Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Sposób Na Kradzież Itemków


Mroziak ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :D

 

Dzisiaj chciałem wam nie co opowiedzieć o sposobie na kradzież konta (wiele osób się na to nabiera ). Może wiele osób go zna , ale pewnie wiele nie :D

 

A więc na początek potrzebujemy jakieś konta (dwa, najlepiej 30+)

 

Gdy ktoś napiszę ,że sella konto (za yang w grze) piszecie do niego z jednej postaci .

Mówicie :

"Ok, kupie konto . Daj login")

I spadacie xD

 

Wchodzicie na drugie konto i piszecie :

"Ok , kupie konto . Daj najpierw hasło "

 

Zabieracie itemki i jazda xD (należy to zrobić szybko :P)

 

Sposób By Bartuś ;**

 

Miłego oszukiwania noobków ;)

 

Ps. Nie wiedziałem zbytnio w jakim dziale to umieścić :P

Za wysoka.

Opublikowano

@up:

Możliwe , ale wiesz ile osób się na to nabiera ?

Nie raz 70+ poszły na takie coś :D

 

A jeszcze warto zmienić hasło bo czasami noobki grają bez e-mail xD

Za wysoka.

Opublikowano

Haha,mnie tak kiedyś ktoś chciał nabrać ;p.

 

@UP A czasem mają takie same hasło do e-maila-nawet często :D.

Wtedy możemy mu konto i itemki zarąbać :).

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

Żal?? wchodzicie na konto ja kupie daj login koleś wam może dać lipny login albo co ale narazie nic nie wie wchodzicie na 2 konto i piszecie daj hasło a może ten koleś jeszcze do ciebie pisze omg ..... był kiedyś taki temat z tym ze piszesz siema ja mogę kupić podaj login i wylogowujemy się a za jakieś 4h piszemy ej to ty chciałeś sprzedać konto i np to ja bemka ehhhh ale mi się to trochę żalowe wydaje

Opublikowano

Sposób słaby, nigdy tego nie zdążysz zrobić jeżeli komuś choć troche zależy na końcie. Po drugie rzadko kto daje passy w grze :). Po 3: Będzie widział twoje konto jest połączone xD i się skapnie

3f0322152d.png

Scorpion to ja (burning-brushes.pl) ;P

Jack'u Sparrow'ie, czy lękasz się śmierci?!?! - Davy Jones

Kapitanie, Jacku Sparrowie, i nawet niewiesz jak. - Kpt. Jack Sparrow.

Tekst którego mogę słuchać latami xD.

NIE ZALEŻY MI NA TYCH DUPNYCH PLUSACH CZY MINUSACH KROPKA.

Weteran
Opublikowano

Sposob znany . przez wielu :) troche ludzi sie na to nabiera wiec

+ leci

A ja poprosze o --- :D

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

hahaha sprytne i zajebiste z początku śie nie kapłem co jest grane leci + dziękuje bardzo!

Opublikowano

@up prawda no bo kto pomyśle że to ta sama osoba?mało kto, choć sam bym sie nie nabrał bo jestem uczulony na złodzieji :P

BARDZO PROSZE O DUŻO MINUSÓW

Opublikowano

Trochę słabe ,ale zawsze coś ^^

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...