Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Długo włączający się system.


KhazaN

Pytanie

Opublikowano

Witam, znowu potrzebuję pomocy ( :( )
Od dzisiaj odczułem długie włączanie się systemu, posiadam Windows 8.1, po wpisaniu hasła widnieje napis zapraszamy, po czym znika i pojawia się szary ekran. Jest on mniej więcej przez 1 min, po czym pojawia się pulpit, lecz ikony pojawiają się jedna po drugiej.. 
Zauważyłem to dzisiaj, spytałem się młodszego brata i mi mówił, że jak włączał 2 dni temu, to też tak się działo. Nie wiem czym to jest spowodowane, 

W ustawieniach jest włączone szybkie uruchamianie systemu ;)

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyczyść kompa z zewnątrz i w wewnątrz. Defragmentacja dysku, usunięcie zbędnych programów.

 

Polecam też TuneUputitlies. Jest tam bardzo dużo opcji czyszczenia kompa.

 

Jeśli zrobisz wszystko napisz czy pomogło

Opublikowano

Chyba jednak strona nie leżała po mojej stronie. Był to prawdopodobnie błąd Windows'a 8.1, bo u mojej mamy w pracy (tak też ma 8.1) występował podobny problem. Dzisiaj gdy odpaliłem system włączył się bez żadnych opóźnień, więc za szybko spanikowałem i napisałem ten temat, soz guys ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...