Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możliwe, że jest to wina opcji uruchamiania o ile takowe macie zmienione. 

Spróbujcie usunąć wszystkie opcje, które macie i włączyć grę bez nich.

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano (edytowane)

sirma ja mam podobny problem gdyz obok counter strike pisze mi uruchomiona i po chwili znika i nic. formatowalem kompa reinstalowalem steam i cs go wylaczalem antyvirusa sprawdzalem spojnosc odpalem jak admin wlaczalem tryb zgodnosci parametry tez i nic prosze o pomoc

edit1. sweetfx nie mam

Edytowane przez crvss
  • Adder. zmienił(a) tytuł na CS:GO - gra nie chce się włączyć
  • 3 lata później...
Opublikowano

Nie wiem jak szukacie na necie ale juz wszedzie to jest 

postepujcie tak (u mnie zadzialalo):

-Kliknij Windows+R i wpisz services.msc
-Znajdz Instrumentacja Zarządzania Windows
-Kliknij prawym przyciskiem myszy i wstrzymaj
-Odpal cs'a i graj ;D
Nie trzeba robic formatu, i tak nic to nie da chodzi tu o konfiguracje systemu
Problem mialem 2 razy po kazdej aktualizacji poprostu musialem zaznaczyc odpalic cs'a ktory i tak sie nie wlaczyl a potem wstzymac
Wystarczy wpisac w neta naprawde
POZDRO
Teraz, KubX1234r napisał:

Nie wiem jak szukacie na necie ale juz wszedzie to jest 

postepujcie tak (u mnie zadzialalo):

-Kliknij Windows+R i wpisz services.msc
-Znajdz Instrumentacja Zarządzania Windows
-Kliknij prawym przyciskiem myszy i wstrzymaj
-Odpal cs'a i graj ;D
Nie trzeba robic formatu, i tak nic to nie da chodzi tu o konfiguracje systemu
Problem mialem 2 razy po kazdej aktualizacji poprostu musialem zaznaczyc odpalic cs'a ktory i tak sie nie wlaczyl a potem wstzymac
Wystarczy wpisac w neta naprawde
POZDRO

W angielskiej wersji systemu Windows znajdz Windows instrumentation management 

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...