Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile wezmę za mój zestaw + wymiana na xbox 360


Mr.Cukier

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy ma swoje zdanie, ale dla mnie na PS3 jest trochę lepsza grafika + grywalność też dla mnie PS3, pad od X'a mi nie podchodzi + PS ma lepsze exclusivy. Będą raczej po tyle samo, przez około 3 lata ( nie wiem dokładnie ) stare konsole będą wspierane, potem sama nowa generacja.

Grafika jest zazwyczaj ta sama, chociaż czasem na korzyść xboxa(np. takie gta 4), grywalność też podobna. I tu nie do końca masz rację, ps3 ma więcej exów, a czy lepsze? Zależy od tego co kto lubi. Ogólnie xbox ma lepszą usługę xbl(i to ci każdy potwierdzi kto używał xbl i psn), a no i działa szybciej(w menu itd., nie chodzi o gry).

A co do wyboru/wymiany, to jak grasz na multi często to polecam xboxa. Też wielu ludzi kupuje xboxa po prostu dlatego, że gier nie trzeba kupować a można grać na multi bez problemu(a jak się martwisz płatnym goldem, to co chwilę ktoś je rozdaje, w sensie firmy).

 

~Ceny gier na ps4 to 200-250zł

 

 

Tyle, że ja nie mam głośników w monitorze i nie będę miał głosu, sory to złącze co mam w monitorze to jest vga a nie dvi... porypalo mi sie ;/

Kupujesz tą przejściówkę(podaną wyżej), podłączysz do monitora i masz obraz, podłączasz także kabel composite a do niego głośniki/słuchawki i tyle

Opublikowano

Grafika jest zazwyczaj ta sama, chociaż czasem na korzyść xboxa(np. takie gta 4), grywalność też podobna. I tu nie do końca masz rację, ps3 ma więcej exów, a czy lepsze? Zależy od tego co kto lubi. Ogólnie xbox ma lepszą usługę xbl(i to ci każdy potwierdzi kto używał xbl i psn), a no i działa szybciej(w menu itd., nie chodzi o gry).

A co do wyboru/wymiany, to jak grasz na multi często to polecam xboxa. Też wielu ludzi kupuje xboxa po prostu dlatego, że gier nie trzeba kupować a można grać na multi bez problemu(a jak się martwisz płatnym goldem, to co chwilę ktoś je rozdaje, w sensie firmy).

 

~Ceny gier na ps4 to 200-250zł

 

 

Kupujesz tą przejściówkę(podaną wyżej), podłączysz do monitora i masz obraz, podłączasz także kabel composite a do niego głośniki/słuchawki i tyle

 

Dlatego mówię, że każdy ma swoje zdanie i różnice graficzne są na prawdę niewielkie i zależne też od gry. Mi się podoba bardziej na PS3, bo światło lepiej jakoś widać.

Opublikowano

Grafika jest zazwyczaj ta sama, chociaż czasem na korzyść xboxa(np. takie gta 4), grywalność też podobna. I tu nie do końca masz rację, ps3 ma więcej exów, a czy lepsze? Zależy od tego co kto lubi. Ogólnie xbox ma lepszą usługę xbl(i to ci każdy potwierdzi kto używał xbl i psn), a no i działa szybciej(w menu itd., nie chodzi o gry).

A co do wyboru/wymiany, to jak grasz na multi często to polecam xboxa. Też wielu ludzi kupuje xboxa po prostu dlatego, że gier nie trzeba kupować a można grać na multi bez problemu(a jak się martwisz płatnym goldem, to co chwilę ktoś je rozdaje, w sensie firmy).

 

~Ceny gier na ps4 to 200-250zł

 

 

Kupujesz tą przejściówkę(podaną wyżej), podłączysz do monitora i masz obraz, podłączasz także kabel composite a do niego głośniki/słuchawki i tyle

Ja gram dużo po multi w bfa przez wifi czy przez kabel nie miałem żadnych problemów z lagami czy coś.. Możesz mi podać linka do tej przejściówki no i do kabla (byłbym bardzo wdzięczny)? Jakbym wiedział, że mogę grać na priackich wersjach po necie na xklocku i że łatwo dostać xliwe to kupiłbym xboxa, no ale cóż. Na ps3 mam przynajmniej lepsze exy bo na xboxie to podoba mi się tylko gears of war.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Sorry, sorry, całkiem zły link wrzuciłem. Po prostu zwykłą przejściówkę kup i tyle. HDMI do konsoli i na drugi koniec dajesz przejściówkę, którą dajesz do monitora.

Opublikowano

Sorry, sorry, całkiem zły link wrzuciłem. Po prostu zwykłą przejściówkę kup i tyle. HDMI do konsoli i na drugi koniec dajesz przejściówkę, którą dajesz do monitora.

To mam zrobić tak:

hdmi + przejściówka i do monitora

podpinam chinche do konsoli, podpinam do tej przejsciowki i do glosnikow (i mam dzwiek)

Tylko czy czasem w konsoli nie da się tak zrobić, że na chinch jest głos a na hdmi obraz? Bo jak się ustawi obraz na np. hdmi to wtedy chinche chyba wogole nie dzialaja.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...