Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przechwałki czyli jakie mamy skiny.


aschilles

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Legendy nie da się kupić bez posiadania goldena

Hahahaha, czytaj patch notsy, albo chociaż bądź na bieżąco co i jak ze Smitem, od ostatniego patcha z skinami Diamentowymi mając 1 lvl na bogu można kupić Goldena, na 5 można kupić Legendarnego, a na 10 Diamentowego, wszystkie kupuje się oddzielnie kolejno po 9,5k 12,5k i 15k .

Opublikowano

pff lipa lepiej było jak raz się kupiło golda i dalej nabijało mastery żeby odblokowywać ;/ hi-rez poleciał na kase

Opublikowano

pff lipa lepiej było jak raz się kupiło golda i dalej nabijało mastery żeby odblokowywać ;/ hi-rez poleciał na kase

Nie lipa, jest nawet lepiej, po 1. jak już wbiłeś 10 lvl na postaci dostawałeś skina za darmo i grałeś już tylko na nim, bo kto mając X god rank grał by na goldenie mając Legendarnego, tak więc teraz masz goldena za jedyne 9.5k który jest dużo ładniejszy niż re color (kwestia gustu) + jeżeli masz np skin Swagni, a chcesz mieć na karcie staty kupujesz golda za 9.5k, a nie 15k, mi się podoba bo i tak Diamentowych nie kupuje bo są tragiczne (jak by to niebieskie zamienili na czarne to wow), a mam tańsze Legendarne które kupuje co tydzień.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...