Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Długo włączający się system.


KhazaN

Pytanie

Opublikowano

Witam, znowu potrzebuję pomocy ( :( )
Od dzisiaj odczułem długie włączanie się systemu, posiadam Windows 8.1, po wpisaniu hasła widnieje napis zapraszamy, po czym znika i pojawia się szary ekran. Jest on mniej więcej przez 1 min, po czym pojawia się pulpit, lecz ikony pojawiają się jedna po drugiej.. 
Zauważyłem to dzisiaj, spytałem się młodszego brata i mi mówił, że jak włączał 2 dni temu, to też tak się działo. Nie wiem czym to jest spowodowane, 

W ustawieniach jest włączone szybkie uruchamianie systemu ;)

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba jednak strona nie leżała po mojej stronie. Był to prawdopodobnie błąd Windows'a 8.1, bo u mojej mamy w pracy (tak też ma 8.1) występował podobny problem. Dzisiaj gdy odpaliłem system włączył się bez żadnych opóźnień, więc za szybko spanikowałem i napisałem ten temat, soz guys ^_^

Opublikowano

Wyczyść kompa z zewnątrz i w wewnątrz. Defragmentacja dysku, usunięcie zbędnych programów.

 

Polecam też TuneUputitlies. Jest tam bardzo dużo opcji czyszczenia kompa.

 

Jeśli zrobisz wszystko napisz czy pomogło

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...