Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który smartfon wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 LG 4X HD najlepsy kandydant :P z tego co wymieniles

Najlepszy zaraz po Moto G :D 

 

Aaa co do wysyłki to jest wgl taka opcja jak wysyłka pobraniowa z możliwością sprawdzenia zawartości? :P 

Opublikowano

Przecież pisałem już w którymś twoim temacie.. 

 

 

Aaa co do wysyłki to jest wgl taka opcja jak wysyłka pobraniowa z możliwością sprawdzenia zawartości?

sama w sobie przesyłka za pobraniem ma możliwość sprawdzenia zawartości, nie musisz mieć wypisanej tej opcji czarno na białym.

Przesyłka pobraniowa z możliwością sprawdzenia zawartości = przesyłka pobraniowa.

Przejrzyj swoje tematy bo o tym pisałem. 

lownfast

Opublikowano

Przecież pisałem już w którymś twoim temacie.. 

sama w sobie przesyłka za pobraniem ma możliwość sprawdzenia zawartości, nie musisz mieć wypisanej tej opcji czarno na białym.

Przesyłka pobraniowa z możliwością sprawdzenia zawartości = przesyłka pobraniowa.

Przejrzyj swoje tematy bo o tym pisałem. 

Przeglądałem ale wysyłka pobraniowa ma to do siebie że trzeba najpierw zapłacić żeby wgl dostać paczkę do rąk. :) Nawet jak to nie będzie ten telefon to kurier może coś tam spisać. Pieniądze zabiera a ja zostaję z tą paczką. Chciałbym uniknąć takiej sytuacji dlatego pytam :) Pisałeś, że mogę potem iść z tym gdzieś dalej ale ja wolałbym się w to nie bawić :)

Opublikowano

no niestety prawa nie zmienisz, tak jak Ci mówiłem przed kupnem dokładna korespondencja mailowa dot. stanu telefonu i tak dalej - wypytaj o dokładne daty kupna, czy był serwisowany czy ma gwarancje wszystkie papiery gwarancyjne itd. Potem w razie problemów jak będzie faktycznie jakaś wada w telefonie to składasz mu reklamacje jak się zgodzi dobrowolnie to załatwiasz jak nie to wysyłasz pismo do niego i musi się do niego ustosunkować. Jeżeli masz dalsze wątpliwości zapraszam na forum prawne, tam masz specjalistów którzy odpowiedzą Ci w ciągu kilku godzin. 

lownfast

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...