Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przechwałki czyli jakie mamy skiny.


aschilles

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
W tym temacie piszcie jakie posiadacie skiny.
 

Tak więc zaczne od mojej skromnej kolekcji.

Anubis- Gravehound, Golden, Legendary, Diamond, VP
Zeus- Almighty, Stormbringer
Artemis- Stalker
Neith- Ms. Diagnosis
Bastet- Convert Ops
Odin- The Huntsman
RA- Solar Elipse
Ymir- Cacodemon

PS: Jak się temat nie podoba to wiecie co zrobic. 

Wy*ebac do kosza.

 

Opublikowano

Skinów nie wymienię, bo trochę ich jest a vp jest lepszy.

Vp:

Amc

Anubis

Bastet

Chaac

Cupid

Guan Yu

Kumbha

Neith

Nemesis

Ra

Scylla

Ullr

Vamana

Vulcan

VNp6c2U.png

Opublikowano

ao gold, artemis ta za free, ra za free, dzis bedzie nu wa gold

Opublikowano

Ymir 30lv

Neif diamentowy,pielęgniarka, vp

Scylla diamentowy, vp

odyn, zeus raptr

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Re-colory:

Tyr

Anhur

Ares

Baka

Fenrir

Chronos

Guan 

Freya

Odin

Thor

ZK

 

Skiny po 400 gemów:

Agni

Anubis

Anhur

Ao

Aphro

Arachne

Athena (x2)

Baka

Bastet

Cupid

Fenrir

Freya

Guan 

Hades

Hercules

Hun Batz

Loki 

Neith 

Thor 

Zeus (x2)

Bastet

 

Skiny po 600 gemów:

Apollo

He Bo

Poseidon

Sobek

Vamana

Agni 

 

Golden Skiny:

Artemis

Cupid

Fenrir

Hades 

Hercules

Merc

Thanatos

Vulcan

Ymir

Osiris

xbala

 

Legendary Skiny:

Artemis 

Fenrir

Hades

Hercules

Mercury

Ymir

xbala

Ra

 

Darmowe:

Ra

Artemis

Ymir

 

VP:

Agni

Anhur

Arachne

Artemis

Athena

Cupid

Fenrir

Freya

Guan

He Bo

Hercules

Ra

Scylla

Sobek

Tyr

Ymir

 

Skiny Wardów:

Air Support

All seeing eyes

Bobblehead Apollo

Fwuffy Manticore 

Goldie

Lightning Bolt

Maoi ( <3)

Pan Kaktus

Wind Dancer 

Opublikowano

Ao Kuang - Sacred Dragon 
Artemis - Stalker 
Guan Yu - Master Guan Fu 
Hades - Classic Hades 
Hercules - Grand Slam 
Hun Batz - Red demon
Odin - The Huntsman
Ra - Solar Eclipse, Alienware
Ymir - Cacodemon

Ward Skin - Fwuffy Manticore

1356721310-U739101.png

Opublikowano

U mnie słabo ze skinami :D

 

Arachne- Goleden, Legendary, VP

Kali- Golden

Fenrir-Golden

GEB- Molet Fury

Athena- High Counselor

Xba- Golden

 

Po zakupie God Pack'a i dostaniu favorów, byłem na tyle głupi, że kupowałem te goldeny po wbiciu master lvl 1, a i tak rzadko nimi gram, jedynie arachne :D

banneranim.gif

Opublikowano

A więc tak : 

 

Re-colory:

Ares

Bacchus

Geb

Sun Wukong

Tyr

Zeus

 

Skiny po 400 gemów:

Anhur 

Anubis

Ao 

Aphro

Arachne

Ares

Artemis

Athena x2

Bacchus

Bastet

Chang'e

Freya

Guan

Hades

Hercules 

Hun batz x2

Isis

Ne zha

Neith

Ra-merica

Thor

Tyr

Ullr

Vulcan (300)

Ymir

Zeus x2

 

Skiny po 600:

He bro

Poolseidon

Sobek

Sun Wukong

Vamana

 

Goldeny:

Apollo

Ares

Chang'e

Chronos

He bo

Loki

Poseidon

Sun wukong

Ymir

Zeus

 

Legendary:

Apollo

Poseidon

Ymir

Zeus

 

Diamenty:

Poseidon

Ymir

 

Voice Packi:

Anhur

Anubis 

Ao

Aphro

Apollo

Ares

Athena

Bacchus

Bastet

Cabrakan

Chang'e

Geb

He bo

Hercules

Neith

Osiris

Poseidon

Ra

Scylla

Sobek

Sun Wukong

Thanatos

Tyr 

Vamana

Vulcan

Zeus

 

Skiny do wardów:

Satellite

All seeing eyes

Denton Baloon

Sword in the stone

Wind dancer

Mailbox

 

SKINY SPECJALNE :

DERPULES !

 

 

 

Nick w grze: xSeyL

 

Opublikowano

U mnie jest tymczasowo słabo:


ra - solar eclipse


artemis - stalker


thanatos - golden


 


A jakby co ja nie gram za prawdziwe pieniądze (gemy) więc zbieram co najwyżej VP i kupuje za mnie.


Opublikowano

mam pytanko, skąd bierzecie na to pieniążki? by tak dużo gemów mieć? albo favorów na te wszystkie skiny? prosze nawet na pw :c

Opublikowano

mam pytanko, skąd bierzecie na to pieniążki? by tak dużo gemów mieć? albo favorów na te wszystkie skiny? prosze nawet na pw 

 

Ci Starsi jak zgaduje pracują, zarobić 200 zł przez wakacje to pikuś, a 4k gemów jest  :rolleyes:

Opublikowano

I nabiłeś na "prawie" wszystkich bogach X lvl?

Akurat to nie jest zbytnio problem jak się ma ekipę do wspólnej gry ale nie powiem czasu straciłem bardzo dużo ;d Aż chyba sobie przerwę zrobię ;d

IDcncno.png

Opublikowano

Akurat to nie jest zbytnio problem jak się ma ekipę do wspólnej gry ale nie powiem czasu straciłem bardzo dużo ;d Aż chyba sobie przerwę zrobię ;d

Mogę prosić Twoj  nick w grze? Zaciekawiłeś mnie.

Opublikowano

moge w tym temacie na temat skinów sie zapytac? jezeli gram mniej daną postacią a mam juz 9500 to lepszy bedzie skin zwykly ten np do thanatosa czy lepiej kupic goldena?

Opublikowano

moge w tym temacie na temat skinów sie zapytac? jezeli gram mniej daną postacią a mam juz 9500 to lepszy bedzie skin zwykly ten np do thanatosa czy lepiej kupic goldena?

Według mnie najlepiej kupować Legendarne - są najładniejsze, ale to kwestia gustu, jak już masz wybierać pomiędzy re colorem a goldenem - kup goldena, może kiedyś kupisz skin do postaci - re colora nie będziesz używał, a staty na karcie zostaną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...