Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Donald Tusk szefem Rady Europejskiej.


McLeoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszym krokiem do poprawienia swojej sytuacji jest docenianie tego co sie ma i co można mieć. Potem można celować w wyższy rozwój. 

 

Ale cebulandia nie łapie niestety konceptu rozwarstwień gospodarczych i uważa, że ot tak, po pstryknieciu palcami zrobimy sobie kolejną Norwegie. Otóż nie,zawsze bedziemy krajem mniejszego znaczenia co wynika z wielu czynników.

 

Polska nigdy nie bedzie mocarstwem ani panstwem autonomicznym, niepotrzebujacym wspólnoty. Sorry wielkie :/

Śmiać się, czy płakać? Po pierwsze, jak rozmawiasz o Polakach i o Polsce, to nie używaj słowa cebuladia, czy innego. Jak mają szanować Nas, jeżeli nie szanujemy siebie sami? W ogóle, co to za gimbusiarska heca na cebule? Oo Po drugie, nasi kochani politycy podpisując niekorzystne umowy, jak na przykład ta z gazem od Ruskich.(Po c**j podpisywana, skoro miał być gazoport?), oraz dbając o własne interesy, czyli kto więcej nakradnie, spowodowali, że większość ludzi uważa tak a nie inaczej. Gdyby nie to, sytuacja byłaby o wiele lepsza, ale nadal daleko byłoby do wspomnianej Norwegi...

Opublikowano

w polsce są budowane gazoporty, o to się nie martw, gaz powinien być jeszcze tańszy niż był przed nałożeniem sankcji przez Rosję

I kto będzie sprzedawał nam tańszy gaz?

Opublikowano

Kiedyś nie było UE i boiska nie były niczym nadzwyczajnym.W okresie przedwojennym Polska była nazywana przez Zachód "Paryżem Północy" i zdobyła ten tytuł bez żadnych dotacji.

 

W Polsce inżynier np. budownictwa, zarabia na początku psie pieniądze - 2000 zł, jak nabierze sporo doświadczenia to te 5000, czyli 4 razy mniej niż sprzątaczka w Norwegii (średnia płaca około 20 000 złotych) 

 

Tusk ani nie pomoże UE ani jej nie zaszkodzi.Nie tacy ludzie tam siedzą.

Zarabia 5 tysięcy, ale kupi za to więcej jedzenia niż norweg za 20000 zł. Tam chleb kosztuje 20 zł z groszami... wszystko jest cholernie drogie.

 

 

 

btw. Niech sobie bierze urząd, byleby PO nie wygrało wyborów za jakieś 2/3 miesiące, bo jak znowu trafią do sejmu to będzie przejebane. Już lepiej, żeby PiS i KNP wygrało, przynajmniej PiS w takiej koalicji będzie musiało "bratać" się z KNP i może chociaż trochę poprawią gospodarkę

graphic.png

Opublikowano

Dobrze się dzieje.

A najwięcej pretensji do władzy mają ci którzy zarabiają mało, "bo to przez władze" XDDDDDDD

 

PS. 5 tysięcy na miesiąc to nadal mało ;)

ZASPONSORUJE SERWER MINECRAFT.

GG 52668876

 

Opublikowano

PO się rozpadnie.. tyle w tv usłyszałem.

Tak jak kolega wyżej wspomniał coś się spie*doli to zwalą na tuska hehe..

 

PO i tak nie wygra następnych wyborów, piarowcy opozycji w odpowiednim momencie przypomną aferę taśmową i po ptokach :)

Opublikowano

PO i tak nie wygra następnych wyborów, piarowcy opozycji w odpowiednim momencie przypomną aferę taśmową i po ptokach :)

To jest polska...

Ale może i prawda że teraz putin będzie miał się bardziej na baczności.

r3ePj8E.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...