Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Dlaczego Nie Kupować Taniego Scyzoryka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak koleś ... wieś jest taka zła że jedyne co Ci pozostało to pociąć sie...

 

yay jestem teraz bardziej żałosny niż byłem ? :D super ktoś mnie porównał do Mou :D yay ciekawe kto będzie potem D&G ? a może na końcu będzie Kokosz :D ale raczej wątpię bo robię z siebie zbyt dużego idiotę :D

 

wiesz że do noża powinni dawać pokrowiec na ostrze ... po to żeby Ci się kieszeń nie przecięła ...

Opublikowano

Co wy tu odpierdalajcie wogóle. To tak jakbyś rzucał telefonem o sciane a potem płacz ze nie działa, tak trudno zrozumieć ze scyzoryk nie jest do rzucania do drzewa? Jak tak lubisz bawić sie tymi drzewami to tobie kup łuk i postrzelaj chociażby a co do rzucania to sobie kup jakieś noże do tego przeznaczone.

 

 

 

 

http://www.specshop....php?cPath=25_77

76561198001815076.png
Opublikowano

Równie dobrze mógłbyś napisać tak:

"No cześć nie kupujcie igły w aptece bo jak ja chce sobie amfke wstrzyknąć w kolano albo czoło to igła się wygina :("

Opublikowano

[quote name=TechnoBoy :)' date='02 kwiecień 2010 - 09:40 ' timestamp='1270194050' post='832417]

Lenart, ty nie jestes "ZUY" tylko żałosny tak jak mou

mówicie że nie do rzucania?

on w porównaniu do noża może sie składać a noża nie włoże do kieszeni bo by mi sie przecieła wy wg myślicie jak jest na wsi a jak w mieście?

 

To se kup futerał czy jak to tam sie nazywa i nie pierdol głupot. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

TechnoBoy

ty chyba jesteś ułomny ... czy ja coś wspominałem o nożu kuchennym ? o.0 mówiłem tylko o tym co podałem w swoim pierwszym poście ...

Opublikowano

[quote name=TechnoBoy :)' date='01 kwiecień 2010 - 09:15 ' timestamp='1270149330' post='831159]

jutro kupuje jakiś lepszy za 100zł i tańszy w kiosku za 15zł jak przetestuje to wam pokarze rezultaty:)

 

Jakbyś na wsi mieszkał to wątpie żebyś wyłożył aż 100 zł na jakiś zakichany scyzoryk. :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Weteran
Opublikowano

http://allegro.pl/item974191431_dotz_shuriken_white_15_nowe_polerowane_5x114_3.html

Koksalny shuriken ;P polecam zamiast scyzoryka xD

 

tutaj jeszcze lepszy

http://allegro.pl/item979936252_felgi_aluminiowe_dotz_shuriken_7jx16_4x100.html

 

 

a tutaj najlepszy

http://allegro.pl/item970378080_shuriken_gwiazdki_ninja_bron_katana.html

a to najzajebistrze

http://allegro.pl/item984130777_noze_bumerang_noz_ostrza_kola_paski_shuriken.html

 

Widzisz :P

scyzoryk jest do zabawy :P wiec sie nie dziwie ze go zjebales xD

ja kupilem za 7zl i lepiej sie trzyma po 3latach niz ten twoj po 2h xD

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Jakbyś na wsi mieszkał to wątpie żebyś wyłożył aż 100 zł na jakiś zakichany scyzoryk. :P

Nie podzielam twojego zdania ;)

Sam mieszkam na wsi a tam nie wieje biedą lub czymś takim. Raczej przeciwnie, większość ludzi ma kasy do ch**a. Wypasiony sprzęcik i w ogóle.

Więc raczej na wsi prędzej wyłożył by kasę na taki scyzoryk ;)\

A co to tematu to scyzoryk raczej nie służy do zabawy (rzucania itp.)

18101299.png

Opublikowano

Na zapewnienie rozrywki najczesciej sa dresy i te JP wiejskie

 

Do rzucania w drzewa polecam itaken-shuriken a nie zwykle gwiazki ninja : D

ichigonapisblb.png



  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepiej się rzuca sikierka w drzewa lub ewentualnie shuriken, ale łatwo go zgubić w lesie ;)

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...