Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Dać Gm Osobie Ze Zmiennym Ip?


Razrkg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, ostatnio na naszym serwerze zrezygnowaliśmy z przekierowywania portów i podpięliśmy wszystko bezpośrednio pod router. Tu pojawił się problem - mam zmienne ip i nie można mi dać inaczej statusu GM jak na aktualne pełne ip. W związku z tym mam do Was pytanie - czy ktoś wie czy istnieje jakiś sposób na obejście tego ? Tzn istnieć na pewno istnieje, tylko czy ktoś takowy zna ? Przecież jakoś na globalach sobie z tym radzą..

Drugie pytanie: Czy No ip, lub DynDNS, czyli ip wyrażone w formie hosta załatwi sprawę ? Trochę to uciążliwe, wolałbym jakieś mniej wkurzające rozwiązanie niż odpalanie DynDNSa co chwilę, ale jeśli to zadziała, a inne sposoby zawiodą.. No cóż, liczę na Waszą pomoc,

Peace!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Właśnie tego chcemy uniknąć, trzeba będzie spróbować z DynDNS czy No-ip, ale nie wiadomo jak to wyjdzie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie ma jeszcze na to sposobu, najlepszy sposób to Neo

 

Odrazu piszę że nie będzie działać no-ip.org czy tam pl , w tamtej tabeli potrzeba czterech kropek

nie działa także

To jest ukryta treść, proszę

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...