Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] TablistYML - Łatwa konfiguracja tablisty przez plik .yml!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Steforek99 duzo?? Serio? Ja spotkałem się z 3 jak narazie ^^ A bardzo często przegladam MPCForum i s*****.pl.

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Dużo już takich skryptów ... Ale Like zaa zmienne :)

Podaj mi przynajmniej 3 przykłady dobrych skryptów na Tablistę a przyznam ci rację. :P

Dałem ten skrypt i nadal nic. Nawet nie pokazuje mi TAB'u, Pusto, tak jak na skkf.

Jakieś błędy w konsoli? sprawdź czy folder TablistYML pojawił się w głównym folderze skripta i czy znajduje się tam plik Confing.yml + kiedy pobierałeś wildskripta 1.8? bo weszło trochę poprawek.

Opublikowano

Wkoncu jest coś normalnego!!. Jest to dla mnie lepsze niż tabApi i inne pluginy...

- Że to skrypt a nie plugin.
+ Łatwa konfiguracja

Jak zrobisz plugin to daje limit :D

Opublikowano

Ojj do pluginów mi jeszcze trochę zostało. :) Ale jak tylko będę potrafił napisać coś z w miarę dobrą optymalizacją to na pewno przerzucę to na plugin. :)

 

Zachęcam do składania propozycji!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Skrypt wygląda na bardzo dobry, i zapewne taki jest... gdyby mi działał :/ robie dokładnie tak, jak jest napisane, jednak nie działa. gdy próbuje zmienić coś w configu, nie zmienia sie, ani po /tablist odswiez, ani po /reload. Ranking graczy nie działa, pisze że jest wyłączony. Prosze o pomoc! ;c

Opublikowano

Skrypt wygląda na bardzo dobry, i zapewne taki jest... gdyby mi działał :/ robie dokładnie tak, jak jest napisane, jednak nie działa. gdy próbuje zmienić coś w configu, nie zmienia sie, ani po /tablist odswiez, ani po /reload. Ranking graczy nie działa, pisze że jest wyłączony. Prosze o pomoc! ;c

Mam ten sam problem, próbowałem coś zmienić. I nic, proszę o jakąś pomoc ;/

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...