chce mu się niektórych rzeczy robić :(

Ale tak to POLECAM od mojej osoby mimo wszystko :)

Pozdrawiam

True

Opublikowano

Polecam Kamila jak najbardziej ogarnięty chłopak robi grafike na dużym poziomie wszystko bardzo tanio i na czas, jak przyjdzie coś dorobić poprawić to nie ma z tym najmniejszego problemu. hejty były i będą zawsze bo inny "graficy"  maja ból dupy ze czyjeś prace są bardziej efektywne i pożądane nich ich, lecz i czasem  to że ucza się tego pare lat szkoła studia a i tak gówno potrafia a taki amator zrobi to lepiej.  Polecam jak najbardziej Kurlza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...