Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Balmors S2 wybieramy typ serwera // Udostępnione przez fubu na fb


MadaFacker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Siemanko wszystkim dziś chciałem wam podesłać linka do ankiety, którą fubu opublikował na fanpage officjalnym 

 

Polega na tym, abyście klikneli na link http://strawpoll.me/2421790 i zagłosowali jaki typ serwera chcecie ! 

 

Ja obstawiam Medium/easy

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Tym?? Typ, chyba.

Ale mniejsza z tym.

Moim zdaniem, jak już mają harda, to powinna być jakaś zmiana.

No i z harda na medium, jak już ma być coś nowego.

Powodzenia dla tego serwera. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Po co ta ankieta skoro to jest wiadome, ze bedzie to easy/medium?

Opublikowano

Po co ta ankieta skoro to jest wiadome, ze bedzie to easy/medium?

 

tak aby fubu się nie wahał nad decyzją 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

tak aby fubu się nie wahał nad decyzją 

 

Ale nie będzie żadnych zmian, typ serwera jest już ustalony i taki zostaje.

Opublikowano

Jestem ciekaw tego co on szykuje. Jestem pewien, że będzie to coś dobrego i stabilnego. 
Szczur już się przygotowuje pewnie. ;> 


Ale nie będzie żadnych zmian, typ serwera jest już ustalony i taki zostaje.

Skoro tak jest, to po co ta ankieta? 
Pewnie chce pewności. 
 

Opublikowano

 skąd wiesz ze jest juz ustalony ?

szczela xD a pozatym jaki będzie taki będzie.  wiadome  ze nie będzie to kolejny ten sam serwer jak ravia s2  

a wnioskując ze nie zrobi  tego samego to nie będzie to napewno hard 

 

mi się wydaje że to będzie serwer medium dla spędzenia dłuższego czasu nad expem eq 

Opublikowano

ujomorka :D, Ja to baobao bo i tak sram na Bufona :D

Jak srasz, to po co się wypowiadasz w temacie?

 

Fajnie gdyby postawili coś typu Easy.. Very Easy żeby w 1 dzień można nabić 125

Opublikowano

Nie powiem, ale byłbym najmilej zaskoczony gdyby był to medium. Ogólnie Balmorka spodobała mi się bardziej niż Ravia, serwer po dziś dzień jest kontrolowany i udoskonalany, nie to co druga wymieniona prze zemnie pozycja - nowości rodem z 2010 roku i stado dzieci które wychwalają w niebiosa swojego bożka (czyt. Isamu).

Opublikowano

ujomorka :D, Ja to baobao bo i tak sram na Bufona :D

Tak idź pograć na sravie gdzie jest 0 nowości to samo co tam masz na PL'u ;)

na sravi admini mają wyjebane na serwera liczą tylko kasę bo po co się zajmować serwerem? ;)

 

Wolę zagrać na balmorze - może tam nie będzie 5k osób na starcie ale będzie wiele więcej ciekawych rzeczy a nie tylko to co mamy na pl'u

 

Co do typu serwa byłbym za medium/easy

Opublikowano

I co bedzie brylki znow na allegro sprzedawal?

I wiadomo ze pod is bedzie

Na pewno nie tak pod is jak sravia gdzie lepszy jest ten kto więcej kasy właduje w Is'a ;)

 

I skąd wiesz, że na ravii nie ma żadnych przekrętów? tego taki pewny bym nie był

Opublikowano

1.FuBu za mało hajsu ma tak jak Isamu więc również stawia S2

2. Fubu i Isamu są naprawde równi sobie ;>(dlaczego? Bo all lecą na hajs)

3.Na serwerze zagram zobaczymy ile osób będzie miało BaoBao ^^

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Jak to będzie serwer FuBu to nikt nie zagra z wiadomych przyczyn.

Z jakich przyczyn? Może dlatego że Balmora niszczy Ravię pod względem technicznym / nowości i zajmowania się serwerem?

Poza tym serwer nie ma być podobny do S1, czyli nie jest to skok na kasę, jak w przypadku serwera wyżej wymienionego.

Mają prawo stworzyć nowy serwer szczególnie, że Balmora stoi dłużej od Ravii i jest 100x lepsza - przede wszystkim przez Aktualizacje tam wprowadzane oraz to że z FuBu masz szansę porozmawiać na TS.

Zwisa mi opinia osób, które uwierzyły w słowa Isamu i całą nagonkę na FuBu - obu oglądam, ale nie lubię jak jeden 2giego smaruje w ten sposób, mimo że Balmora jest lepsza i to każdy gracz potwierdzi.

Opublikowano

Z jakich przyczyn? Może dlatego że Balmora niszczy Ravię pod względem technicznym / nowości i zajmowania się serwerem?

Poza tym serwer nie ma być podobny do S1, czyli nie jest to skok na kasę, jak w przypadku serwera wyżej wymienionego.

Mają prawo stworzyć nowy serwer szczególnie, że Balmora stoi dłużej od Ravii i jest 100x lepsza - przede wszystkim przez Aktualizacje tam wprowadzane oraz to że z FuBu masz szansę porozmawiać na TS.

Zwisa mi opinia osób, które uwierzyły w słowa Isamu i całą nagonkę na FuBu - obu oglądam, ale nie lubię jak jeden 2giego smaruje w ten sposób, mimo że Balmora jest lepsza i to każdy gracz potwierdzi.

Zgadzam się z tobą, na ravii aktualizacji od lat nie ma

Opublikowano

1.FuBu za mało hajsu ma tak jak Isamu więc również stawia S2

2. Fubu i Isamu są naprawde równi sobie ;>(dlaczego? Bo all lecą na hajs)

3.Na serwerze zagram zobaczymy ile osób będzie miało BaoBao ^^

Z tym ze fubu nie wyzywa kazdej osoby i nie gada co drugie slowo k***a c**j dupa k***a c**a oraz nie opierdala widzow ze wszystkiego i nie gada ONLY REFLINK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...