Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Balmors S2 wybieramy typ serwera // Udostępnione przez fubu na fb


MadaFacker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będzie easy to z chęcią zagram mało jest dobrych serwerów tego typu, medium w sumie też nie pogardzę :-) Nie grałem na s1 bo nie lubie hardów :-Q

 

76561198053546969.png

Opublikowano

Moglby otworzyc 2 servy, pierwszy- hardcore, drugi- easy/medium xD

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Zapowiada się stabilny i długi serwer, fajnie. ;d

Zapowiada sie duuzo barylek na allegro, ciekawe czy fubuś nowe konto na allegro zalozyl :)

 

2. Fubu i Isamu są naprawde równi sobie ;>(dlaczego? Bo all lecą na hajs)

 

Owszem, isramu jest bardziej dziecinny, narwany i skretyniały, a fubu to kłamca i złodziej. Z tej dwójki już wole grubasa bo nie jest przynajmniej tak irytujący i żałosny.

Opublikowano

Jak możecie pisać o kimś złodziej nie mając żadnych poważnych dowodów oskarżających go?

A po drugie na ch*j za przeproszeniem mieszacie się w nie swoje sprawy?

Pokazujecie w ten sposób jacy jesteście dziecinni.

 

Ravia nie posiada żadnych nowości zrobienie tego dla dobrego technika to jeden dzień pracy.

Balmora pod wzgledem technicznym jest o wiele bardziej zaawansowana ;)

Tak samo ktoś na Balmorze się zajmuje serwerem, na ravii będą mieli wyjebke tak jak na s1 ;)

Opublikowano

Jak możecie pisać o kimś złodziej nie mając żadnych poważnych dowodów oskarżających go?

A po drugie na ch*j za przeproszeniem mieszacie się w nie swoje sprawy?

Pokazujecie w ten sposób jacy jesteście dziecinni.

 

Ravia nie posiada żadnych nowości zrobienie tego dla dobrego technika to jeden dzień pracy.

Balmora pod wzgledem technicznym jest o wiele bardziej zaawansowana ;)

Tak samo ktoś na Balmorze się zajmuje serwerem, na ravii będą mieli wyjebke tak jak na s1 ;)

 

Dowody sa wystarczy ze znajdziesz na yt kanal pewnej osoby, nie bede zdradzal kogo... duzo ludzi wie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...